Problémy s partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 21:44
problémy s partnerem

Dobrý večer mám problém s partnerem doma máme 3 malý děti a on nechce vůbec pomáhát???? a když jsem si s ním o tom promluvila řekl mi že mě nechce rozmazlovat. Ale rozmazlováni přeci není to když vynese koš nebo převleče dvě starší děti do pyžama????. Vím že pracuje ale jak mu vysvětlit že takhle to chodí v každé domácnosti :,( není schopen semnou ani pořádně mluvit( to je vlastně další problém), kdyby to šlo tak je semnou buď v posteli nebo u telky :nevim: Vůbec se nesnaží mi vyjít vstříc nebo udělat kompromis( u hádek to radši ani nemluvím) pak další problém, jak jsem již psala máme spolu tři děti (6 let, 3 roky, 2 Měsíce) a on jím nedokáže dát lásku, věcně po nich řve, nic jim nedokáže vysvětlit… Je mi s toho všeho jen do breku, psychiku mám na z něho na zbláznění :pocitac: Poraďte prosím, jak s ním pracovat aby to fungovalo

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 1 inzerát 02.12.18 21:49
@Anonymní píše:
Dobrý večer mám problém s partnerem doma máme 3 malý děti a on nechce vůbec pomáhát???? a když jsem si s ním o tom promluvila řekl mi že mě nechce rozmazlovat. Ale rozmazlováni přeci není to když vynese koš nebo převleče dvě starší děti do pyžama????. Vím že pracuje ale jak mu vysvětlit že takhle to chodí v každé domácnosti :,( není schopen semnou ani pořádně mluvit( to je vlastně další problém), kdyby to šlo tak je semnou buď v posteli nebo u telky :nevim: Vůbec se nesnaží mi vyjít vstříc nebo udělat kompromis( u hádek to radši ani nemluvím) pak další problém, jak jsem již psala máme spolu tři děti (6 let, 3 roky, 2 Měsíce) a on jím nedokáže dát lásku, věcně po nich řve, nic jim nedokáže vysvětlit… Je mi s toho všeho jen do breku, psychiku mám na z něho na zbláznění :pocitac: Poraďte prosím, jak s ním pracovat aby to fungovalo

To není pravda , že to takhle chodí v každé domácnosti. U nás je to přesně jako u vás. Můj muž by dítěti nenalil pomalu ani vodu, pakliže ho o to opravdu nepoprosím. Ostatní neudělá…nech ho být. Mají dost práce a buď ráda ,že ti domu nosí peníze. A to , že křičí je asi tím , že je chudák unavený. Zkus mu více pomoci a nechtít po něm věci, které můžeš /máš dělat ty a třeba bude lépe. ;)

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 1 inzerát 02.12.18 21:49
@Anonymní píše:

Možná ti ještě lítají hormony… :nevim:

dada85
Kecalka 282 příspěvků 02.12.18 21:50

A to řešíš až po třetím dítěti? 8o Dřív ti to nevadilo?

Melpel
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 02.12.18 21:50

@Šťastná.máma­.4 Tohle je ironie, nebo to fakt myslíš vážně?

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 1 inzerát 02.12.18 21:52

Naprosto vážně.

Tejule
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 02.12.18 21:54

A proč s ním máš 3 děti když je takový? To se určitě tak změnil po 3 dítěti a teď tu o karkulce, každý svyho štěstí strůjcem, nedatluj na e miminu a bez uklízet.

Šarlota4
Extra třída :D 10092 příspěvků 02.12.18 21:55

Proc mas s takovym jelitem 3 deti? Muj muz ma milion kladu, ale doma se mu moc nechce ( i kdyz male se venuje ), a je to jeden z duvodu proc bych si s nim neporidila dalsi dite. Miluju ho z celeho srdce, ale pece o dum, muze a 1 dite mi bohate staci a jsem vytizena ( i pracuju ) tak akorat. U tebe ted skoda mluvit. Ma narocnou praci? Zabezpeci vas? Snazi se obcas?

Melpel
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 02.12.18 21:55

Zakladatelko, těžko radit, když ho neznáme. To, že chlap chodí do práce, neznamená, že doma na nic nemusí sáhnout a o děti ani zavadit pohledem. V práci člověk bývá 8 hodin, zato péče o děti je celodenní, u mimin i celonoční (v nemoci celonoční i u starších dětí). Jestli po příchodu z práce potřebuje chvilku oddech a klid, dopřej mu ho. Pak bych ale očekávala, že se zapojí do chodu domácnosti. Třeba vyhodit pytel smetí cestou do práce není kdovíjak náročná činnost (pokud nemáte popelnice někde zamčené za barákem, ale po cestě).
Aby to doma fungovalo, musí spolu partneři komunikovat, v klidu a věcně si říkat, co by rádi, co jim vadí atd. A hlavně - musí oba chtít. Pokud nechce mluvit, nechce nic řešit, asi sama nic nezměníš a vztah nezachráníš.
Zkus si přečíst knížku Pět jazyků lásky, třeba tam najdeš inspiraci k menším změnám.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 02.12.18 21:55
@Melpel píše:
@Šťastná.máma­.4 Tohle je ironie, nebo to fakt myslíš vážně?

Taky čumím :)

Prtulak
Kecalka 330 příspěvků 02.12.18 21:56
@Anonymní píše:

„pomáhat“? Co to má znamenat? Snad jste oba rodiče a fungujou jako celek. Tvůj chlap je buran, tenhle typ chlapů fakt nesnáším. Alfasamec, který „nosí domů peníze“ a tím to pro něj končí. Lituji tě, ale myslím, že pokud takový byl vždy, nic s tím neuděláš. @Šťastná.máma­.4 služka nebo máma? Nenalije vodu pokud ho nepoprosíš? Kdo to tak chce mít budiž… A chudák je unavený? :lol: :lol: :lol: „nech ho být“ a buď hodná?! No prosim, i takové typy lidí existujou… :?

Anitramm
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 02.12.18 21:57
@Šťastná.máma­.4 píše:
Naprosto vážně.
8o :roll:
Šarlota4
Extra třída :D 10092 příspěvků 02.12.18 21:58
@Šťastná.máma­.4 píše:
To není pravda , že to takhle chodí v každé domácnosti. U nás je to přesně jako u vás. Můj muž by dítěti nenalil pomalu ani vodu, pakliže ho o to opravdu nepoprosím. Ostatní neudělá…nech ho být. Mají dost práce a buď ráda ,že ti domu nosí peníze. A to , že křičí je asi tím , že je chudák unavený. Zkus mu více pomoci a nechtít po něm věci, které můžeš /máš dělat ty a třeba bude lépe. ;)

To mas v ty hlave taky huste pomotany :lol:

89Luca
Kecalka 317 příspěvků 02.12.18 21:58
@Šťastná.máma­.4 píše:
To není pravda , že to takhle chodí v každé domácnosti. U nás je to přesně jako u vás. Můj muž by dítěti nenalil pomalu ani vodu, pakliže ho o to opravdu nepoprosím. Ostatní neudělá…nech ho být. Mají dost práce a buď ráda ,že ti domu nosí peníze. A to , že křičí je asi tím , že je chudák unavený. Zkus mu více pomoci a nechtít po něm věci, které můžeš /máš dělat ty a třeba bude lépe. ;)

To jako vazne?a az se vrati do prace tak co?a ty deti jeho nejsou?pochopimze nekteri muzi nezvladaji peci o maly miminka ae ty starsi by snad uz mohl ne? Vis jak se nazyvaji zeny jaky tu popisujes? Slepice! Zena neni otrok manzela a verim ze ty deti jsou plodem obou, ne ze zena otehotnela jako panenka Marie

Melpel
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 02.12.18 22:01

@Šťastná.máma­.4 Tak to je fakt smutné. Takže podle tebe je tu chlap jen od toho, aby donesl domů peníze a víc nic.
A děti nemají právo na tátu? Někoho, kdo si s nimi bude hrát, blbnout, chodit na výlety atd.? Plus další praktická věc - kdo zastoupí mámu, když se něco stane? Jsem ráda, že v mém okolí jsou „normální“ muži, kteří se zvládnou o své děti postarat, myslí na jejich potřeby atd. Třeba jeden, který fantasticky fungoval, když jeho manželka bojovala s rakovinou. Nebo jiný, který si vzal nemocnou ženu a celý život jí pomáhá, protože ona je výjimečná a jemu za to stojí. Atd.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Červená, barva Vánoc a krveprolití: Jak budou vypadat trhy v roce 2025

Zlatá, zelená a červená. Tradiční barvy Vánoc, z nichž ta poslední jmenovaná... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >