Reklama

Je mimi OK?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 26.06.09 12:37
Je mimi OK?

Ahojik vsem,
jsem nervozni, takze pisu o radu. Jsem 6+0, jsem po IVF , mela jsem dve embrya, v pondeli na UTZ mi rekli, ze jedno je OK je dokonce vetsi, ale to druhe, ze se bude vstrebavat. Na monitoru byl ten rozdil obrovskej, klasicka cerna fazole a vedle jen takovej sedej flicek… no a ted k problemu, porad jsem zvracela a bylo mi desne zle, mudra mi dala magne B6, ze by to melo trochu pomoct, no a ja co to beru nestacim zirat, je mi o moc lip, proste nehazim vsechno jako predtim, jenze se bojim, ze to neni uplne tou tabletou, ale ze se neco podelalo, vcera a dneska jsem mela divny bolesti, chvilkovy, ale silny, jako kdyz me chyti v oblasti bricha do lasa a hodne utahnou, bylo to par vterin, ale bolelo to jak cert,,,, takze poznala bych kdyby se mimi neco stalo? zazili jste neco podobneho?? v po jdu na utz do CARu, ale fakt se desne bojim…

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34058 příspěvků 26.06.09 13:11

Hele ja mela pomerne velkej hematom, krvacela jsem a taky jsem mela bolesti, jako MS a dokonce i vyraznejsi kontrakce. Taky jsem se desila, co se miminu vsechno nestane - a nestalo se nikdy nic, ani se po tom nehorsilo krvaceni . Stejne jsem se desila nocnich orgasmu - a pozdeji, kdyz me zacalo doopravdy tvrdnout bricho, jsem poznala, ze mimino z bricha jen tak neco nevytlaci.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 26.06.09 13:17

:lol: :lol: no dekuju za info, moc v to doufam, ze se drzi a roste, ale bojim se desne, no jsem zvedava na utz

Melounek
Závislačka 4216 příspěvků 26.06.09 13:37

Ahoj jizví já jsem nic podobného nezažila ale moje kamarádka jo, nic to naštěstí nebylo a mimi v pořádku. Držíme pěsti tobě i bříšku. Dopadne to dobře uvidíš.

petrusha
Závislačka 2748 příspěvků 27.06.09 09:57

Ahoj,
tak já jsem v minulém těhu také měla 2 gestační váčky, ale v desátým týdnu na UTZ jsem se dozvěděla, že mám syndrom mizejícího dvojčete. Že se prostě asi 7tt přestalo 1 embryo vyvíjet. Neměla jsem předtím bolesti, ale spíš jsem tak pošpiňovala , ale jinak mi bylo dobře a ani jsem nezvracela. Pak v 11tt jsem začala krvácet a špinit- taky jsem se strašně o miminko, které zůstalo bála. Ale byl to velký hematom, který mne obtěžoval až do 19tt. Také jsem měla při tom bolesti jako na MS. Jinak nic. A narodila se mi zdravá holčička.
Takže Jizvíková. Všechno bude v pořádku a ty se dočkách vytouženého mimi :lol: :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >