Uklízím moc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.03.18 22:10
Uklízím moc?

Ahoj holky,
Jak často uklizite?
Já uklízím každý den - koupelna, záchod, zaméct, pustit vysavač v ložnici (kde je koberec), ob den vše vytřídí, každý den utřít ledničku a celou kuchyň, jednou za 3 dny dveře, jednou za týden komplet celou saunu ( i když do ni nelezeme), každý den prach a obden praní a zehleni atd atd…Svému pritelovi musím každý týden preskladavat skříň, protože nemá pěkné komínky, plus mu jednou (a samozřejmě i sobě :D ) týdně myji všechny boty, co momentálně nosime. Suma sumárum mít to hodi 2 hod +- po práci, ze které se vracím cca v 5, půl 6..
Přítel mi právě říká, že to je moc…
Díky za názory!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

tzipora
Kecalka 395 příspěvků 29.03.18 22:12

Je to šíleně moc. :D Ale klobouk dolů. :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60934 příspěvků 3 inzeráty 29.03.18 22:12

Já souhlasím s přítelem…

Martina84
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 29.03.18 22:14

By mě jeblo…když tě to baví :think:

Uživatel je onlineLianys
Kecalka 222 příspěvků 29.03.18 22:15

To musím říct mámě. Vždycky se vytahuje, jak hodně uklízí, ta bude koukat :mrgreen:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1370 příspěvků 29.03.18 22:16

Je to moc. Ale když tě to baví :nevim: Očividně na to máš času dost. Ale nemůžeš čekat takový úklid od ostatních :mrgreen:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 29.03.18 22:16

Je to moc. To bych radsi ten cas travila s pritelem..

Renca8
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 29.03.18 22:17

Ano uklizis moc..ja uklizim jednou tydne a to v sobotu a snazim se zapojit muze. Je to i jeho neporadek, no ne? A boty at si cisti kazdy sam ne? Neni male dite a ma taky ruce… ja bych ze sebe takovou slusku nedelala, uz jen z principu… a taky si radsi uziju volny cas jinak, nez uklidem. Ale jako nejsme zadna prasatka, ja myslim ze jednou tydne uklidit cely byt proste staci ne

Anonymní  29.03.18 22:17

Nechceš na pár dní přijít k nám? :lol: manžel by Tě vycvičil :lol:

Anonymní  29.03.18 22:17

No, že by mě to bavilo.. baví chvilinku, ale vidím všude každé smítko a jsem z toho na nervy. :D Prostě musím, dokud nemám “čisto”, jsem schopná jet do noci, jinak nejsem v klidu. Pak prijdu k našim, kteří mají doma tak nějak normálně uklizeno, a pro mě to je k zbláznění. :-D

aiwwa
Extra třída :D 12357 příspěvků 29.03.18 22:18

Ty jo, to už je snad diagnóza. každý týden přeskládávat skříně? a baví tě to?

Peta02
Kecalka 187 příspěvků 29.03.18 22:18

Je to moc. Kdy mas nějaký volný čas a přítel ti to říká proč? Nevadi mu třeba ze místo společného času ty surujes? Mě by jsi třeba stvala.. :)

Vyvrtka
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 29.03.18 22:19

To je opravdu moooc. Vždyť přece existuje jiná zabava, ale obdiv já bych to nedělala a to mi moje maminka říká, že pořád sklízím. :)

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 22:19

Jak moc velký byt uklízíš? A děti asi nemáš co? ;)

Jinak klobouk dolů, taky bych na to chtěla mít ten čas a stačilo by mi to i jen z 1/4, ale nějak to nejde. Od porodu 3tí dcery to je čím dál tím horší a už tu i o krámy zakopáváme… :lol:

Anonymní  29.03.18 22:20

Spis je to tak, že přijdu a dělám, až pak si sednu. Někdy v půl 8, jindy v 10 večer. Zájmy nemám žádné, krom práce a nákupů téměř nikam nechodím. Děti zatím nemám a přítel mi pomáhá tím, že často místo mě vaří (baví ho to)..ale ta kuchyň pak.. :lol: :nevim: :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Opilý nesmí za dcerou! Andrea Pomeje promluvila o těžké situaci s Jiřím a naznačila naději

Opilý k dceři nesmí! Jiří Pomeje (53) má podle své manželky Andrey (29)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama