Velmi nízké HCG, přesto těhotná?

Anonymní
6.4.10 21:58

velmi nízké HCG

setkala jste se některá stím,že jste byla třeba dvakrát-třikrát na HCG,které bylo nízké přišla ms-špinění-normální,to je jedno,ale přitom ste byly těhu ???
Myslím si,že toto téma zajímá mnoho žen/dívek a na své otázky odpovědi,jsem tu skoro nic nenašla,tak zakládám nové.
Povídejte své zkušenosti,děkuji .

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9207
6.4.10 22:06

Myslím, pokud 2× - 3× hCG nestoupá, tak asi moc naděje není… Ale záleží na konkrétních hodnotách. Nízké hCG být může, když jseš v úplném začátku (můžeš mít třeba 10). Ale mělo by stoupat, obden se zhruba zdvojnásobit.
Pokud nestoupá, tak asi nezbývá než jen čekat až přijde MS, protože revize v úplném začátku těhu je zbytečný zásah do těla. Max. sledovat, jestli se nejedná o mimoděložní.
No a když MS přijde, tak je to asi jasné, zvlášť v kombinaci s tím nízkým hCG…

Příspěvek upraven 06.04.10 v 22:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.10 22:09

Anstazie: děkuji.
měla jsem spoždění,testy poztiivní (slabě) pak přišla ms,která byla chvíli silná,pak špinění,pak hcg nízké negat.přesně o týden později další krev a další negat,ale příznaky mám celý měsíc,je to normální ?! asi vsugerace. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
9207
6.4.10 22:11

Anonymní ano, sugesce to může být. Pokud jsi měla po týdnu hCG negativní, tak bohužel těhotná nebudeš. Někdy testy mohou vyjít slabě, ale prostě je něco špatně, tak zase vajíčko odejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.10 22:13

Mockrát děkuji,snažíme se moc dlouho,tak asi jsem chtěla slyšet,ano je to moné,bude to a tak,prostě palička to nějak potřebovala, ale né dávat naděje-které nejsou,tkaže děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
9207
6.4.10 22:18

Anonymní, vím jaké to je, dlouho se snažit… Tak držím palce na další měsíc!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
inko
6.4.10 22:21

Zdravím, já také měla nízké HCG. Hladina nestoupala jak měla, mému gynekologovi se to pořád nezdálo, ale nevzdával to.Miminko se ale nevyvíjelo jak mělo a musela jsem na revizi. Dneska jsem někde četla (Máma a já nebo Maminka), že spousta potratů probíhá hned v počátku těhotenství, kdy to může působit dojmem zpožděné silnější menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.4.10 22:30

Holky mockrát vám obědma děkuji,že jste mě nezkritizovaly :-(
no já právě neměla silnější já jí mám o sobě dost silnou a měla jsem jí tak dva dny silnou a pak jen špinění :nevim:
ale asi to byl potrat teda ani ne potrat,no víte co tím myslím,děkuju jste moc hodné.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama