Dobrá kadeřnice v Ostravě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzi02
Povídálka 13 příspěvků 27.03.18 23:39
Dobrá kadeřnice v Ostravě

Ahoj holky potřebuju pomoc. Potřebuji novou kadeřnici. Hledám nějakou dobrou kadeřnici s hezkým prostředí. Nejlépe nějaký hezký salón. Ale ať není drahý třeba jako v tescu??????????­??.Tak maxxx. 500kč. To už je na mě dost.????. Ostrava, Děkuju holčiny. 8)

Reklama

Reakce:

Diana69
Stálice 62 příspěvků 19 inzerátů 28.03.18 00:15

Mám skvělou kadernici v salonu ve Spalicku (Ov-Hrabuvka). Zaslu vám na ni kontakt do zpráv zda budete chtít. My jsme s ní v rodině velice spokojeni. :andel:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 28.03.18 07:13

@Zuzi02 chodím na KOtvu - nahoře vlevo.. jsou tam fakt v pohodě.. jen s tou cenou nevím, protože já hodně barvím - a extravagantně, takže od toho se ty ceny odvíjí..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama