Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Dobrý den.
Mám podezření na endo, zatím mě neposlali na laparoskopii.
Antikoncepce mi dělá špatně na krevní cukr (mám inzulinovou rezistenci), to jsem panu doktorovi říkala a také to, že proto nechci antikoncepci brát zbytečně (pokud endometriozu nemám).
Mám teď nějaké jiné řešení?
Já vím, mám to řešit s lékařem…ale on nějak mi mou námitku zamítl.
Děkuji…
@PhereNicae ja brala visanne pul roku, antiko to není, složeními dalo zabrat. Ale dlouhodobě se to brát stejně nesmí. A jinak těhotenství. To je na 9mesicu
Klasická HA na endometriozu nepomáhá. Já ji měla při braní HA. Pak jsem vysadila a jako léčbu jsme se s manželem rozhodli pro těhotenství. Už jsme o tom stejně tehdy mluvili. ![]()
@bartsch píše:
Klasická HA na endometriozu nepomáhá. Já ji měla při braní HA. Pak jsem vysadila a jako léčbu jsme se s manželem rozhodli pro těhotenství. Už jsme o tom stejně tehdy mluvili.
aha! Díky