Je to covid19? Měla jsem pozitivní kontakt na e-roušce

Anonymní
31.1.21 00:41

Je to Covid?

Ahoj, myslíte, že jsem pozitivní? V pátek jsem byla na antigenním testu a výsledek je negativní. Pečuji celý den o čtyřměsíční miminko, mám strach. E-rouška mi hlásila pozitivní kontakt.
Anonym zdravotní stav, jinak smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
177
31.1.21 01:26

Bohuzel nejspis pozitivni bude, vidim slabou carku, doporucuji opakovat za 3 dny. Zeptam se, to na testovacich mistech davaji ty kazety domu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
31.1.21 01:43

Pozitivní, ale ty testy mají strašně velkou nespolehlivost, tyhle domácí i 85%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8415
31.1.21 04:29

Test je negativní. Čárka je jen u kontrolního pole, že byla tekutina ve správném množství a dojela až na konec. Ale u testu na covid čárka není, takže je test negativní. Ale to neznamená, že jevtob100%. To by musel být PCR test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
31.1.21 04:48

A z čeho máš strach? Je ti tak zle, že nemůžeš pečovat o malého? Tak se teď maximálně s nikým nestykej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 05:17

@Luucy Nedávají, ty jsem koupila za pár stovek na netu. Ale viděla jsem, že na odběrovém místě mají stejný.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 05:18

@tartaletka Na odběrovém místě měli stejný, takže jedinou chybu jsem mohla udělat já…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 05:19

@Prigionia Bojím se, aby to nechytl. Ale je pravda, že jsem s ním pořád, takže když to máme, tak asi oba. 😰 Teď se třeba kojil po pěti hodinách a od minulého kojení nebyl počůraný. 😱

• Citovat
  • Nahlásit
836
31.1.21 06:01

100× nic umořilo vola. Hoď se do klidu a nevyšiluj. Mně taky e-rouška hlásila kontakt s nakazeným, ale až po 2 dnech. Dopatrala jsem se, že v ten čas jsem byla u nás na poště pro balík, kde jsem byla akorát já a kamarádka za přepážkou. Ona ale žádného Covida nemá a neměla :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
31.1.21 07:19

Prosim te uklidni se. Je ti neco? Ne? Tak nevysiluj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2291
31.1.21 07:30

Nejhorší smrt je z vyděšení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13477
31.1.21 07:30
@Anonymní píše:
@Prigionia Bojím se, aby to nechytl. Ale je pravda, že jsem s ním pořád, takže když to máme, tak asi oba. 😰 Teď se třeba kojil po pěti hodinách a od minulého kojení nebyl počůraný. 😱

A kdybys pozitivni byla, tak se od ditete budes izolovat nebo jak? :nevim:
Mas potize? Pokud ne, tak se dopredu nestresuj :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
31.1.21 07:42

Příjemná změna od všech těch duchů na těhotenských testech. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4422
31.1.21 08:20
@Anonymní píše:
Ahoj, myslíte, že jsem pozitivní? V pátek jsem byla na antigenním testu a výsledek je negativní. Pečuji celý den o čtyřměsíční miminko, mám strach. E-rouška mi hlásila pozitivní kontakt.
Anonym zdravotní stav, jinak smazat.

Ja tedy nevim ale proc nezavolas dr. a ta te neposle na pcr test,? To je vyhoda kdyz jdes na antig testy na odber pri pozitivite te tam poslou hned a odeberou pcr. Zjisteni doma ti je na dve veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1382
31.1.21 08:26

Domluv se s mudr a at te posle na PCR test. Budes mit jistotu. Tentovtestje nepresny a uz ukazuje znamky pozitiva. S nikym se nestykej. Drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat