Dobrá kadeřnice v Ostravě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzi02
Povídálka 13 příspěvků 27.03.18 23:39
Dobrá kadeřnice v Ostravě

Ahoj holky potřebuju pomoc. Potřebuji novou kadeřnici. Hledám nějakou dobrou kadeřnici s hezkým prostředí. Nejlépe nějaký hezký salón. Ale ať není drahý třeba jako v tescu??????????­??.Tak maxxx. 500kč. To už je na mě dost.????. Ostrava, Děkuju holčiny. 8)

Reakce:
Diana69
Kecalka 234 příspěvků 11 inzerátů 28.03.18 00:15

Mám skvělou kadernici v salonu ve Spalicku (Ov-Hrabuvka). Zaslu vám na ni kontakt do zpráv zda budete chtít. My jsme s ní v rodině velice spokojeni. :andel:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.03.18 07:13

@Zuzi02 chodím na KOtvu - nahoře vlevo.. jsou tam fakt v pohodě.. jen s tou cenou nevím, protože já hodně barvím - a extravagantně, takže od toho se ty ceny odvíjí..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >