Je to drzost?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13073
6.9.16 09:52

Odstěhuj se a neřeš. Tím se většinou problémy dost vyřeší nebo aspoň zmírní :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.9.16 09:58

Zakladatelka

@Anonymní píše:
Kolik ti je?

Je mi 23, přítelovi 26

  • Citovat
  • Upravit
101562
6.9.16 10:02
@Anonymní píše:
Ted tu budeme poslední měsíc :pankac:

Tak to už ten byt je určitě alespoň částečně obyvatelný… takže bych schovala klíče od auta, klidně někam ke kamarádce, aby fakt nebyly doma a ať se staví třeba na uši… a jestli tě bude chtít vyhodit, tak bych šla, středem a hlavně už bych mu za ten poslední měsíc nepřispěla ani korunu a místo nákupů vyžrala komplet celou lednici - na rozloučenou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20518
6.9.16 10:08

Cigára, jídlo, to bych asi pěnila, ale jestli je domácnost zavedená ve stylu „socialistického vlastnictví“, tj. co je v ledničce, je všech, pak spíš možná bude drzé od tebe, že si budeš hlídat vlastní věci a dožadovat se právě toho, aby ti na to nešahali a nejedli. Já to pak doma, než jsem se odstěhovala, dělala tak, že jsem si to prostě dávala k sobě do pokoje.

Co se týče auta, nevím, kdo je majitel, ale pokud ty, pak asi fakt nezbyde než říct NE.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
6.9.16 12:19

Drzost?

Měli jste si stanovit pravidla společného bydlení. Chápu, že je to někdy velmi těžké, zvláště při omezené inteligenci. Dělá to, co je mu dovoleno. Jestliže přispíváte na nájem a inkaso, pak bych si hlavu nedělala. Žádné velké zásoby potravin, co se auta týká je snad jasné, že bez klíče, popř. páky na volantě, se nerozjede. A cigarety? Ty bych vám sebrala i já. Máte sedmitýdenní holčičku, tak nekuřte, neprospívá to vám a hlavně dcerušce.
Hodně stěstí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.9.16 13:24

@bebulinka klíče bych ráda schovala, ale verim, že pak bych poslouchala, že si to schovávám když tu bydlim. Samozrejme prispivam. To by mi svědomí nedovolilo. A u malý se nekouří, ja nekojim, začala jsem znovu kouřit po kojení. Takže malý to neškodí, většinu dne je venku v kočárku. To bych si ja ani nikdo kolem nedovolil kouřit ji pod nos. ;)

  • Citovat
  • Upravit
101562
6.9.16 13:31
@Anonymní píše:
@bebulinka klíče bych ráda schovala, ale verim, že pak bych poslouchala, že si to schovávám když tu bydlim.

No a co, tak bys to poslouchala, no…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
6.9.16 13:38
@Anonymní píše:
@bebulinka klíče bych ráda schovala, ale verim, že pak bych poslouchala, že si to schovávám když tu bydlim. Samozrejme prispivam. To by mi svědomí nedovolilo. A u malý se nekouří, ja nekojim, začala jsem znovu kouřit po kojení. Takže malý to neškodí, většinu dne je venku v kočárku. To bych si ja ani nikdo kolem nedovolil kouřit ji pod nos. ;)

Tak ho nech vykecat, bydlení si platíš. Maximálně bych ho někam přiblížila, ale ne denně. Existuje rčení, že ženská a auto se nepůjčuje ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39553
6.9.16 13:40
@Anonymní píše:
@elen-ka to už jsem jednou udělala a dopadlo to tak, že mne vyhodili. Takže radši udělám beze slov vše. Nerada se hádám. Bohužel jejich barák, jejich pravidla. Ted mam sedm týdnů starou holčičku, takže jsem tu i s ni a nerada bych znovu vyhazov, když ještě nemám byt hotovy.

Jak Tě může někdo vyhodit z domu, kde bydlíš, A asi odmala. Normálně s rodiči, ne? Tedy otčím a matka. Mmch - co na to jeho chování říká máma? Ona Tě nechala, aby Tě vyhazoval z domu??? 8o Nebo máš v ní (nic ve zlým) ten příklad, že ona raději ustoupí a také se „nerada hádá“? To bacha, ať Ti to „nezůstane“ :andel:,to je ve vztahu špatně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný