Je to mnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 00:41
Je to mnou?

Ahoj, chtěla bych se tady svěřit a zároveň i trošku od vás poradit. Jsem s přítelem již 3 roky a žiju u něj. Je to skvělej chlap, hodný, zručný, šikovný, prostě chlap do života. Jenže je z rodiny, kde všechno dělá ženská v domácnosti a chlap má chlapskou práci. Takže vše je na mě, což mi tolik nevadí. Jenže jemu jako by to bylo jedno. Ani ubrus mít na stole nemůžu, protože je kuřák a když hraje na noťasu tak mu kolikrát popel spadne na stůl. Nádobí na stole je dokud ho neodnesu já, klidně přes noc. Stejně tak je to s tím co mu upadne, já uklízím. Tímhle stylem funguje vše. Nebaví mě to. Když mu něco řeknu, tak se naštve a urazí. Takže jsem za špatnou já. Rekonstrujeme dům a vše je podle něj. Sice když se o tom bavíme, tak se domluvíme, ale konec je jinde. Vyrobil botník, super, ale já myslela, že to bude i lavice na sednutí, navíc trčí 5 cm do cesty. Předělávat už to nebude. T takto dopadá většina :( dokonce jsme spolu i pracovali a super. Ale šéf mě pak vyhodil pro nadbytečnost, potřeboval zaměstnat sestru. Nezastal se mě ani slovem. Mám z toho občas deprese a pláču, ale pochopení a oporu moc nemám. Prý ať si brečím když chci. Připadám si jako složka, co má jen navařit, uklidit, obstarat zvířata (2 kocouři a nemocná fena) v posteli roztáhnout nohy a mlčet. Poslední dobou spolu stejně ani nespíme, nechci. Nemám na to s ním ani chuť, když to je povinnost. Povídat si večer nechce, hraje hru přes net a nevnímá. Je mi 25, jemu 37, vím rozdíl to je. Ale dřív nám to vše klapalo. Ale teď přemýšlím i o rozchodu. Jsem přecitlivělá nebo rozmazlená? HA neberu, nikdy jsem nebrala. Každá rada drahá a já vážně už nevím co dělat. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
MisulkaP
Kecalka 103 příspěvků 03.12.18 00:45

Být na tvém místě rozejdu se sním

Ennny
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 03.12.18 00:51

Sorry ale věkově podle chování bych řekla že to máte naopak …zbav se ho co z něho jako máš ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 00:56

Mají ho rádi, jak moji kamarádi, tak celá moje rodina. Mamka ho zbožňuje. Když někam jdeme, tak nesedí naštvaně v koutě, ani nežárlí, že mám hlavně kamarády. Připadám si jako v pasti :(

Ennny
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 03.12.18 01:10

A oni kolem něho lítají? oni po něm uklízí? Oni poslouchají blbé kecy? Ne! Tak se koukej na sebe a ne na okolí.a hlavně si s ním nedělej děti to je cesta do pekla :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 01:17

Mám také staršího přítele o 14 let, ale takhle se nechová. Už ví co chce a je vyspělý vzhledem ke svému věku. Já bych to upřímně nedala. To posluhování. Ráda se o muže starám, ale zase čeho je moc.........Jinak jak si to na začátku nastavíte, těžko to potom budete měnit. My ženy nepotřebujeme velkého žárlivce, ale aspoň trošku vědět, že si nás chlap hlídá a má nás rád. :)

Prtulak
Kecalka 346 příspěvků 03.12.18 01:24
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se tady svěřit a zároveň i trošku od vás poradit. Jsem s přítelem již 3 roky a žiju u něj. Je to skvělej chlap, hodný, zručný, šikovný, prostě chlap do života. Jenže je z rodiny, kde všechno dělá ženská v domácnosti a chlap má chlapskou práci. Takže vše je na mě, což mi tolik nevadí. Jenže jemu jako by to bylo jedno. Ani ubrus mít na stole nemůžu, protože je kuřák a když hraje na noťasu tak mu kolikrát popel spadne na stůl. Nádobí na stole je dokud ho neodnesu já, klidně přes noc. Stejně tak je to s tím co mu upadne, já uklízím. Tímhle stylem funguje vše. Nebaví mě to. Když mu něco řeknu, tak se naštve a urazí. Takže jsem za špatnou já. Rekonstrujeme dům a vše je podle něj. Sice když se o tom bavíme, tak se domluvíme, ale konec je jinde. Vyrobil botník, super, ale já myslela, že to bude i lavice na sednutí, navíc trčí 5 cm do cesty. Předělávat už to nebude. T takto dopadá většina :( dokonce jsme spolu i pracovali a super. Ale šéf mě pak vyhodil pro nadbytečnost, potřeboval zaměstnat sestru. Nezastal se mě ani slovem. Mám z toho občas deprese a pláču, ale pochopení a oporu moc nemám. Prý ať si brečím když chci. Připadám si jako složka, co má jen navařit, uklidit, obstarat zvířata (2 kocouři a nemocná fena) v posteli roztáhnout nohy a mlčet. Poslední dobou spolu stejně ani nespíme, nechci. Nemám na to s ním ani chuť, když to je povinnost. Povídat si večer nechce, hraje hru přes net a nevnímá. Je mi 25, jemu 37, vím rozdíl to je. Ale dřív nám to vše klapalo. Ale teď přemýšlím i o rozchodu. Jsem přecitlivělá nebo rozmazlená? HA neberu, nikdy jsem nebrala. Každá rada drahá a já vážně už nevím co dělat. :(

No, lepší to asi nebude.. Může být oblíbený u ostatních, ale ty s ním žiješ. Tak si představ, že máte děti, jaký asi bude otec a manžel? Podle toho bych se rozhodovala. Jsi mladá. Za mě:ja bych to takhle nechtěla, ale ono je jednoduché radit ostatním. Držím palce, ať to dopadne dobře - dobře pro tebe. ;)

lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 03.12.18 02:20

S tímhle bych nebyla ani za zlatý prase. Sama víš, že se tohle nezmění, ne, nedělej si iluze. Tak je jen na tobě, zda přijmeš roli sluzky a nebo si najdeš někoho jiného.

ontar
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 03.12.18 03:38

Se mu fakt divím, že takový kňouradlo dávno nevyhodil z baráku… :,(

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 03.12.18 04:39

Dle mych zkusenosti a i z toho co vidim, slysim, tak hodne zenskych ma az hystericky zachvat z toho delat neco doma, zatimco chlapek toho dela treba mene. A hned maj blbe reci o sluzkach apod. :nevim: To kolik vydela chlapek, co dela jinyho prinosnyho to je uplne jedno, ale neuklidit si po sobe talir, to je hrdelni zlocin. :nevim: Pak se nedivte, ze vas posle nekam a nebude vam to trpet. A treba si najdete troubu, co pravidelne uklizi, ale vydela velky kulovy a v postlei bude stat za houby. :mrgreen:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 03.12.18 04:42
@ontar píše:
Se mu fakt divím, že takový kňouradlo dávno nevyhodil z baráku… :,(

Asi tak, zensky jsou fakt strasny fnukny. :palec:
Navic vetsinu toho uklidu delaj pro sebe, chlapek ma vetsinou jinej standart a rozlisovaci schopnost pro bordel. :nevim:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 03.12.18 05:00

To není skvělej chlap. Toho se zbav dokud jsi mladá, jinak budeš dělat služku celej život.

Anna766
Hvězda diskuse 72251 příspěvků 03.12.18 05:25

On vám hulí doma?

arada
Extra třída :D 14542 příspěvků 03.12.18 06:06
@Sandokanos píše:
Dle mych zkusenosti a i z toho co vidim, slysim, tak hodne zenskych ma az hystericky zachvat z toho delat neco doma, zatimco chlapek toho dela treba mene. A hned maj blbe reci o sluzkach apod. :nevim: To kolik vydela chlapek, co dela jinyho prinosnyho to je uplne jedno, ale neuklidit si po sobe talir, to je hrdelni zlocin. :nevim: Pak se nedivte, ze vas posle nekam a nebude vam to trpet. A treba si najdete troubu, co pravidelne uklizi, ale vydela velky kulovy a v postlei bude stat za houby. :mrgreen:

Aha, takže chlap jen vydělá peníze a tím pro něj všechno ostatní padá. Mám pocit, že se chlapi vrací do doby kamenné, uloví mamuta a tím to pro ně končí. Prober se hochu, peníze nejsou všechno, v dnešní době se nimi chlapi rádi ohání, ale kde je to ostatní. Ano platí si služku, prostitutku, tedy pokud jí vůbec nějaké peníze dá. Jediné s čím souhlasím je pláč. Jiné a ůčinnější řešení je kopnout takového do zadele a dát ho do oběhu, bo to není chlap, ale chudák.

zoidberg
Extra třída :D 12064 příspěvků 03.12.18 06:32

Je ti teprve 25, máš spoustu času hledat lepšího muže. Holky tu brečí až tak kolem pětatřiceti, že svého prince nenašly. Jinak u nás uklízí ten, jemuž nepořádek vadí. Pokud jsi to u vás ty, proč by to měl dělat on?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >