Je mi 16 a jsem těhotná

16.11.15 20:34

Je mi 16 a jsem těhotná

Ahoj holky. Některé už mě možná znají. Psala jsem o pomoc v jedné diskuzi.Jak už asi v názvu víte, je mi 16 a jsem těhotná. Mám přítele. Před 11 dny mi měla přijít menstruace, jenže nic.Asi po 6 dnech jsem šla do lékárny a koupila několik těhotenských testů. Vyšli pozitivně!!Příteli jsem jen řekla, že mi vynechala menstruace. Zděsil se, ale řekl, že mi pomůže. Jsem objednaná na gyndu. Musím to říct taťkově přítelkyni. S mámou nežiju. Snad mi pomůže. Co vy??Poradíte mi prosím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Nafrněná
16.11.15 20:38

Co chceš radit? gratuluju, no

• Nahlásit
  • Citovat
48751
16.11.15 20:39

@Stella123 kolik je příteli? Vy jste se nechránili? No řekni to i tátovi co nejdřív ;). Radost mít nebudou :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
16.11.15 20:46

Tvůj kluk je starší? Vydělává?
Já jsem otěhotněla v 18, doma byla mela, ale můj přítel byl zajištěný, odstěhovala jsem se k němu, takže pro mé rodiče to neznamenalo žádný závazek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1531
16.11.15 20:47

Co chces radit? Ty by sis chtela nechat miminko? Mas kde bydlet a prober s rodici jestli by ti pomohli, promluvte si o tom s pritelem. Co by bylo kdyby… Asi chodis teprve do druhaku ne? Tak popremyslej nad skolou, i s miminkem jde dodelat, ale chce to pomoc rodiny. A dej hlavne na sebe. Tobe se zmeni cely zivot nejvic. Citis se ze bys byla doma a vychovavala dite? dokazes si to predstavit? Hlavni rozhodnuti bude na tobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
16.11.15 20:48

Bezva. Zdá se to jen mě, že je tu snad každý den jedna šestnáctka těhotná… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
16.11.15 20:49
@Stella123 píše:
Ahoj holky. Některé už mě možná znají. Psala jsem o pomoc v jedné diskuzi.Jak už asi v názvu víte, je mi 16 a jsem těhotná. Mám přítele. Před 11 dny mi měla přijít menstruace, jenže nic.Asi po 6 dnech jsem šla do lékárny a koupila několik těhotenských testů. Vyšli pozitivně!!Příteli jsem jen řekla, že mi vynechala menstruace. Zděsil se, ale řekl, že mi pomůže. Jsem objednaná na gyndu. Musím to říct taťkově přítelkyni. S mámou nežiju. Snad mi pomůže. Co vy??Poradíte mi prosím.

zdravim :mavam: no co dodat, dnes se chlasta od 11,picha ve 13 takze me to ani neprekvapuje :) kazdopadne gratuluji, ovsem me by rodice rozhodne nepochvalily, ale zkusit to muzes, nebo spis mela bys, jen doufam ze mas vse naplanovane ohledne skoly penez bydleni atd, v tomto veku to nebude vubec snadne. poucovat te a nake kazani ti delat nebudu ostatne ty na vse prides sama. drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
16.11.15 20:51

To je takový problém nasadit kondom? Achjo, v 16 těhotná, holka to neni sranda. Pokud přítel není zajištěný, docela lituji to vaše dítě v jaké rodině bude vyrůstat. Na potrat bych nešla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 20:52

Příteli je 24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
16.11.15 20:53

@Stella123 a vydělává, máte byt? Jste nějak zaopatřeni? Pokud ne, dítě nezvládnete. Navíc co ty? Nechceš dostudovat? Proč jste nepoužívali ochranu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 21:03

Samozřejmě s taťkou o tom promluvím. Školu bych měla vystudovat za 2 roky. Dokážu si představit že se o miminko Postarám. A kondom jsme měli. Ja neberu antikoncepci, nedělá mi to dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
16.11.15 21:06

@Stella123 tak jste kondom používali špatně. Já ho používám roky a nikdy nesjel nebo se protrhl, když se používá správně, nestane se to. Promluv s rodičema a pak se rozhodni. Hlavně neudělej nějakou chybu, který budeš třeba v budoucnu litovat. Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 21:15

Jezis kdyz ti doma ani nerekli co to je antikoncepce a ji podobny, co chces pak delat holka s ditetem? Hned to rekni tatovi, nebo te jeho pritelkyni ale rychle holka. Ona ti pomuze je to zenska. Snad ti i financne pomuze s tim aby jsi sla na potrat. Je to ode me hnusny… ale je ti 16! Tomu diteti nemuzes doprat nic hezkyho, sama sis nicim neprosla, a prijdes o mladi.. pritelovi je 24 s neumi si poradne nasadit sprcku? :(( ach jo at ti to dobre dopadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jajvy
16.11.15 21:18

Dneska holky zacinaji se sexem brzy, na ochranu jaksi nemysli a pak to tak dopada no

• Nahlásit
  • Citovat
1531
16.11.15 21:18

@Stella123 nevim proc se tu do tebe poustej. Jo udelali jste chybu ale stalo se. Kdyz by me dcera prisla ze je tehotna tak ji podporim. Jak vychazos se svou mamkou? asi moc ne kdyz uijes s otcem, ale ten to snad taky pochopi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama