Reklama

Je muj syn jiny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalalinka
Povídálka 37 příspěvků 13.10.18 21:58
Je muj syn jiny?

Dobry den, chtela bych de zeptat jeatli je normalni, aby si 16 mesicni dite hralo se samponama, kremama a ruznyma jinyma lahvickama? Bavi ho je radit vedle sebe nebo prenasek, je i nestastny kdyz mu nejakou z nich sebereme.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 13.10.18 22:00

co je na tom divného..? :think: dite nevidí to, ze to je kosmetika. jsou to pro nej jen objekty na hraní, co normálně nemá k dispozici. moje deti jsou z takových věci vždycky u vytržení ;)

LE.nova
Kecalka 232 příspěvků 5 inzerátů 13.10.18 22:01

Naprosto normální…nenapadlo by mě se nad tím pozastavit..

Lalalinka
Povídálka 37 příspěvků 13.10.18 22:02

@Marie432875 dekuji moc za reakci, jen jsem se bala, aby bylo vse v poradku pac ho nic jineho nezajima. V posteli ma treba lak na vlasy bo krem po opalovani. Bez nich ani ranu haha

Lalalinka
Povídálka 37 příspěvků 13.10.18 22:03
@LE.nova píše:
Naprosto normální…nenapadlo by mě se nad tím pozastavit..
dekuji

Janli
Kelišová 5720 příspěvků 9 inzerátů 13.10.18 22:03

Buď ráda, že je navíc nechce zbaštit jako moje děti :mrgreen: . Dělali to taky a jsou naprosto normální.

Lalalinka
Povídálka 37 příspěvků 13.10.18 22:06

Jjj uz snedl detskou pastu a oblinbeny byl sudakrem a krem s draci krvi.. nakpupila jsem mu takovych hracek ale nejvetsi radost mu udelam Novym sprchacem… :P :think:

Alušáček
Závislačka 3132 příspěvků 13.10.18 22:08

@Lalalinka Dítě v tomhle věku nerozlišuje co je hračka a co věc nevhodná ke hraní… Zajímá je všechno, hrat se dá s čímkoli a je to naprosto normalni :)

Jar Jar
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 13.10.18 22:15

Ať si hraje s čím chce. A když se tím dá něco zamatlat, o to líp :-) Zabav mu jen nože a žiletky, cokoliv jiného je v pohodě :-)

Lalalinka
Povídálka 37 příspěvků 13.10.18 22:20
@Jar Jar píše:
Ať si hraje s čím chce. A když se tím dá něco zamatlat, o to líp :-) Zabav mu jen nože a žiletky, cokoliv jiného je v pohodě :-)
hahahah :palec:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 13.10.18 22:24
@Lalalinka píše:
Dobry den, chtela bych de zeptat jeatli je normalni, aby si 16 mesicni dite hralo se samponama, kremama a ruznyma jinyma lahvickama? Bavi ho je radit vedle sebe nebo prenasek, je i nestastny kdyz mu nejakou z nich sebereme.
:roll:

Létavice1992
Stálice 92 příspěvků 13.10.18 23:45

No ty kráso. A v čem by jako podle tebe měl být divný? Pro něj jsou to prostě zajímavé věci na hraní a nechápe, jaký mají význam. Buď ráda, že si hraje a chce tak poznávat svět kolem sebe. Zanedlouho si najde jinou hračku, která ho zaujme a bude jí mít rád. Teď jsou to zkrátka šampony a krémy, no. Jak tu poznamenaly i jiné uživatelky, raději bych se na tvém místě starala o to, jestli to nestrká do pusy.

Lalalinka
Povídálka 37 příspěvků 13.10.18 23:47

jo dobre!jezisi ja myslela, ze je to diskuze a ne ze me tu hned vsichni ukrizujou! Pardon moje dite neprislo na svet s navodem…

Létavice1992
Stálice 92 příspěvků 14.10.18 00:01
@Lalalinka píše:
jo dobre!jezisi ja myslela, ze je to diskuze a ne ze me tu hned vsichni ukrizujou! Pardon moje dite neprislo na svet s navodem…

Návod není potřeba, stačí se někdy řídit selským rozumem.

Delira
Povídálka 19 příspěvků 14.10.18 07:41

Nás syn je taky miluje, jenže on to otevírá zubama a snaží se to jist. Když mu mažu zadek, pere se se mnou a snaží se ukoristit trochu na prsty, aby to mohl cucat. Když ho namazu opalovakem olizuje se 8o Nenapadlo mě, že by byl jiný teda :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >