Jde odpustit nevěra?

Anonymní
10.4.20 22:41

Jde odpustit nevěra?

Raději anonymně…
Ahoj, jak už jste z názvu asi pochopili.. odpustili jste nevěru nebo odpustily byste?
Přítel mě podváděl a já se to dozvěděla po pár měsících co už to ukončil. Přespával u ní, psali si romantické zprávy, doslova po sobě jeli. Já se s ním rozešla, ale on okamžitě přijel, začal mi brečet do náruče, že beze mě nemůže být a že bude jiným člověkem. Taky mi řekl že spolu nikdy nic neměli, ale nevěřím tomu že když k ní chodil po večerech spát, že na sebe jenom koukali.. Jenže já si to nedokážu připustit a stále nějak doufám že spolu nespali :(
Pořád na to musím myslet, je to už 14 dní co jsem mu teda dala další šanci, po večerech pořád brečím, stalkuju ho kdy byl naposledy aktivní, sleduju na Instagramu stories jeho kamarádů jestli tam třeba není. Já už vážně nevím co si počít. Jsem na něm hrozně závislá, miluju ho ale tak moc mi to ubližuje.. jsme spolu 2 roky. Pak jsem na něj hnusná když mi 2 hodiny neodepíše, protože mu prostě nevěřím, myslím na to co dělá, co když to udělá znovu.
Co byste na mém místě dělali vy? Já už vážně nevím… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.4.20 22:47

Nevěra odpustit jde. Lidé prostě chybují. Otázka je, jestli na to máš ty. Zatím to vypadá, že spíše ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.4.20 22:48

Nevěříš mu.. podezíráš ho.. 100% s ní spal.. jsi s toho na nervy.. když to udělal jednou, je schopný to udělat znovu… z vlastní zkušenosti radím uteč.. Já jsem si udělala takový názor, že nikdy nebudu s člověkem co o mě nemá uplný zájem a nejsem jeho jediná… Protože, někde ten fajn chlap přece jen je :hug:

Jen dodám, že jsem dělala to samé co ty.. Kdy je aktivní, kdo mu komentuje fotky.. Nemá to cenu holka.. M.

• Nahlásit
  • Citovat
515
10.4.20 22:51

To co děláte vy je podle mě cesta do pekel. Buď si řekni že odpustit dokážeš ale pak mu musíš prostě taky věřit a né ho furt sledovat a kontrolovat a nebo ho pošli k šípku. Takhle se jenom trápíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.20 22:56

Brečí ti a říká typické kecy co na holky platí. A lže ti, kdyby aspoň přešlap uznal.Taky jsem se nechala několikrát ukecat. Dobré to nebylo. Z toho co popisuješ, dobré to nebude. Ale miluješ ho, takže v této situaci budeš dál, až to vyhnije samo. Taky mi bylo raděno, měla jsem svůj rozum. A jednoho dne pohár trpělivosti přetekl..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.4.20 23:04
@Medičkaa píše:
To co děláte vy je podle mě cesta do pekel. Buď si řekni že odpustit dokážeš ale pak mu musíš prostě taky věřit a né ho furt sledovat a kontrolovat a nebo ho pošli k šípku. Takhle se jenom trápíš.

Takhle jednoduchý to není, ještě není v tom stadiu, že si to nechce nechat líbit. Píše, že je na něm závislá a miluje ho, to bude ještě tanec :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.4.20 23:09

Hlavně on mě v tom vůbec nechápe, že se prostě strachuju tím když někde je, ani nedá vědět co dělá, neozve se. Nakecal mi že to dělat nebude, že bude dělat vše pro to aby to bylo zase jako dřív, aby jsme se nehadali..Ale jsme na sebe hrozně hnusný, protože není empatickej a nemá ani kapku porozumění. Nevím co mám dělat.. :nevim:
(Zakladatelka)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.4.20 23:12
@Anonymní píše:
Hlavně on mě v tom vůbec nechápe, že se prostě strachuju tím když někde je, ani nedá vědět co dělá, neozve se. Nakecal mi že to dělat nebude, že bude dělat vše pro to aby to bylo zase jako dřív, aby jsme se nehadali..Ale jsme na sebe hrozně hnusný, protože není empatickej a nemá ani kapku porozumění. Nevím co mám dělat.. :nevim:
(Zakladatelka)

Měli jsme to stejně.. Nasliboval hory doly. Říkal jak si vše uvědomil, že chce být se mnou, že jsem mu hodně dala za ty roky. Dokonce začal mluvit o dítěti. Ale NIC se nezměnilo. Jen jsme protahovali něco, co se stejně nedalo zachránit. Je těžké něco radit ohledně cizího vztahu. Co mi víme, třeba se opravdu změní. Ale moc bych tomu nevěřila :nevim: Kolik je ti let? M.

• Nahlásit
  • Citovat
2960
10.4.20 23:24

Pro me neodpustitelny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6025
10.4.20 23:27

Pro mě je to taky neodpustitelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.20 23:28
@Anonymní píše:
Měli jsme to stejně.. Nasliboval hory doly. Říkal jak si vše uvědomil, že chce být se mnou, že jsem mu hodně dala za ty roky. Dokonce začal mluvit o dítěti. Ale NIC se nezměnilo. Jen jsme protahovali něco, co se stejně nedalo zachránit. Je těžké něco radit ohledně cizího vztahu. Co mi víme, třeba se opravdu změní. Ale moc bych tomu nevěřila :nevim: Kolik je ti let? M.

Nezmění. Když jí nakecal a dál jí má na párku, nepíše, neozývá se. Po těch zkušenostech bych takového týpka rychle odpálila a dala mu najevo že takhle teda ne. Ale zakladatelka bude asi mladá, a on z ní dělá zeleninu.

• Nahlásit
  • Citovat
1182
10.4.20 23:29

Lhář, co podvádí, slaboch, co brečí :think: je vůbec o co stát?
Hlavně prosím nevěř, že spolu jen tak leželi :lol: to je lež jako věž na 100%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.20 23:31

Já měla kdysi takovýho exota, totálně mi popletl hlavu sladkýma řečma. Vzala jsem si na sebe paušál, to mě umluvil. Potom pár půjček. Byla jsem studentka..on nemakačenko. Když mě zasekal do exekucí a viděl, že už nic nekápne, začal mě podvádět. Jedna podobně hloupá dušička mu koupila notebook na splátky. Když ani od ní nekáplo, nasliboval mi hory doly a já mu dala druhou šanci. Za pár dní přišla facka, pak druhá, později mi ukradl zlato a našel si další milenku. Já s ním pořád byla, protože jsem doufala, že mi pomůže umořit ty dluhy. Podvedl takhle hromadu lidí (krádeže aut, neplacení nájmu,..). Bože, zpětně se dívám na tuhle část života jako největší přešlap a svoje selhání, že jsem si s ním vůbec začala. Je mi úzko jen na to pomyslím. To bych už nikdy neodpustila a mohl by mi zpívat pod oknem serenády a brečet. Kdyby se jednalo o nějakou nárazovou nevěru u jinak normálního přítele, tu bych asi časem odpustit dokázala. Prosím o anonym, neb se stydím.

• Nahlásit
  • Citovat
486
10.4.20 23:41
@Anonymní píše:
Já měla kdysi takovýho exota, totálně mi popletl hlavu sladkýma řečma. Vzala jsem si na sebe paušál, to mě umluvil. Potom pár půjček. Byla jsem studentka..on nemakačenko. Když mě zasekal do exekucí a viděl, že už nic nekápne, začal mě podvádět. Jedna podobně hloupá dušička mu koupila notebook na splátky. Když ani od ní nekáplo, nasliboval mi hory doly a já mu dala druhou šanci. Za pár dní přišla facka, pak druhá, později mi ukradl zlato a našel si další milenku. Já s ním pořád byla, protože jsem doufala, že mi pomůže umořit ty dluhy. Podvedl takhle hromadu lidí (krádeže aut, neplacení nájmu,..). Bože, zpětně se dívám na tuhle část života jako největší přešlap a svoje selhání, že jsem si s ním vůbec začala. Je mi úzko jen na to pomyslím. To bych už nikdy neodpustila a mohl by mi zpívat pod oknem serenády a brečet. Kdyby se jednalo o nějakou nárazovou nevěru u jinak normálního přítele, tu bych asi časem odpustit dokázala. Prosím o anonym, neb se stydím.

Nemáš se za co stydět. Udělala jsi chybu a poučila jsi se. Hold někdy udělá člověk pár přešlapů než si uvědomí na čem mu vlastně záleží. Neprožila sis nic hezkého. Nejvíce by mě tedy asi mrzeli ty penízky (půjčky).. Tak snad už se máš lépe a život máš o dost lepší :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.20 23:48
@Anonymní píše:

Každá druhá máme za sebou něco za co se stydíme..To je minulost, důležité je že ses posunula a poučila si se. Snad už ti exekuce moc nezasahují do života. :) Je mi jen líto, že i když někdo kdo ví, prožil, poradí zakladatelce, ona bude stejně pořád naivní a z takových jsou tihle,,exoti" přiživováni.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama