Reklama

Neuhlídala jsem svoje dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 26.03.18 13:21
Neuhlídala jsem svoje dítě

Ahoj, potřebuju se vypovídat, ulevit, svěřit a nevím, co všechno ještě.

Byla jsem dnes se syny (17 měs. a 3 roky a kus) v dětské kavárně. Když jsme odcházeli, mladší byl už skoro oblečenej a já jsem pomáhala s oblíkáním staršímu. V té době někdo musel otevřít dveře i zábranu před nimi a mladší na motorce zdrhnul ven. Nebyla to snad ani minuta, kdy jsem si ho nevšímala, ale evidentně i to stačí. No všichni jsme ho hledali vevnitř, já jsem pak v ponožkách vyběhla ven, tam nebyl, tak jsem šla zase dovnitř. Všichni hlásili, že vevnitř není, začala jsem se obouvat, že půjdu zase ven a mezitím vyběhla paní, co byla obutá, že půjde napřed. Utíkala jsem hned za ní a potkaly jsme se v průchodu. Už nesla syna i s motorkou a hlásila, že byl až na druhé straně silnice. Té frekventované silnice, kde kromě spousty aut jezdí i šaliny. Fakt nechápu, jak je možný, že tu cestu přejel, aniž by něco přejelo jeho. No hned jsem si ho do paní vzala, doběhla zpátky dovnitř, zkontrolovala staršího a složila se na zem a začala brečet. Když pomyslím, co všechno se mohlo stát, vždyť je zázrak, že ho nic nezajelo, taky mohl být už po smrti.
„Zabila“ bych teď nejradši sebe. Neuhlídám ani dvě malý děti, a to jsem pomýšlela na třetí. Evidentně bych si žádné další dítě pořizovat neměla, když nezvládnu ohlídat ani dvě. Jsem na prášky, teď malej spí a já bych ho nejradši samou láskou snědla. Mám strašně blbou náladu, jsem na sebe naštvaná, nejradši bych se ani neviděla, pořád mám slzy v očích. No děs, snad to přejde, potřebuju normálně fungovat.
Doufám, že už se nikdy nic podobnýho nestane, nespustím kluky z očí ani na vteřinu, protože mi to to šíleně bušící srdce nedovolí.
Jen jsem to ze sebe potřebovala dostat, tak díky, že jste dočetli.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:
 
martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 26.03.18 13:24

@chaela poučení pro příště.. a díky bohu za to, jak to dopadlo.. já vim, že mladšího nemůžu spusti z očí na pár vteřin.. minuta? to by byla katastrofa.. Buď ráda, že je to jak je..

 
sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 26.03.18 13:25

To musel být hroznej stres, to chápu! Řekla bych že hlavní chyba je že někdo otevřel tu zábranu i dveře a nechal cizí dítě vyjet ven, to je šílený, to bych nikdy neudělala :zed: Jinak si teď určitě budeš dávat pozor, i tam kde se jinak člověk může spolehnout na bezpečí… naštěstí se nic nestalo!

 
miluver
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 26.03.18 13:26

@chaela Prosím tě, jen „blbá“ náhoda! A poučení pro příště, to se muže stát každému..Díky Bohu, že je živej a zdravej, evidentně anděl strážnej měl pohotovost! :lol:

 
elen-ka
Extra třída :D 11898 příspěvků 9 inzerátů 26.03.18 13:26

@chaela ber to jako poučení pro tebe. Mě se také něco podobného stalo, naštěstí na na tak frekventované ulici. Možná příště oblíkej nejdříve starší dítko, pak skoro sebe a nakonec mladší. :hug:

 
Petruna21
Echt Kelišová 9847 příspěvků 26.03.18 13:27

Máš štěstí že to dopadlo dobře..

 
elle21
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 26.03.18 13:28

Ani nevíš jak tě chápu, já zažívám infarktové stavy se synem taky, posledně jsem na tom byla jako ty, taky přeběhl silnici ne teda hlavní ale zrovna jelo auto, ještě, že se zastavil na druhé straně a čekal než jsem ho doběhla, je strašně rychlý :zed:

 
elen-ka
Extra třída :D 11898 příspěvků 9 inzerátů 26.03.18 13:28
@sladke-mameni píše:
To musel být hroznej stres, to chápu! Řekla bych že hlavní chyba je že někdo otevřel tu zábranu i dveře a nechal cizí dítě vyjet ven, to je šílený, to bych nikdy neudělala :zed: Jinak si teď určitě budeš dávat pozor, i tam kde se jinak člověk může spolehnout na bezpečí… naštěstí se nic nestalo!

jo, toto také nechápu. Já ani nepustím ze zahrady školky dítko, které má rodiče u dveří školky. Normálně mu řeknu, že za dveřmi počká na rodiče. Takto malé dítko bych rozhodně nepustila a nemyslím si, že si toho ta daná osoba nevšima (myslím ta, co otevřela dveře).

 
Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 26.03.18 13:29

Stane se. :hug: mne se takhle zatoulala 1,5leta dcera na dovoleny. No malem me kleplo. V hlave hororove scenare. Taky jsem poucena. Vsechno je dobry, ty si priste das vetsi pozor. Tohle bylo jen male upozorneni.

 
Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 26.03.18 13:29

To je hned. To se stane každému. Dobře to dopadlo  :hug:

 
Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 26.03.18 13:29

@chaela Tohle je moje noční můra. Je dobře, že se nic nestalo a pouč se z toho pro příště. Žádné memorování co by kdyby nemá smysl. Já pokud někam šla, brala jsem kočár a motorku uvázala na madlo a pak vypouštěla jen na bezpečných místech. Každý furt koukal, proč tahám kočár, ale syn byl dost živý a neměl absolutně pud sebezáchovy. A ono stačí pár vteřin, vpodstatě se jen otočit a dítě je pryč. Teď si to opravdu nevyčítej :srdce:

 
Origamia
Kecalka 116 příspěvků 26.03.18 13:30

Stáli při vás všichni svatí :andel: To už nikdy nezapomeneš. Přiznám se, že jsem chtěla druhé s podobným rozestupem, ale toto byl důvod proč jsme od toho upustili.

 
berusa.m
Závislačka 2663 příspěvků 26.03.18 13:31

@chaela Ještě jsi v šoku. Neboj to budo dobré. Hlavně že se synovi nic nestalo a spokojeně spinká. Možná to byla dobrá lekce. :hug:

 
odlaska
Kecalka 286 příspěvků 26.03.18 13:31
@sladke-mameni píše:
To musel být hroznej stres, to chápu! Řekla bych že hlavní chyba je že někdo otevřel tu zábranu i dveře a nechal cizí dítě vyjet ven, to je šílený, to bych nikdy neudělala :zed: Jinak si teď určitě budeš dávat pozor, i tam kde se jinak člověk může spolehnout na bezpečí… naštěstí se nic nestalo!

Přesně tak. To je bezohlednost vůči okolí. Nepochopím, jak někdo mohl nechat malé dítě vyjet samotné ven, to je prostě na pár facek..

@chaela Chápu, že je to těžké, ale buďte ráda, že to dopadlo dobře, rozhodně není důvod se nějak trestat. Stane se i těm nejlepším, holt špatná souhra okolností..

 
Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 26.03.18 13:32

Jo poučená jsem snad dostatečně. My tam chodíme pravidelně, i vím, že mám malýho útěkáře, ale právě je tam ta zábrana a pak dveře. Takže bývám klidná, když vidím otevřenou zábranu, letím za ním, ale nikdy nebyly otevřený dveře. No to je teď už jedno. Kavárnu teď ruší, takže tam už nepůjdem a až půjdem jinam (jestli se z toho někdy vzpamatuju, ale snad jo), tak si ho dám asi na vodítko. Prostě musím být pozornější, nemůžu se spoléhat na zavřený dveře. Je fakt, že při něm stáli všichni svatí, musím jim poděkovat.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >


Reklama