Je mi 28 a nemám nic našetřeno

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Cizinka 999
30.11.23 22:27
@Lorre píše:
Já bych tě chtěl jen podpořit, že v tom nejsi sama. Můj účet zeje věčnou prázdnotou :lol:. Znatelný vliv bude mít zřejmě i extrémní zdražování všeho druhu :). Zrovna u zubaře bych nešetřil, pokud je dobrý. To je cenné zboží. Cena se zdá obvyklá

Svobodny muž bez závazků a účet zeje prazdnotou? Co tak změnit práci, studovat atd? Nebe se s tím spokojis do konce zivota,?

  • Citovat
  • Upravit
31195
30.11.23 22:37
@Cizinka 999 píše:
Svobodny muž bez závazků a účet zeje prazdnotou? Co tak změnit práci, studovat atd? Nebe se s tím spokojis do konce zivota,?

Spíš spokojím :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Cizinka 999
30.11.23 22:44
@Lorre píše:
Spíš spokojím :pankac:

No to pak hodně stesti

  • Citovat
  • Upravit
31195
30.11.23 22:45
@Cizinka 999 píše:
No to pak hodně stesti

Já nevím mi někdo furt vykrada ucet :nevim:. Za to nemohu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
269
1.12.23 11:50
@Salwbca píše:
@Man_BrnoTak se podivej do zrcadla :D. 2 mm bile hmoty za 1700. Umiram smichy. A co ta hodina prace? :D

Nemáš zaplacený zdravotní pojištění? Ale jo plať co chceš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
298
6.12.23 23:10

@Man_Brno nemam, ale radsi zaplatim 2k za bilou dobre udelanou plombu, nez cernou za 20 minut zdarma. Ale kazdeho volba…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
269
7.12.23 07:17
@Salwbca píše:
@Man_Brno nemam, ale radsi zaplatim 2k za bilou dobre udelanou plombu, nez cernou za 20 minut zdarma. Ale kazdeho volba…

To já bych měl raději bílou v ceně zdravotního pojištění

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat