Neuhlídala jsem svoje dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
chaela
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 26.03.18 13:21
Neuhlídala jsem svoje dítě

Ahoj, potřebuju se vypovídat, ulevit, svěřit a nevím, co všechno ještě.

Byla jsem dnes se syny (17 měs. a 3 roky a kus) v dětské kavárně. Když jsme odcházeli, mladší byl už skoro oblečenej a já jsem pomáhala s oblíkáním staršímu. V té době někdo musel otevřít dveře i zábranu před nimi a mladší na motorce zdrhnul ven. Nebyla to snad ani minuta, kdy jsem si ho nevšímala, ale evidentně i to stačí. No všichni jsme ho hledali vevnitř, já jsem pak v ponožkách vyběhla ven, tam nebyl, tak jsem šla zase dovnitř. Všichni hlásili, že vevnitř není, začala jsem se obouvat, že půjdu zase ven a mezitím vyběhla paní, co byla obutá, že půjde napřed. Utíkala jsem hned za ní a potkaly jsme se v průchodu. Už nesla syna i s motorkou a hlásila, že byl až na druhé straně silnice. Té frekventované silnice, kde kromě spousty aut jezdí i šaliny. Fakt nechápu, jak je možný, že tu cestu přejel, aniž by něco přejelo jeho. No hned jsem si ho do paní vzala, doběhla zpátky dovnitř, zkontrolovala staršího a složila se na zem a začala brečet. Když pomyslím, co všechno se mohlo stát, vždyť je zázrak, že ho nic nezajelo, taky mohl být už po smrti.
„Zabila“ bych teď nejradši sebe. Neuhlídám ani dvě malý děti, a to jsem pomýšlela na třetí. Evidentně bych si žádné další dítě pořizovat neměla, když nezvládnu ohlídat ani dvě. Jsem na prášky, teď malej spí a já bych ho nejradši samou láskou snědla. Mám strašně blbou náladu, jsem na sebe naštvaná, nejradši bych se ani neviděla, pořád mám slzy v očích. No děs, snad to přejde, potřebuju normálně fungovat.
Doufám, že už se nikdy nic podobnýho nestane, nespustím kluky z očí ani na vteřinu, protože mi to to šíleně bušící srdce nedovolí.
Jen jsem to ze sebe potřebovala dostat, tak díky, že jste dočetli.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:
 
martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 13:24

@chaela poučení pro příště.. a díky bohu za to, jak to dopadlo.. já vim, že mladšího nemůžu spusti z očí na pár vteřin.. minuta? to by byla katastrofa.. Buď ráda, že je to jak je..

 
sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 26.03.18 13:25

To musel být hroznej stres, to chápu! Řekla bych že hlavní chyba je že někdo otevřel tu zábranu i dveře a nechal cizí dítě vyjet ven, to je šílený, to bych nikdy neudělala :zed: Jinak si teď určitě budeš dávat pozor, i tam kde se jinak člověk může spolehnout na bezpečí… naštěstí se nic nestalo!

 
miluver
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 26.03.18 13:26

@chaela Prosím tě, jen „blbá“ náhoda! A poučení pro příště, to se muže stát každému..Díky Bohu, že je živej a zdravej, evidentně anděl strážnej měl pohotovost! :lol:

 
elen-ka
Extra třída :D 11202 příspěvků 1 inzerát 26.03.18 13:26

@chaela ber to jako poučení pro tebe. Mě se také něco podobného stalo, naštěstí na na tak frekventované ulici. Možná příště oblíkej nejdříve starší dítko, pak skoro sebe a nakonec mladší. :hug:

 
Petruna21
Echt Kelišová 9244 příspěvků 26.03.18 13:27

Máš štěstí že to dopadlo dobře..

 
elle21
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 26.03.18 13:28

Ani nevíš jak tě chápu, já zažívám infarktové stavy se synem taky, posledně jsem na tom byla jako ty, taky přeběhl silnici ne teda hlavní ale zrovna jelo auto, ještě, že se zastavil na druhé straně a čekal než jsem ho doběhla, je strašně rychlý :zed:

 
elen-ka
Extra třída :D 11202 příspěvků 1 inzerát 26.03.18 13:28
@sladke-mameni píše:
To musel být hroznej stres, to chápu! Řekla bych že hlavní chyba je že někdo otevřel tu zábranu i dveře a nechal cizí dítě vyjet ven, to je šílený, to bych nikdy neudělala :zed: Jinak si teď určitě budeš dávat pozor, i tam kde se jinak člověk může spolehnout na bezpečí… naštěstí se nic nestalo!

jo, toto také nechápu. Já ani nepustím ze zahrady školky dítko, které má rodiče u dveří školky. Normálně mu řeknu, že za dveřmi počká na rodiče. Takto malé dítko bych rozhodně nepustila a nemyslím si, že si toho ta daná osoba nevšima (myslím ta, co otevřela dveře).

 
Verun83
Echt Kelišová 7885 příspěvků 33 inzerátů 26.03.18 13:29

Stane se. :hug: mne se takhle zatoulala 1,5leta dcera na dovoleny. No malem me kleplo. V hlave hororove scenare. Taky jsem poucena. Vsechno je dobry, ty si priste das vetsi pozor. Tohle bylo jen male upozorneni.

 
Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 26.03.18 13:29

To je hned. To se stane každému. Dobře to dopadlo  :hug:

 
Amys
Generální žvanilka 20620 příspěvků 26.03.18 13:29

@chaela Tohle je moje noční můra. Je dobře, že se nic nestalo a pouč se z toho pro příště. Žádné memorování co by kdyby nemá smysl. Já pokud někam šla, brala jsem kočár a motorku uvázala na madlo a pak vypouštěla jen na bezpečných místech. Každý furt koukal, proč tahám kočár, ale syn byl dost živý a neměl absolutně pud sebezáchovy. A ono stačí pár vteřin, vpodstatě se jen otočit a dítě je pryč. Teď si to opravdu nevyčítej :srdce:

 
Origamia
Stálice 88 příspěvků 26.03.18 13:30

Stáli při vás všichni svatí :andel: To už nikdy nezapomeneš. Přiznám se, že jsem chtěla druhé s podobným rozestupem, ale toto byl důvod proč jsme od toho upustili.

 
berusa.m
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 26.03.18 13:31

@chaela Ještě jsi v šoku. Neboj to budo dobré. Hlavně že se synovi nic nestalo a spokojeně spinká. Možná to byla dobrá lekce. :hug:

 
odlaska
Kecalka 241 příspěvků 26.03.18 13:31
@sladke-mameni píše:
To musel být hroznej stres, to chápu! Řekla bych že hlavní chyba je že někdo otevřel tu zábranu i dveře a nechal cizí dítě vyjet ven, to je šílený, to bych nikdy neudělala :zed: Jinak si teď určitě budeš dávat pozor, i tam kde se jinak člověk může spolehnout na bezpečí… naštěstí se nic nestalo!

Přesně tak. To je bezohlednost vůči okolí. Nepochopím, jak někdo mohl nechat malé dítě vyjet samotné ven, to je prostě na pár facek..

@chaela Chápu, že je to těžké, ale buďte ráda, že to dopadlo dobře, rozhodně není důvod se nějak trestat. Stane se i těm nejlepším, holt špatná souhra okolností..

 
chaela
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 26.03.18 13:32

Jo poučená jsem snad dostatečně. My tam chodíme pravidelně, i vím, že mám malýho útěkáře, ale právě je tam ta zábrana a pak dveře. Takže bývám klidná, když vidím otevřenou zábranu, letím za ním, ale nikdy nebyly otevřený dveře. No to je teď už jedno. Kavárnu teď ruší, takže tam už nepůjdem a až půjdem jinam (jestli se z toho někdy vzpamatuju, ale snad jo), tak si ho dám asi na vodítko. Prostě musím být pozornější, nemůžu se spoléhat na zavřený dveře. Je fakt, že při něm stáli všichni svatí, musím jim poděkovat.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >


Reklama