Reklama

Byl jste někdo v Prostřeno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 18:46
Byl jste někdo v prostřeno?

Ahoj holky, uvažuji že se přihlásim do prostřena ale nejprve bych ráda věděla jak to celé probíhá, jak je to časově náročné, zda máte předem napsaný nějaký scénář co máte říkat atd.? Má někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 26.03.18 18:51

Primárně musíš být extra exot aby tě vůbec pozvali. Stačí se podívat na kazmu, v jeho pořadu zjistíš jak to tam reálně asi tak vypadá.

Šarlota4
Echt Kelišová 9726 příspěvků 26.03.18 19:00

Muj znamej byl a rikal, ze to bylo otresny. Dopravu si hradis sama, v tom aute te vozi jen kolem bloku. Podnecuji pry neustale k nejake akci, aby meli co tocit. Klasika no.

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 26.03.18 19:11
@Šarlota4 píše:
Muj znamej byl a rikal, ze to bylo otresny. Dopravu si hradis sama, v tom aute te vozi jen kolem bloku. Podnecuji pry neustale k nejake akci, aby meli co tocit. Klasika no.

Dopravu jsi hradi sami? To je smesne :zed:

Šarlota4
Echt Kelišová 9726 příspěvků 26.03.18 19:15
@rena621 píše:
Dopravu jsi hradi sami? To je smesne :zed:

Jj to jezdeni po kraji k tem soutezicim a zpet domu si hradis a dopravujes se sam.

Boudová
Kelišová 6025 příspěvků 26.03.18 19:37

Ono je tam i jasně videt, že se soutěžící ptaj na otázky tak aby to vypadalo, že se vzájemně hodně drbou a jsou urejpaný. „vadilo by vám mít takový prach na skříni?“ „myslíte si že bylo pečivo domácí“?

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 26.03.18 22:03

Byli tam známí. Když nevaříš, tak natáčení odpoledne až do noci - klidně do 2 rána. V den vaření jsou u tebe celý den. K hostiteli se musíš dopravit tam i zpět sama, jen povozí kolem bloku při bodování. Předem se ptali, jestli půjdou do konfliktu a nenutili.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2058 příspěvků 26.03.18 22:16

Taky jsem tam měla známou, podrobnosti nevím, jen že to byla přesně taková fraška, jaká se dá očekávat od pořadu tohoto typu ;)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 26.03.18 22:16

Byla jsem v Prostřeno. Do skříní jsme si nelezli, domluvili jsme se se soutěžícími, že budeme „šmejdit“ pouze po povrchu. Každý den dopoledne se natáčely medailonky, jak se ti líbil včerejší večer. To jezdil štáb za tebou. Odpoledne jsi v 16:00 musela být už u hostitele, takže počítej, že si v práci musíš vzít dost volna (každý den tak hodinu dopoledne, a každý den tak v 15:00 aby ses vydala na cestu k hostiteli). V 16:00 se dorazilo k hostiteli, natáčelo se, jak přicházíš atd., pak začala večeře, ale tím natáčením se vždycky protáhla tak do 22:00. V den, kdy vaříš ty, přijede štáb kolem 8:30, jde se na nákup, pak vaříš a kolem té 16:00 přicházejí hosté. Vzhledem k tomu, že v průběhu večeře se točí reakce jednotlivců, takže zbytek soutěžících vždycky čeká na chodbě, přijde mi dost nereálné takové ty hádky a nesnášenlivost soutěžících, protože s nimi většinu týdne každý den odpoledne a večer trávíš na chodbě čekáním. Neumím si představit, že bychom tam několik hodin denně stáli a nemluvili spolu nebo se nesnášeli. Za mě dobrá zkušenost, ale časově náročná.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >