Krém proti větru ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Momoska88
Povídálka 22 příspěvků 13.10.18 14:21
Krem proti vetru ano ci ne?

Ahoj holky, prosim pouzivate na podzim a v zime krem proti vetru a chladu?? Stoji to za? Neni to „zbytecna“ investice? Dekuji za rady

Reakce:
Hrozina
Kecalka 330 příspěvků 13.10.18 14:24

Používám pro děti Niveu Wind&wetter, na horách a v mrazu i pro sebe - mám hodně citlivou pleť a dobrý.

kacakaca
Závislačka 2617 příspěvků 13.10.18 14:28

Urcite ano, jak zapomenu namazat, hned praskaji zilky.

Uživatel je onlinezmzlinka
Kecalka 159 příspěvků 61 inzerátů 13.10.18 14:37

Mým dětem od malička výborně vyhovuje Babylove Wind & Wetter Gesichtscreme. Stojí pár korun a bez něj mají suché a červené tváře a ruce.

Gosi
Kelišová 5796 příspěvků 13.10.18 14:41

Pokud je fakt zima, nebo fakt vichr mazu i sebe, mame takove ty babylove/babydream, bubchen, alverde obcas… Miminko jsem mazala uz za deste v 18stupnich, ted tak od 8

Gosi
Kelišová 5796 příspěvků 13.10.18 14:42

Dokončení: od cca 8stupnu niz, pac tady fuci fest…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 14:43

Dekuji za rady urcite kouknu na nabidku :)

smudlinky
Závislačka 2578 příspěvků 351 inzerátů 13.10.18 15:54

ano, dávala jsem dětem když byli malí v zimě a když hodně foukal vítr. Ted už nedávám

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 3046 příspěvků 13.10.18 16:09

Mažu do větru a mrazu, modrou indulonou. Takže žádné velké investice do předražených krému, modrou indulonu používám i na ruce a všechna suchá místa.

Káťa19
Echt Kelišová 7709 příspěvků 19 inzerátů 13.10.18 16:37

Pouzivam jen prirodni kosmetiku, tenhle treba
https://www.emimino.cz/…adu-a-vetru/

Ou
Kelišová 5420 příspěvků 13.10.18 17:03

Tak to záleží na tom kde žiješ a jakou máš pleť. POkud v Praze či jiném velkém městě a nevytáhnete z ní přes zimu paty, tak to je zbytečnost. Zejména pokud tvoje pleť není přesušení či hodně citlivá.

Pokud někde kde je zima a trávíte hodně času v přírodě, tak se dost hodí - zabrání zbytečnému vysušování.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 17:26

@Ou bydlime kousek od Brna,za zadkem mame les,takze travime co nejvic casu venku. Syn ma 16 mesicu a zatim problemy s pleti nema a ja taky ne. Ale vloni byl jeste v hluboke korbe,takze jsem to tolik neresila. Ted uz lita,takze chci mit jistotu,ze bude v poradku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >