Reklama

Osobní ohodnocení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 18:03
Osob. Ohodnocení

Mam nárok na osobní ohodnocení ve zkušební době nebo az po? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 18:05
@Anonymní píše:
Mam nárok na osobní ohodnocení ve zkušební době nebo az po? Děkuji.

Pracuji třetím rokem a nikdy jsem žádné osobko nedostala. Nejen já, u nás nic navíc není, jen holý základ. Není to nároková složka mzdy.

enyf
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 26.03.18 18:06

To dost záleží, kde pracuješ a jak to u vás máte nastavené :-D Ptát se tady je úplně na nic, obzvlášť když nenapíšeš, kde pracuješ.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 18:08
@Anonymní píše:
Pracuji třetím rokem a nikdy jsem žádné osobko nedostala. Nejen já, u nás nic navíc není, jen holý základ. Není to nároková složka mzdy.

Děkuji za odpověď. Dnes jsem byla na pohovoru a bylo mi sděleno ze plat se bude skládat ze základní mzdy a osobního ohodnocení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 18:09

@enyf dnes jsem byla na pohovoru, jedná se o obchod s oblečením :)

enyf
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 26.03.18 18:11
@Anonymní píše:
@enyf dnes jsem byla na pohovoru, jedná se o obchod s oblečením :)

Dobře, teď už jen napiš, do kterého obchodu, a pokud se tu najde někdo, kdo tam pracuje, tak se podělí o zkušenost. :roll:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 26.03.18 18:13
@Anonymní píše:
@enyf dnes jsem byla na pohovoru, jedná se o obchod s oblečením :)

Tak se zeptej přímo jich. Od čeho ty pohovory asi jsou? Aby obě strany získaly co nejvíc informací…

nozu
Extra třída :D 11483 příspěvků 26.03.18 18:13

Osobní ohodnocení není nároková složka platu. Většinou se dává po skončení zkušební doby, ale také se dát nemusí. Nárok na něj nemáš, musíš si ho zasloužit svými pracovními výkony.

lasička1
Echt Kelišová 8021 příspěvků 26.03.18 18:14

Osobní ohodnocení se dává většinou až po zkušební době. Ale jestli o tebe zaměstnavatel hodně stojí, může ho dát hned při nástupu. Je to složka platu na kterou nemáš žádný nárok, můžeš jí dostat a nemusíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 18:17

@enyf jedna se o obchod sinsay ????

enyf
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 26.03.18 18:26

Já se ti tu marně snažím naznačit, že by ses měla ptát zaměstnavatele, chápeš? Sinsay má podle webu tři prodejny, to opravdu nemá moc smysl zakládat diskuzi.

TamaraAlmara 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 09:37

Vzhledem k faktu, ze jde o velmi maly retezec jejich provize nebudou prilis vysoke. Osobko bych cekala az zkusebce. Dat ti ho driv postradalo by to u nich smysl. A pak se bude odvíjet od vasich zisku z prodejny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama