Dobrá kadeřnice v Ostravě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzi02
Nováček 10 příspěvků 27.03.18 23:39
Dobrá kadeřnice v Ostravě

Ahoj holky potřebuju pomoc. Potřebuji novou kadeřnici. Hledám nějakou dobrou kadeřnici s hezkým prostředí. Nejlépe nějaký hezký salón. Ale ať není drahý třeba jako v tescu??????????­??.Tak maxxx. 500kč. To už je na mě dost.????. Ostrava, Děkuju holčiny. 8)

Reklama

Reakce:

Diana69
Povídálka 23 příspěvků 28.03.18 00:15

Mám skvělou kadernici v salonu ve Spalicku (Ov-Hrabuvka). Zaslu vám na ni kontakt do zpráv zda budete chtít. My jsme s ní v rodině velice spokojeni. :andel:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 28.03.18 07:13

@Zuzi02 chodím na KOtvu - nahoře vlevo.. jsou tam fakt v pohodě.. jen s tou cenou nevím, protože já hodně barvím - a extravagantně, takže od toho se ty ceny odvíjí..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama