Je to ovulace... výtok?

Anonymní
26.5.17 21:37

Je to ovulace...výtok???

Ahoj, mám takový dotaz..moc mi to nesedí… vždy jsem přičítala plodný výtok tomu, že má žen jakoby přilákat muže, žejo. Tento výtok i charakteristickou vůni, oprvdu silnou, i přes kalhotky, a k omu i chuť na sex, mám právě teď.

Co ale nechápu je, že podle ovulačních testů by v tomto okamžiku mělo být na početí už pozdě. Ovulaci jsem dle testů měla už před pěti dny, kdy mě bolelo břicho a na sex jsem neměla ani pomyšlení. Nyní jsem si dělala pro jistotu jetě test, ovulační, abych zjistila, zda nemám ovulace dvě… opravdu ten výtok je tak silný a aroma též, že si musím měnit intimku několikrát denně. :oops: A to tedy není plodné období, které má muže přilákat? Trochu divné, ne? V době kdy ovulaci opravdu mám, to na mně není poznat ani po čichu ani nijak:)

A ještě jeden dotaz… zmizí tenhle po ovulační výtok ve chvíli, kdy otěhotním? Že by se to dalo brát jako známka těhotenství, když některý měsíc tento výtok vůbec nepřijde??

anonym - omlouvám se, takhle zacházet do intimních detailů, nezlobte se… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1417
26.5.17 21:56

Ovulacni testy si nedelam. Ale nekolik dnu pred ovulaci mam ten silny pruhledny vytok, kdy musim menit kalhotky. Pak je ovulace a vytok zmizi. Kdyz jsem otehotnela ovulace nebyla a taky jsem nemela zadny pruhledny vytok pred ovulaci. Za to jsem mela cele tehotenstvi husty bily vytok, takze jsem nosila porad intimky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17709
26.5.17 22:16

Taky jsem mivala ten pruhledny hled pred ovulaci, tak dva dny a az pak ovulaci a to uz byl hlen zase kremovy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.17 22:54

No ja mam taky v spbe ovulace ten xiry vytok. To souhlasi. Ale asi jen dva dny. No a pak noc a pak bum, a masivni bily vytok ktery nelze nepocitit takze jsem myslela, ze je to ten lakavy, plodny. A ono iz jaem mela davno po ovulaci pritom.

• Nahlásit
  • Citovat
3601
26.5.17 23:07

A kolikátý den cyklu jsi? Já nevím, já bych spíš věřila vlastnímu tělu než testům :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.17 05:36

S ovulací ti asi vyloženě neporadím, já sama nevím, kdy ji mám, nikdy jsem si to nejišťovala, každopádně vím, že některý cyklus mě zhruba uprostřed bolelo břicho a měla jsem při tom zmiňovaný výtok, některý cyklus mě bolelo břicho a výtok jsem měla až pár dní po bolesti a někdy mě bolelo břicho bez výtoku. Ale co jsem četla, tak se některý cyklus nemusí objevit plodný hlen třeba vůbec a ovulace stejně proběhne, nebo že plodný hlen se u někoho může objevit i jako vodnatý výtok. Takže bych se asi podle toho výtoku moc neřídila, je to asi individuální, ale opravdu nevím :nevim:
S jistotou ti ale můžu pomoct s tou druhou otázkou, protože jsem zrovna těhotná :) Když otěhotníš, samozřejmě nebudeš mít ten ovulační plodný hlen (jak ty říkáš plodný výtok), ale budeš mít výtoky naprosto jiné, takže intimky se stejně nezbavíš. Některý den mám již zmiňovaný hustý bílý výtok, taky jsem měla dny, kdy jsem si myslela, že mi odtéká plodová voda, protože jsem měla jen vodnatý výtok.
Jak jsem už psala, že pokaždé jsem to měla při ovulaci jinak, tak to, že ten plodný hlen nějaký cyklus nepřijde, se nedá hned brát jako známka těhotenství, protože ovulaci můžeš mít i tak, nebo máš třeba zrovna anovulační cyklus (prý to do roka má každá žena asi 2×) :) A upřímně dřív těhotenství poznáš podle vynechání menstruace, protože v cyklus, kdy otěhotníš, plodný hlen mít ještě budeš a nedostaví se až v tom dalším (a to už budeš podle menstruace přibližně v 6. týdnu těhotenství) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Verun83
27.5.17 07:10

Plodny hlen neni nijak citit. A ano je zhruba 2-3dny

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.5.17 09:04
@Amalthea píše:
A kolikátý den cyklu jsi? Já nevím, já bych spíš věřila vlastnímu tělu než testům :think:

podle ovulačního testu i podle bolesti břcha proběhla ovulace 11. DC a teď je to přesně týdenod ovulace. výtok je bílý, takže by měl být asi neplodný, ale mě mate, že „tolik "voním“, fakt jako kdybych měla lákat samečka :oops: a taky mám děsnou chuť na sex. Ale podle ovu testu už ovulaci nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.5.17 09:07
@Verun83 píše:
Plodny hlen neni nijak citit. A ano je zhruba 2-3dny

tak v tom případě to bylo správně - taky aby ne, pozitivní ovulační test, průhledný výtok jen 2 dny, bolest v podbřišku.

Akorát na ten sex nebyla vůbec chuť, kdybych měla poslouchat vlastní tělo a nepoužívat testy, tak jsem si tipovala ovulaci v uplně jiné dny!!

• Nahlásit
  • Citovat
3601
27.5.17 09:50
@Anonymní píše:
podle ovulačního testu i podle bolesti břcha proběhla ovulace 11. DC a teď je to přesně týdenod ovulace. výtok je bílý, takže by měl být asi neplodný, ale mě mate, že „tolik "voním“, fakt jako kdybych měla lákat samečka :oops: a taky mám děsnou chuť na sex. Ale podle ovu testu už ovulaci nemám.

aha bílý, to jsem poprvé nějak nepochopila. Tak to ovulační asi není, naopak jsi možná těhotná :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.17 13:41
@Amalthea píše:
aha bílý, to jsem poprvé nějak nepochopila. Tak to ovulační asi není, naopak jsi možná těhotná :think:

mlouvám se, to jsem asi zaponěla napsat, že je bílý.
těhotná nejspíš nejsem, to by byla sakra náhoda. a nic mi není, příznaky nemám i kdybych si je chtěla vsugerovat. Snad plynatost, ale to je po jídle.

díky všem. ovulační testy asi jsou prostě nejspolehlivější:)

• Nahlásit
  • Citovat
Verun83
27.5.17 13:53

A jeste jedna vec, vune vytoku opravdu nelaka chlapa. V dobe ovulace celkove vonis jinak. Muj muz, aniz by vedel, kdy mam plodne dny, mi v tu dobu casto cicha do zatylku, dozadu na krk a dela to s nim divy. :lol: priroda no.

• Nahlásit
  • Citovat
3601
27.5.17 14:03
@Anonymní píše:
mlouvám se, to jsem asi zaponěla napsat, že je bílý.
těhotná nejspíš nejsem, to by byla sakra náhoda. a nic mi není, příznaky nemám i kdybych si je chtěla vsugerovat. Snad plynatost, ale to je po jídle.díky všem. ovulační testy asi jsou prostě nejspolehlivější:)

Tak na nějaké příznaky je týden po ovulaci docela brzo, maximálně špinění v důsledku uhnizďování, ale to není nic, co by měla každá. Pokud ten výtok jindy nemíváš a jinak ti nic není (myslím patologického, jako příznaky zánětu atd.) mohlo by to být těhotenství. Ale to je dost předčasné, počkej týden dva a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.17 14:06

Já ho občas mívám, právě. myslela jsem, že takto poznám ovulaci:) ale ted vidím, že je ovulace jinde.

p. s. muj se mnou ted taky nechce spát, takže asi to chlapy opravdu neláká a vycítěj to spíš při skutečné ovulaci:)

• Nahlásit
  • Citovat
12.2.19 11:54

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama