Je to konečná? Rozchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 22:35
Je to konečná?9

Ahoj holky. S partnerem jsme spolu 12 let, máme děti 9 a 11 let, rok a půl spolu jen bydlíme ale nežijeme, máme už i oddělené ložnice. Myslím si ze někoho má. Nebo asi určitě. Nemilujeme se, jsme spolu teď jen kvůli dětem. Hádáme se kvůli blbostem. Za měsíc jedeme na dovolenou. A já se začala bát ze je fakt konec. Nechci zničit rodinu a vlastně ani o nej přijít. Lepšího chlapa nikdy nenajdu. Ale on už asi ani nemá chuť něco napravovat. Důvod proč jsme se odcizili je mimo jiné to ze neustále prudil ze nic nedělám a ze jsem neustále vystresivana a ze si mysli ze jde mateřství zvládat víc v klidu. Denně přišel z práce s otázkou “tak co jsi cely den dělala” a já okamžitě vylitla protože chtěl prudit ze je doma bordel atd. Je ujetej na pořádek - ale jemu vadi i když jsou prohozeny ručníky jinde než na svém místě. Začali jsme si jít na nervy proste. Ale tenhle stav trva téměř dva roky…

Je to konec nebo si myslíte ze je cesta zpět? Myslím ze mě neopustí kvůli dětem který miluje ale já nevím jestli takhle chci žít, navíc když se muže kdykoliv zamilovat jinde a třeba to bude vážný a odejde ode mě, jenže to mi nebude 41 jako dnes ale třeba 50 a už mě nikdo nebude chtít. Nejsme svoji takže o to to bude jednodušší :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineBubla Bůčková
Kelišová 7105 příspěvků 22.06.19 22:39

Co v padesáti s nějakým dedkem prosím tě… Začni nový život, kamarádky, cvičení, výlety, návštěvy děti, hlídání vnoučat… Vyvaret doma ddekovi, prát mu fusekle a mýt věčně počurany zachod…no jdi mi z dílny 8)

Martha03
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 22.06.19 22:42

Ahoj. Je to těžké. Cesta zpět je možná pouze když se po ní vydáte oba dva. Tedy bez rozhovoru o tom, zda do toho vůbec chcete jít se neobejdete a pokud je to krize již takto hluboká, nejspíše bych se zaměřila na odbornou pomoc. Chce to nějakého mediatora, který bude nestrany a pomůže vám vyřešit jednotlivé pohledy vás obou.

mamule42
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 22.06.19 22:44

Trochu to nechápu, na jedný straně straně se hádáte, on tě pořád prudí a má blbý řeči a na druhou lepšího chlapa nenajdeš, to nejde moc dohromady.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 22:46
@Martha03 píše:
Ahoj. Je to těžké. Cesta zpět je možná pouze když se po ní vydáte oba dva. Tedy bez rozhovoru o tom, zda do toho vůbec chcete jít se neobejdete a pokud je to krize již takto hluboká, nejspíše bych se zaměřila na odbornou pomoc. Chce to nějakého mediatora, který bude nestrany a pomůže vám vyřešit jednotlivé pohledy vás obou.

To odmítá. Prý jediný co chce je pohoda doma a uklizeny dům, místo toho má prý doma neustále nepohodu a bordel (je uklizeno ale zase to neprehanim no). Jenomže i kdybych mu vyhověla tak to lásku neobnovi přece. Máme na sebe alergii skoro. A kamarádky mi tvrdí ze je to už dlouho, kdyby byla krize půl roku ze šance je ale 1,7 roku je už moc. A ze on má vztah bokem a je otázka času kdy ho ona nebo jiná dotkaci do dalšího dítěte a svatby. A ob chce hodně děti. Ale řekl mi ze se mnou už další ne…

Uslava
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 22.06.19 22:50

Ty nechodíš do práce?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 22:50
@mamule42 píše:
Trochu to nechápu, na jedný straně straně se hádáte, on tě pořád prudí a má blbý řeči a na druhou lepšího chlapa nenajdeš, to nejde moc dohromady.

Já vím. Ale on je fakt výbornej táta a partner byl taky fajn, upřímně vím ze je chyba hodně ve mne, on je pohodar a já jsem nervak, děti mi dávají zabrat a když je víkend tak on by pořad něco dělal a mě to nebaví, chci odpočívat a on s tím ma hned problém. Ale to neznamená ze není skvelej, vím ze je, vím ze mám na nej alergii ale kdyby mi řekl ze odchází tak to asi nezvládnu. A hlavně to nechci kvůli dětem, jsou ještě malý.

Anonymní

Není pravda, že tě neopustí kvůli dětem. Děti už máte docela velké. Zamiluje se a jde. Znám několik takových případů. Sama mám takového chlapa :nevim:. Taky zůstával s manželkou kvůli dětem, spali jsme spolu cca půl roku, pak se do mě bláznivě zamiloval. Odešel od hodně podobně starých děti. Je to ten nejlepší chlap jakého jsem mohla mít. Sice starší ale úžasný. Na rukou mě nosí. Máme dvě děti a vzal si mě. TAKŽE pokud o svého chlapa stojíš a uvědomuješ si, že je pro tebe ten nejlepší, BOJUJ. Máš k tomu jedinečnou možnost a to dovolenou. Jedna ráda, to co můj manžel oceňuje úplně nejvíc, je to, že spolu dokážeme mluvit. Mluvit o všem. Nehadame se. A když už tak si to vyříkame a jedeme dál…

Anonymní
@Uslava píše:
Ty nechodíš do práce?

Chodím ale jen na půl úvazek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 22:53
@Anonymní píše:
Není pravda, že tě neopustí kvůli dětem. Děti už máte docela velké. Zamiluje se a jde. Znám několik takových případů. Sama mám takového chlapa :nevim:. Taky zůstával s manželkou kvůli dětem, spali jsme spolu cca půl roku, pak se do mě bláznivě zamiloval. Odešel od hodně podobně starých děti. Je to ten nejlepší chlap jakého jsem mohla mít. Sice starší ale úžasný. Na rukou mě nosí. Máme dvě děti a vzal si mě. TAKŽE pokud o svého chlapa stojíš a uvědomuješ si, že je pro tebe ten nejlepší, BOJUJ. Máš k tomu jedinečnou možnost a to dovolenou. Jedna ráda, to co můj manžel oceňuje úplně nejvíc, je to, že spolu dokážeme mluvit. Mluvit o všem. Nehadame se. A když už tak si to vyříkame a jedeme dál…

Dovoleny se děsím no. My spolu mluvíme, jenomže to skončí vždy hadkou. Vnímají to i děti, stejně jako to ze máme oddělené ložnice nebo ze je bere na výlety a já jsem doma. Prý je to víc v klidu než když jedu taky :roll:

On je hodně rodinej takže myslím ze mě jen tak nenechá ale upřímně tohle taky není k žití navíc když vím ze chce klidně 4 děti a už ne se mnou (já bych další ani nechtěla)

Martha03
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 22.06.19 22:56
@Anonymní píše:
To odmítá. Prý jediný co chce je pohoda doma a uklizeny dům, místo toho má prý doma neustále nepohodu a bordel (je uklizeno ale zase to neprehanim no). Jenomže i kdybych mu vyhověla tak to lásku neobnovi přece. Máme na sebe alergii skoro. A kamarádky mi tvrdí ze je to už dlouho, kdyby byla krize půl roku ze šance je ale 1,7 roku je už moc. A ze on má vztah bokem a je otázka času kdy ho ona nebo jiná dotkaci do dalšího dítěte a svatby. A ob chce hodně děti. Ale řekl mi ze se mnou už další ne…

Co na to říct. Když to odmítá tak není co řešit… Kdyby mu na tom záleželo, tak by něco udělal. Tedy chce abys mu posluhovala držela… a krok a neobtezovala jej. I když nerada posuzuji takhle na dalku, myslím, že vás vztah už skončil, jen si to tak nějak nechcete přiznat. On si bude odskakovat jinam až jej nakonec nějaká přesvědčí, že u ní je větší čisto a klid…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 23:01
@Martha03 píše:
Co na to říct. Když to odmítá tak není co řešit… Kdyby mu na tom záleželo, tak by něco udělal. Tedy chce abys mu posluhovala držela… a krok a neobtezovala jej. I když nerada posuzuji takhle na dalku, myslím, že vás vztah už skončil, jen si to tak nějak nechcete přiznat. On si bude odskakovat jinam až jej nakonec nějaká přesvědčí, že u ní je větší čisto a klid…

On pořad říká ze nás všechny živí, věnuje se dětem, částečně se stará o dům a jediný co chce je aby když přijde domu byla pohoda a uklizeno a ne aby otevřel lednici a tam nic, děti ujeceny nebo na iPadu a já unavená a nabrousena hned při první jeho otázce, která zní co jsem jako cely den dělala…ano takhle to u nás je a dlouho, zlepší se to jen když chytnu paniku ze odejde, ale myslím ze už se mnou je fakt jen aby netrhal rodinu. Dokonce mi řekl ze by jel radši jen sám s detma, ze by byla větší pohoda:(

Venetia
Hvězda diskuse 43837 příspěvků 22.06.19 23:02
@Anonymní píše:
Já vím. Ale on je fakt výbornej táta a partner byl taky fajn, upřímně vím ze je chyba hodně ve mne, on je pohodar a já jsem nervak, děti mi dávají zabrat a když je víkend tak on by pořad něco dělal a mě to nebaví, chci odpočívat a on s tím ma hned problém. Ale to neznamená ze není skvelej, vím ze je, vím ze mám na nej alergii ale kdyby mi řekl ze odchází tak to asi nezvládnu. A hlavně to nechci kvůli dětem, jsou ještě malý.

Chlap, který prudi kvůli úklidu fajt pohodar není

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 23:05
@Anonymní píše:
Dovoleny se děsím no. My spolu mluvíme, jenomže to skončí vždy hadkou. Vnímají to i děti, stejně jako to ze máme oddělené ložnice nebo ze je bere na výlety a já jsem doma. Prý je to víc v klidu než když jedu taky :roll:On je hodně rodinej takže myslím ze mě jen tak nenechá ale upřímně tohle taky není k žití navíc když vím ze chce klidně 4 děti a už ne se mnou (já bych další ani nechtěla)

Promiň, ale dost podobně to právě měl můj manžel doma… :(
Ani nevím co na to napsat. Ale pokud nic neudělaš,.příjdeš o něj, dřív či později. Obvzlášť když ti řekl, že by chtěl další děti ale s tebou už ne :nevim:.
Jak to čtu tak mám z toho takový pocit, že musíš zapracovat hlavně na sobě. Mluvte, mluvte, nedovol aby to skončilo hádkou, kousni se do jazyka a dej mu za pravdu. Obecně co platí na každého…Pochval ho. Udělej mu dobre jídlo. Potěš ho nějakou drobností, usměj se na něj sem tam. Polib ho přes den. A každý chlap má rád uklizený dům, tak jak bude manžel na výletě s dětmi, udělej velký úklid, a snaž se pořádek udržovat.
Přeju hodně štěstí :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 23:11
@Anonymní píše:
Promiň, ale dost podobně to právě měl můj manžel doma… :(
Ani nevím co na to napsat. Ale pokud nic neudělaš,.příjdeš o něj, dřív či později. Obvzlášť když ti řekl, že by chtěl další děti ale s tebou už ne :nevim:.
Jak to čtu tak mám z toho takový pocit, že musíš zapracovat hlavně na sobě. Mluvte, mluvte, nedovol aby to skončilo hádkou, kousni se do jazyka a dej mu za pravdu. Obecně co platí na každého…Pochval ho. Udělej mu dobre jídlo. Potěš ho nějakou drobností, usměj se na něj sem tam. Polib ho přes den. A každý chlap má rád uklizený dům, tak jak bude manžel na výletě s dětmi, udělej velký úklid, a snaž se pořádek udržovat.
Přeju hodně štěstí :kytka:

Děkuju jsi hodna. Vím ze je problém u mě, ale už i já mám tak velkou averzi ze pro nej nejsem schopna něco udělat. A zároveň o nej nechci přijít. Blby js vím. Možná se bojím toho ze prijdu o jistotu a ze budu z těch co se jim rozpadla rodina - vždycky jsem si myslela ze tohle se mi nestane a ejhle, je to tu. Jinak si myslím ze chodí s jeho kolegyni z práce která je svobodná a bezdětná a je ji asi o 10 let méně jak jemu. Takže možnost ze ho uloví tu určitě je. Kdyby v sobě neměl to ze nechce děti vystavit rozchodu tak už spolu podle mě nejsme.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
Váš příspěvek
Reklama