Reklama

Uklízím moc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 22:10
Uklízím moc?

Ahoj holky,
Jak často uklizite?
Já uklízím každý den - koupelna, záchod, zaméct, pustit vysavač v ložnici (kde je koberec), ob den vše vytřídí, každý den utřít ledničku a celou kuchyň, jednou za 3 dny dveře, jednou za týden komplet celou saunu ( i když do ni nelezeme), každý den prach a obden praní a zehleni atd atd…Svému pritelovi musím každý týden preskladavat skříň, protože nemá pěkné komínky, plus mu jednou (a samozřejmě i sobě :D ) týdně myji všechny boty, co momentálně nosime. Suma sumárum mít to hodi 2 hod +- po práci, ze které se vracím cca v 5, půl 6..
Přítel mi právě říká, že to je moc…
Díky za názory!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

tzipora
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 29.03.18 22:12

Je to šíleně moc. :D Ale klobouk dolů. :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62925 příspěvků 3 inzeráty 29.03.18 22:12

Já souhlasím s přítelem…

Martina84
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 29.03.18 22:14

By mě jeblo…když tě to baví :think:

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 29.03.18 22:15

To musím říct mámě. Vždycky se vytahuje, jak hodně uklízí, ta bude koukat :mrgreen:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 29.03.18 22:16

Je to moc. Ale když tě to baví :nevim: Očividně na to máš času dost. Ale nemůžeš čekat takový úklid od ostatních :mrgreen:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 29.03.18 22:16

Je to moc. To bych radsi ten cas travila s pritelem..

Renca8
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 29.03.18 22:17

Ano uklizis moc..ja uklizim jednou tydne a to v sobotu a snazim se zapojit muze. Je to i jeho neporadek, no ne? A boty at si cisti kazdy sam ne? Neni male dite a ma taky ruce… ja bych ze sebe takovou slusku nedelala, uz jen z principu… a taky si radsi uziju volny cas jinak, nez uklidem. Ale jako nejsme zadna prasatka, ja myslim ze jednou tydne uklidit cely byt proste staci ne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 22:17

Nechceš na pár dní přijít k nám? :lol: manžel by Tě vycvičil :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 22:17

No, že by mě to bavilo.. baví chvilinku, ale vidím všude každé smítko a jsem z toho na nervy. :D Prostě musím, dokud nemám “čisto”, jsem schopná jet do noci, jinak nejsem v klidu. Pak prijdu k našim, kteří mají doma tak nějak normálně uklizeno, a pro mě to je k zbláznění. :-D

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16611 příspěvků 29.03.18 22:18

Ty jo, to už je snad diagnóza. každý týden přeskládávat skříně? a baví tě to?

Peta02
Kecalka 338 příspěvků 29.03.18 22:18

Je to moc. Kdy mas nějaký volný čas a přítel ti to říká proč? Nevadi mu třeba ze místo společného času ty surujes? Mě by jsi třeba stvala.. :)

Vyvrtka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 29.03.18 22:19

To je opravdu moooc. Vždyť přece existuje jiná zabava, ale obdiv já bych to nedělala a to mi moje maminka říká, že pořád sklízím. :)

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 29.03.18 22:19

Jak moc velký byt uklízíš? A děti asi nemáš co? ;)

Jinak klobouk dolů, taky bych na to chtěla mít ten čas a stačilo by mi to i jen z 1/4, ale nějak to nejde. Od porodu 3tí dcery to je čím dál tím horší a už tu i o krámy zakopáváme… :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 22:20

Spis je to tak, že přijdu a dělám, až pak si sednu. Někdy v půl 8, jindy v 10 večer. Zájmy nemám žádné, krom práce a nákupů téměř nikam nechodím. Děti zatím nemám a přítel mi pomáhá tím, že často místo mě vaří (baví ho to)..ale ta kuchyň pak.. :lol: :nevim: :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >