Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Dobrý den, nechtěla byste se účastnit výzkumu o prožívání neplodnosti? Vypovídat se, urovnat si myšlenky. Nejde o žádnou terapii, ale zrovna sháním informantky k diplomové práci.
Děkuji, MM
Je to normální, dlouho jsme se snažili a nešlo nám to, manžel potom řekl, že oba jeho kolegové čekají se svými ženami dítě a mě vyhrkly slzy. Člověk si to přeje a je z toho smutný a tohle ho potom může rozhodit, určitě nejsi blázen. A když je to třeba i ve spojení s hormony, které člověk musí brát na otěhotnění, tak si pak ještě citlivější
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat