Osobní ohodnocení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 18:03
Osob. Ohodnocení

Mam nárok na osobní ohodnocení ve zkušební době nebo az po? Děkuji.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 18:05
@Anonymní píše:
Mam nárok na osobní ohodnocení ve zkušební době nebo az po? Děkuji.

Pracuji třetím rokem a nikdy jsem žádné osobko nedostala. Nejen já, u nás nic navíc není, jen holý základ. Není to nároková složka mzdy.

enyf
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 26.03.18 18:06

To dost záleží, kde pracuješ a jak to u vás máte nastavené :-D Ptát se tady je úplně na nic, obzvlášť když nenapíšeš, kde pracuješ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 18:08
@Anonymní píše:
Pracuji třetím rokem a nikdy jsem žádné osobko nedostala. Nejen já, u nás nic navíc není, jen holý základ. Není to nároková složka mzdy.

Děkuji za odpověď. Dnes jsem byla na pohovoru a bylo mi sděleno ze plat se bude skládat ze základní mzdy a osobního ohodnocení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 18:09

@enyf dnes jsem byla na pohovoru, jedná se o obchod s oblečením :)

enyf
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 26.03.18 18:11
@Anonymní píše:
@enyf dnes jsem byla na pohovoru, jedná se o obchod s oblečením :)

Dobře, teď už jen napiš, do kterého obchodu, a pokud se tu najde někdo, kdo tam pracuje, tak se podělí o zkušenost. :roll:

Uživatel je onlinejanickaIII
Závislačka 2668 příspěvků 26.03.18 18:13
@Anonymní píše:
@enyf dnes jsem byla na pohovoru, jedná se o obchod s oblečením :)

Tak se zeptej přímo jich. Od čeho ty pohovory asi jsou? Aby obě strany získaly co nejvíc informací…

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11763 příspěvků 26.03.18 18:13

Osobní ohodnocení není nároková složka platu. Většinou se dává po skončení zkušební doby, ale také se dát nemusí. Nárok na něj nemáš, musíš si ho zasloužit svými pracovními výkony.

lasička1
Echt Kelišová 8068 příspěvků 26.03.18 18:14

Osobní ohodnocení se dává většinou až po zkušební době. Ale jestli o tebe zaměstnavatel hodně stojí, může ho dát hned při nástupu. Je to složka platu na kterou nemáš žádný nárok, můžeš jí dostat a nemusíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 18:17

@enyf jedna se o obchod sinsay ????

enyf
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 26.03.18 18:26

Já se ti tu marně snažím naznačit, že by ses měla ptát zaměstnavatele, chápeš? Sinsay má podle webu tři prodejny, to opravdu nemá moc smysl zakládat diskuzi.

TamaraAlmara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 09:37

Vzhledem k faktu, ze jde o velmi maly retezec jejich provize nebudou prilis vysoke. Osobko bych cekala az zkusebce. Dat ti ho driv postradalo by to u nich smysl. A pak se bude odvíjet od vasich zisku z prodejny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >