Je na test ještě brzy ?

547
7.4.10 09:24

Je na test ještě brzy ?

Ahoj holky,
Minulý měsíc jsem vysadila HA, 10.3 po ní dostala menstruaci a začli jsme se snažit. Dneska jsem si dělala test, jestli náhodou a ono nic :-( Nevím,kdy to mám přesně takhle po vysazení dostat, tak ani nevím, jestli to nebylo brzy na test. Co myslíte,můžou se mi ještě ukázat // ? když jsem čekala tekrát malou, povedlo se to hned taky po vysazení HA a bolelo mě několik dní v podbříšku jako bych to měla dostat, což mě bolí teď od soboty taky a MS pořád nikde, tak nevim :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

491
7.4.10 09:49

Ahojky, posílám ti odkaz: http://www.gimabo.cz/…otensky-test u mně samotné se pozitivní těhotenský test ukázal až 39 DC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
7.4.10 11:05

Menší dotaz coto je DC?Díky :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.10 11:08

DC = den cyklu… první den ms je první den cyklu..

• Nahlásit
  • Citovat
3621
7.4.10 14:27

Asi bych si podle poslední menstruace vypočítala plodné dny http://www.plodne-dny-vypocet.cz/ a podle toho bys mohla zjistit, jestli jsi to už měla mít a nebo si aspoň vzpomenout, jestli jsi v plodné dny měla sex a je naděje, že jsi těhotná :o) Já jsem to tak zjistila, držím palce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
547
7.4.10 16:34

Jojo, podle poslední menstruace jsem si to vypočítala a sexík v plodné dny proběhl :lol: ale poslední MSjsem měla hned po posledním dobraném platíčku HA. Jen nevím,jestli je ještě šance,aby se // ukázaly. Teď jsem 30DC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
7.4.10 19:44

Určitě, ještě sis test nedělala?Proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
547
7.4.10 20:57

ANkar, jojo dělala, píšu to v prvním příspěvku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10052
7.4.10 22:52

já jsem si dělala test, když jsem byla v 1. týdnu a hnedka mi vyšel, bylo to mamatest můžeš zkusit:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
8.4.10 08:51
evca82 píše:
ANkar, jojo dělala, píšu to v prvním příspěvku :wink:

Spatne jsme si to precetla :-)! Já mám 39DC a na testu se mi ukazuje velmi, velmi slabý duch…dá se říct, že ho vidím jenom já ;-)!Zatím stále čekám co teda bude dál :-)!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
547
8.4.10 09:41

Zuzko, taky jsem si dělala mamatest a nic :nevim:
Ankar, tak to ti gratuluji a držím palce,ať to klapne tak jak má. Já si zkusim udělat další test zítra, to budu 32DC,tak jestli se něco má ukázat,tak už se snad ukáže :wink: Jen by mě mohlpřestat bolet ten podbříšek,už mě to fakt neba :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marrkkétta
8.4.10 10:50

Zdravím, jsem tu nová, neboť se snažím také najít podobné zkušenosti jako mám já. Já mám vždy bolestivou ovulaci, mám při ní vždy bolesti jako při menstruaci, takže přesně poznám, který den mi začíná a který den mi končí, jenže tento měsíc mě v podbřišku od ovulace nepřestalo bolet ani na jeden den a to už jsem to včera měla dostat a navíc už třetí den mně bolí prsa po stranách a začínají se mi zvětšovat. Tak jsem zvědavá, ještě počkám, protože doteď testy negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
10052
8.4.10 12:54

ona to asi bude mít každá jinak co tady čtu, každopádně držim moc palečky aby se ti tam nakonec ty dvě čárky ukázaly, ale vím přesně jaký je to stres, když jsme těhotněly z manželem, tak už jsem druhý den běžela pro test jak prdlá.-D udělala jsem si asi 3 testy s negativním výsledkem, málem jsem tam tu druhou čárku vykoukala, pak jsem si dělala 4tý švihla jsem ho na pračku a šla jsem pryč protože jsem si myslela že tam stejně nic nebude, šla jsem do města, a když jsem se vrátila čekaly na mě na pračce čárky dvě:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marrkkétta
8.4.10 13:14

Já taky jak to tady pročítám, tak zjišťuju, že u některé se dvě čárky ukážou třeba už týden před očekávanou menstr. a u některé je to negativní i týden po a přesto pak zjistí, že jsou těhotné.

• Nahlásit
  • Citovat
1764
8.4.10 13:31

ahoj holky, mohli byste mi, prosím, poradit. Dneska jsem byla v laborce a nechala si měřit HCG a mám 161,6 a jsem 31 den. Můžete mi říct, zda je to ok nebo ne ? Nějak se v tom vůbec nevyznám … :cry: Děkuji za pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama