Je dobré mléko Kendamil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadaSofi
Povídálka 16 příspěvků 27.12.17 18:09
Je dobré mléko Kendamil?

Hezký večer, holky znáte značku mlíčka Kendamil a používáte někdo? Je myslíte kvalitnější a zdravější než jiné značky u nás běžně dostupné? Neobsahuje palmový olej a je z plnotučného mléka, což mi přijde hodně fajn :lol:. A jak vám to děti kdyžtak přijaly a problémy se zažíváním a tak nebyly a sedělo? Mám právě objednané, tak snad nám bude sedět a vše bude bez problémů ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Ketris
Echt Kelišová 9252 příspěvků 27.12.17 18:22

Za me je az moc drahe..

Nelly1988
Nováček 3 příspěvky 27.12.17 21:19

Tak vyjde levneji jak Hipp nebo Sunar, take uvazuji, ze vyzkousim. My mame hipp a velka spokojenost, tak nevim, jestli zkouset neco noveho. :)

LadaSofi
Povídálka 16 příspěvků 27.12.17 21:41

My máme Bebu optipro comfort a celkem v pohodě. Chci změnit, protože mi u Kendamilu přijde lepší složení. Je z plnotučného mléka jak bylo kdysi a hlavně bez palmového oleje, rybího tuku atak. Tak bych ráda na něj přešla a jen doufám, že malé bude sedět a vše bude v pořádku :). Už mám jedno objednané, tak čekám až dojde a zkusíme

VercinkaD
Nováček 5 příspěvků 06.01.18 10:57

My už máme také objednáno - překvapilo mě, jak vyjde levně oproti ostatním výživám (dosud máme Sunar Premium a 300 Kč za 600 g je opravdu dražší než Kendamil 900g za 389 Kč) a to má o mnoho lepší složení. Modlím se, aby malému sedl. Zatím jsem na něj slyšela jen samou chválu :potlesk:

corluc
Nováček 3 příspěvky 07.01.18 21:01

Maminky, tak jak ste spokojene s mlickem? Četla jsem na uk skoro 100% pozitiva. Někdo nějaké zkušenosti?

LadaSofi
Povídálka 16 příspěvků 07.01.18 21:07

My ho pijeme asi deset dní a zatím vše v pořádku ????. Tak snad je opravdu aspoň trochu kvalitnější a zdravější mlíčko pro ty naše prcky a ne jen klamavá reklama zase :roll:. Já přešla z Beby optipro comfort a také bylo fajn, ale jak jsem zjistila, že tohle neobsahuje palmový tuk a rybí olej, tak jsem se rozhodla vyzkoušet a snad jsme udělali dobře :). Co říkají ostatní?

corluc
Nováček 3 příspěvky 07.01.18 21:15

Nám po trapenich s mlickem konečně sedlo hami comfort a oni ho snad přestali vyrábět. Nejde nikde sehnat. Objednala jsem kendamil, četla jsem spoustu recnezi z Anglie i článek a vypadá to snad jako slibně mlicko které nepoužívá tolik rostlinných tuku jako ostatní. Jak sedne uvidíme. LadaSofi, to je dobře ze Vám sedí. My fakt bojujeme už 4 měsíce a nic, ale nic nám nesedi

LadaSofi
Povídálka 16 příspěvků 07.01.18 21:27

A co vás trápí u mimča, že nic nesedí? My měli hipp, ale po tom bolelo bříško, potom Amilk, ale to mě hrozně smrdělo a malé moc nechutnalo, tak pak jsem se rozhodla pro tu Bebu a byla ok a sedělo a malá hezky přibírala. A teď Kendamil z důvodu kvality pro malou, tak doufám, že je ok a správně jsem se rozhodla :). Už i hezky papa, takže mlíčka pomalu přes den ubývá

corluc
Nováček 3 příspěvky 07.01.18 21:54

@LadaSofi no zatím nesedlo žádné. Bud z důvodu toho ze honstrasne bolelo bříško, nebo se na tvarickach osypal a to po Hipp, babylove a nakonec po 3 týdnech užívání i nutrilon comfort. Jak Sme vysadili, tak vyrážka zmizela. Ostatní mlicka nesedi na bříško. Už mám pocit ze nezvládá laktozu v mlicku. Nevím, uvidíme co Todle mlicko. Dle složení a historie firmy vypadá moc dobře.

LadaSofi
Povídálka 16 příspěvků 16.01.18 11:53

@corluc
Tak jak vám sedí a chutná Kendamil? ????

VercinkaD
Nováček 5 příspěvků 17.01.18 10:51

U nás se chytlo báječně, synovi chutná a ani nejsou žádné zdravotní obtíže :mavam:

Lendásek
Povídálka 15 příspěvků 03.02.18 21:27

Prosím, máte 1 nebo 2? Malé je 7 měsíců, tak zvažuji přejít na Kendamil 2. Než jsem našla mlíčko, které nepůsobí problémy, bylo to těžké. Teď máme Dm bio 1.

LadaSofi
Povídálka 16 příspěvků 04.02.18 07:48

@Lendásek
Máme mlíčko Kendamil a číslo 2. Mála má 7 měsíců a vše v pohodě s ním ;)

Lendásek
Povídálka 15 příspěvků 04.02.18 08:23

@LadaSofi
Děkuji. Tak zkusíme taky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama