Reklama

Krém proti větru ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Momoska88
Povídálka 17 příspěvků 13.10.18 14:21
Krem proti vetru ano ci ne?

Ahoj holky, prosim pouzivate na podzim a v zime krem proti vetru a chladu?? Stoji to za? Neni to „zbytecna“ investice? Dekuji za rady

Reklama

Reakce:

Hrozina
Kecalka 317 příspěvků 13.10.18 14:24

Používám pro děti Niveu Wind&wetter, na horách a v mrazu i pro sebe - mám hodně citlivou pleť a dobrý.

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 13.10.18 14:28

Urcite ano, jak zapomenu namazat, hned praskaji zilky.

zmzlinka
Kecalka 157 příspěvků 58 inzerátů 13.10.18 14:37

Mým dětem od malička výborně vyhovuje Babylove Wind & Wetter Gesichtscreme. Stojí pár korun a bez něj mají suché a červené tváře a ruce.

Gosi
Kelišová 5645 příspěvků 13.10.18 14:41

Pokud je fakt zima, nebo fakt vichr mazu i sebe, mame takove ty babylove/babydream, bubchen, alverde obcas… Miminko jsem mazala uz za deste v 18stupnich, ted tak od 8

Gosi
Kelišová 5645 příspěvků 13.10.18 14:42

Dokončení: od cca 8stupnu niz, pac tady fuci fest…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 14:43

Dekuji za rady urcite kouknu na nabidku :)

smudlinky
Závislačka 2522 příspěvků 360 inzerátů 13.10.18 15:54

ano, dávala jsem dětem když byli malí v zimě a když hodně foukal vítr. Ted už nedávám

Helileli
Závislačka 2868 příspěvků 13.10.18 16:09

Mažu do větru a mrazu, modrou indulonou. Takže žádné velké investice do předražených krému, modrou indulonu používám i na ruce a všechna suchá místa.

Káťa19
Kelišová 7117 příspěvků 36 inzerátů 13.10.18 16:37

Pouzivam jen prirodni kosmetiku, tenhle treba
https://www.emimino.cz/…adu-a-vetru/

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 13.10.18 17:03

Tak to záleží na tom kde žiješ a jakou máš pleť. POkud v Praze či jiném velkém městě a nevytáhnete z ní přes zimu paty, tak to je zbytečnost. Zejména pokud tvoje pleť není přesušení či hodně citlivá.

Pokud někde kde je zima a trávíte hodně času v přírodě, tak se dost hodí - zabrání zbytečnému vysušování.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 17:26

@Ou bydlime kousek od Brna,za zadkem mame les,takze travime co nejvic casu venku. Syn ma 16 mesicu a zatim problemy s pleti nema a ja taky ne. Ale vloni byl jeste v hluboke korbe,takze jsem to tolik neresila. Ted uz lita,takze chci mit jistotu,ze bude v poradku.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >