Reklama

Dobrá kadeřnice v Ostravě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzi02
Povídálka 13 příspěvků 27.03.18 23:39
Dobrá kadeřnice v Ostravě

Ahoj holky potřebuju pomoc. Potřebuji novou kadeřnici. Hledám nějakou dobrou kadeřnici s hezkým prostředí. Nejlépe nějaký hezký salón. Ale ať není drahý třeba jako v tescu??????????­??.Tak maxxx. 500kč. To už je na mě dost.????. Ostrava, Děkuju holčiny. 8)

Reklama

Reakce:

Diana69
Kecalka 113 příspěvků 17 inzerátů 28.03.18 00:15

Mám skvělou kadernici v salonu ve Spalicku (Ov-Hrabuvka). Zaslu vám na ni kontakt do zpráv zda budete chtít. My jsme s ní v rodině velice spokojeni. :andel:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.03.18 07:13

@Zuzi02 chodím na KOtvu - nahoře vlevo.. jsou tam fakt v pohodě.. jen s tou cenou nevím, protože já hodně barvím - a extravagantně, takže od toho se ty ceny odvíjí..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >