Je to moc mlíčka?

Anonymní
20.6.21 11:02

Je to moc mlicka?

Mám 11 denního syna a jsem na um kvůli zdravotním důvodům. Hodně se teď rozpil, teď vypil dokonce 150 ml, v noci 90. Narodil se s váhou přes čtyři kila. Doktor řekl, že by měl denně vypít cca 600 ml, ale to je u něj asi nereálné. Hodně jsem z toho špatna, aby se neprejidal, ale zase si říkám, že si vezme, kolik potřebuje. Třeba odpoledne toho bude min.

Mám si dělat starosti? Nebo se nestresovat? Kolik pila vaše miminka v 11 dnech?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
216
20.6.21 11:07

A kolik toho vypije za celý den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.6.21 11:08

Nepsala jsi tu včera s desetidennim? ;)

Být to mateřské mléko, tak se nepřejí… Ale s UM se to stát může. Ale plakat ho hlady nenecháte, že :nevim: zkusila bych laktacni poradkyni, která je ok s UM.

Na druhou stranu jsou hrozný vedra a to malý miminko jinak tekutiny nedoplni, to by vysvětlovalo to náhle navýšení. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
20.6.21 11:13

Já bych dítěti dávala zkrátka tolik, aby bylo spokojene, nemělo hlad a z dlouhodobého hlediska normálně pribiralo. To odměřování te akorát stresuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 11:50

@Lily-of-the-valley
Dám mu třeba 90, sice nepláče, ale je neklidny, pořád si strká prstíky do pusy a nespí. Tak nevím, jestli to třeba dělám nějak špatně. Vypadá to, že se nepřejí, protože pak ani neblinka.

• Citovat
  • Nahlásit
13054
20.6.21 11:52

Co nejakou savicku, ze ktere to nepotece uplne samo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 11:56

@Lucie_Sx dávám mu to stříkačkovou metodou, se které saje.

• Citovat
  • Nahlásit
18133
20.6.21 11:59
@Anonymní píše:
Mám 11 denního syna a jsem na um kvůli zdravotním důvodům. Hodně se teď rozpil, teď vypil dokonce 150 ml, v noci 90. Narodil se s váhou přes čtyři kila. Doktor řekl, že by měl denně vypít cca 600 ml, ale to je u něj asi nereálné. Hodně jsem z toho špatna, aby se neprejidal, ale zase si říkám, že si vezme, kolik potřebuje. Třeba odpoledne toho bude min.Mám si dělat starosti? Nebo se nestresovat? Kolik pila vaše miminka v 11 dnech?

Si tu psala včera ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
20.6.21 12:00

A co to prokládat vodou nebo čajem pro mimina? Třeba má i žízeň, dyt je vedro :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
20.6.21 12:09

Ja bych mu dala kolik chce, pokud ho po jidle neboli bricho nebo neblinka. To ze si strka ruce do pusy nemusi byt proto ze ma hlad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 12:14

@Kriss Tina ptala jsem se na to doktorky a voda nebo čaj prý není třeba.

• Citovat
  • Nahlásit
6157
20.6.21 12:17

Dej mu normálně najíst, vždyť je to malé miminko a v těchto vedrech prostě potřebuje víc pít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13054
20.6.21 12:18
@lachtanice86 píše:
Si tu psala včera ne?

Taky myslim. Aneb proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat