Zůstaly byste s ním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 17:56
Zůstaly byste?

Ahoj všichni. Zůstaly byste s člověkem, který:
1. vám po sexu řekl, že miluje někoho jiného
2. dlouhodobě a záměrně lhal o pro vás důležité věci
3. žárlil-nerespektoval vaše soukromí a prolezl vám mobil, počítač a stránky spolužáků
4. občas vás citově vydíral-když neuděláš to a to, seberu se půjdu do p.dele
5. je samonasírací typ a svou pitomou náladu přenáší na rodinu
To, co jsem napsala zní hnusně a předpokládám, že mi všichni poradí, ať ho kopnu do zádele. Ale jsme spolu přes 20 let, vychovali jsme děti, vzájemně se podporovali v profesním růstu a kromě občasných zmiňovaných úletů to byl hezký život. Ale po poslední hádce kvůli totální kravině si říkám, jestli by mi samotné nebylo lépe. O peníze ani jiné majetky nejde, uživím se sama a děti už jsou sice studující, ale dospělé. A pořád ho mám ráda. Zmiňované hnusné chování se projevuje cca 1× za rok, možná méně a ani já nejsem anděl. A teď babo raď. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 02.12.18 17:58

Doufam,ze je to vtip :roll: ja bych s takovym clovekem nebyla a to mluvim ze zkusenosti :nevim:

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 02.12.18 17:59

Rekla bych mu at se sebere a do te p…e jde.

Monchichik
Kelišová 6182 příspěvků 02.12.18 18:00

No tak mě by stačil bod 1 a nebyla bych s ním. Každý další bod by mi stačil i jednotlivě, natož všechno dohromady. Nemám zapotřebí být v takovém vztahu. A to jsem vdaná déle než ty.

Paola21
Závislačka 3674 příspěvků 02.12.18 18:01
@Anonymní píše:
3. žárlil-nerespektoval vaše soukromía prolezl vám mobil, počítač a stránky spolužáků
To, co jsem napsala zní hnusně a předpokládám, že mi všichni poradí, ať ho kopnu do zádele. Ale jsme spolu přes 20 let, vychovali jsme děti, vzájemně se podporovali v profesním růstu a kromě občasných zmiňovaných úletů to byl hezký život. Ale po poslední hádce kvůli totální kravině si říkám, jestli by mi samotné nebylo lépe. O peníze ani jiné majetky nejde, uživím se sama a děti už jsou sice studující, ale dospělé. A pořád ho mám ráda. Zmiňované hnusné chování se projevuje cca 1× za rok, možná méně a ani já nejsem anděl. A teď babo raď. :mavam:

Nechápu, jak se toto chování - třeba viz bod 1) a 2) může projevit jen jednou za rok, to jednou za rok miluje někoho jiného a jednou za rok ti záměrně a dlouhodobě lže? :nevim:
A máš pravdu, poradím ti, kopnout ho do zádele.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 18:01
@karkarka píše:
Rekla bych mu at se sebere a do te p…e jde.

No já chtěla :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3674 příspěvků 02.12.18 18:04
@Anonymní píše:
No já chtěla :mrgreen:

A proč z toho sešlo?

chs.jasmin
Echt Kelišová 8188 příspěvků 02.12.18 18:24
@Anonymní píše:
3. žárlil-nerespektoval vaše soukromí a prolezl vám mobil, počítač a stránky spolužáků
To, co jsem napsala zní hnusně a předpokládám, že mi všichni poradí, ať ho kopnu do zádele. Ale jsme spolu přes 20 let, vychovali jsme děti, vzájemně se podporovali v profesním růstu a kromě občasných zmiňovaných úletů to byl hezký život. Ale po poslední hádce kvůli totální kravině si říkám, jestli by mi samotné nebylo lépe. O peníze ani jiné majetky nejde, uživím se sama a děti už jsou sice studující, ale dospělé. A pořád ho mám ráda. Zmiňované hnusné chování se projevuje cca 1× za rok, možná méně a ani já nejsem anděl. A teď babo raď. :mavam:

Ahoj,

no u mě by to bylo snadné - Ne nezůstala. Co bylo bylo, rodinu jste vychovali, spolu si užili a ted bych se zaměřila sama na sebe. Nebyla bych s takovým člověkem. Život je krátký a navíc se mám ráda :-)

kruel
Kecalka 329 příspěvků 02.12.18 18:37

Jak jako miluje někoho jiného? Tak má milenku a chce byt s ní nebo chodí na sex a za láskou někam jinam? Odkopla bych ho po 20 letech hlavně pro ten bod 1.

nostress
Extra třída :D 14001 příspěvků 02.12.18 18:38

Taky by mi stačil bod č.1.

Náměsíčná
Závislačka 4189 příspěvků 02.12.18 18:50

Kdyby mi řekl,že miluje někoho jiného tak proč bych s ním byla. Navíc se chová jak se chová.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 02.12.18 19:07

Došla jsem k bodu 1 a už To samo o sobě by u mě bylo na vyhazov …

Lenka_Hal
Kelišová 6322 příspěvků 02.12.18 19:12

Jak muze 1× za rok dlouhodobe lhat :think:
Jinak bohate by stacilo bod 1.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 19:41

Nečekala jsem jiné reakce. Ale ad
1. řekl to jednou, když jsme spolu začínali chodit a mnohokrát se omluvil, brát jsme se nemuseli, ale chtěli

2. tak toto mě štve víc, vím, že lhal záměrně a kvůli úplné pitomosti, ale už jsme si to objasnili

3. toto bylo nejhorší, ta ztráta soukromí, na druhou stranu je fakt, že jsem jeden čas byla zamilovaná do někoho jiného, k nevěře nedošlo, jen k té citové
4. vím, že je dlouhodobě nespokojený s naším bydlením, ale východisko přijatelné pro oba se mi zatím nerýsuje, proto se tak vzteká

5. to je nátura a celá rodina si z toho umí dělat srandu, když to nepřesáhne určité meze

A abych taky napsala nějaké pozitivní vlastnosti: Nemám pochyb o tom, že mě miluje, stará se o celo rozvětvenou rodinu, je pracovitý, nemá problém s úklidem, vařením ani jinými domácími pracemi, děti podporuje v jejich náročných koníčcích. Prostě celkem idylka, až na občasné hnusné chování. Čím jsem starší, tím více mi to vadí.

Monchichik
Kelišová 6182 příspěvků 02.12.18 19:47

Tak proč se ptáš na bod 1, když to bylo proboha před 20 lety a ty sis ho přesto vzala? Tak je to dneska asi už jedno, ne? Bod 2 jste si vyjasnili, takže asi v pořádku. S takovou povahou sis ho taky asi vzala, jiný už nebude. Spíš nemáš pocit, že tě pálí dobré bydlo nebo nevíš co roupama, že ti začínají vadit věci, které ti dřív nevadily? Nikdo není dokonalý, ty asi taky nebudeš :) , on taky asi toleruje u tebe nějaké věci, tak je otázka, co chceš dál.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >