Je možné mít orgasmus,ale necítit ho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 13:54
Je možné mít orgasmus,ale necítit ho?

Ahoj, zkoušela jsem hledat všemožně, ale na tohle téma jsem nic nenašla..Takže, jde o to, že nevím jestli mám či nemám orgasmus.Ten vtip je v tom, že když mi to přítel dělá rukou, mám pokaždý, někdy i několikrát za sebou mokrý orgasmus. Stříká ze mě fontána v rytmu stahů, tudíž soudím, že je to orgasmus, ale já při tom necítím nic extra :? Nikdy dřív jsem orgáč neměla, takže když se tohle stalo poprvé, oba jsme mysleli, že jsem se počůrala (praktikujeme to ale už nekolik let, takže čůrání to fakt není) Vždycky jsem z vyprávění, filmů a zkušeností kámošek myslela, že orgasmus je něco neuvěřitelného, něco co ženská pozná, výbuch slasti, tak jak je sakra možný ho mít a přitom cítit jen něco jako lehký uvolnění ve dně panevním? Neni to tak, že bych necítila vůbec nic, ale občas mi přijde, jako kdyby to ze mě cákalo jen tak, aby se neřeklo :roll:

Reakce:

terien
Echt Kelišová 8113 příspěvků 31.03.18 14:01

Tak možný je všechno. Říká se, že každá žena prožívá orgasmus jinak. Pro jednu je to výbuch extáze a druhá cítí lehké šimrání. Jak to cítíš když si to děláš sama?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 14:14

Já mám takový „uvolňující“ orgasmus, pokud jsem hodně unavená nebo delší dobu ve stresu. A pokud nejsem patřičně nabuzena, takže jde čistě o mechanickou záležitost, to se většinou pojí s tou únavou a stresem, že hlava je jinde.
Ale jinak mám normální orgasmus. A nebo taky žádný, aniž by to nějak extra vadilo :nevim:
Orgasmu je hodně druhů, někdo necítí žádný, někdo jen některé. Pokud ho zazivas už několik let takhle a i když si to děláš sama, i třeba u orálního sexu, tak holt asi budeš z těch, které jsou nějak limitované.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 15:47

Zkus se sama udělat sprchou ve vaně :palec: :lol: a uvidíš jaký máš nebo nemáš orgasmus :lol:

Petra67
Kecalka 273 příspěvků 1 inzerát 31.03.18 16:50

Pokud nevis, tak jsi ho asi nemela :lol:

Verun83
Echt Kelišová 8767 příspěvků 33 inzerátů 31.03.18 18:58

Zkus treba cviky na panevni dno, nebo hormonalni jogu. Oboje ti prokrvi panevni dno. Treba se tvuj prozitek zvetsi.

stankaSR
Kecalka 450 příspěvků 01.04.18 07:31

Ja mam tiež všelijaké druhy orgazmov. Tie slabšie sú tiež také o ničom, aby sa nepovedalo. Tie mám po dlhšej abstinencii a ide fakt len o uvoľnenie. Tie najsilnejšie si viem urobiť aj tak len sama.

terien
Echt Kelišová 8113 příspěvků 01.04.18 08:38
@Petra67 píše:
Pokud nevis, tak jsi ho asi nemela :lol:

To právě nemusí být pravda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 18:47

@terien No, to bude taky součást problému, páč já si to sama nedělám..Nějak mě to samotnou nebaví a když jsem vzrušená a zkusím to, začne mi to být po chvíli nepříjemný. Ten „orgasmus“ neni vnější, ale vnitřní a ten hmat který je k tomu potřeba, tak sama nedokážu. Vím, že by asi pomohlo se na sebe zaměřit, ale nikdy jsem nebyla na onanování a hračky. Potřebuju k tomu lidské teplo ???? :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 19:00
@Anonymní píše:
@terien No, to bude taky součást problému, páč já si to sama nedělám..Nějak mě to samotnou nebaví a když jsem vzrušená a zkusím to, začne mi to být po chvíli nepříjemný. Ten „orgasmus“ neni vnější, ale vnitřní a ten hmat který je k tomu potřeba, tak sama nedokážu. Vím, že by asi pomohlo se na sebe zaměřit, ale nikdy jsem nebyla na onanování a hračky. Potřebuju k tomu lidské teplo ???? :hug:

Víš kde máš klitoris?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 22:12
@terien No, to bude taky součást problému, páč já si to sama nedělám..Nějak mě to samotnou nebaví a když jsem vzrušená a zkusím to, začne mi to být po chvíli nepříjemný. Ten „orgasmus“ neni vnější, ale vnitřní a ten hmat který je k tomu potřeba, tak sama nedokážu. Vím, že by asi pomohlo se na sebe zaměřit, ale nikdy jsem nebyla na onanování a hračky. Potřebuju k tomu lidské teplo ???? :hug:
@Anonymní píše:
Víš kde máš klitoris?

A to proč bych neměla vědět? Drážděnim klitorisu mě ještě nikdy nikdo neudělal, až přítel a to byl vaginalni orgasmus, kdy se klitorisu dotýká jen letmo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 22:57
@Anonymní píše:

Mám to stejně taky si to sama nedělám.. to už musí být. tak dvakrát do roka…k tomu orgasmu, já myslím že je možné že ho máš prostě slabý… Pro mě orgasmus taky není žádný ohromný výbuch a zatmění mysli… ale je mi příjemný, mám to ráda… taky už mi napadlo že jednou třeba přijde něco víc a já zjistím že do teď jsem vlastně orgasmus neměla :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 10:00

Děkuju všem, co mě trochu uklidnili a já se hold zkusím sama sobě trochu pověnovat :palec:

terien
Echt Kelišová 8113 příspěvků 02.04.18 11:04
@Anonymní píše:

To je ale chyba, musíš se naučit znát svoje tělo, vědět co ti dělá dobře. Není to o tom, že bys tím nahradila sex s partnerem, ale jak může někdo vědět, jak tě uspokojit, když to nevíš ani ty sama.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >