Je to příliš brzo?

Anonymní
1.12.19 23:53

Je to příliš brzo?

Dobrý den, omlouvám se za tento dotaz, ale hodil by se mi pohled někoho dalšího :D. Je mi 16, a nedávno jsem se seznámila s jedním klukem. Všichni moji kamarádi říkají, že je strašně hodný, a já nemohu nesouhlasit. Momentálně jsme spolu asi měsíc. A teď samotný problém- často jsme se mazlili a líbali, a je vidět, že by se mnou rád spal. Já cítím, že s ním by to mohlo být opravdu skvělé, je pozorný a ohleduplný, vždycky se zajímá o to, co se mi líbí a co jak chci. Není to ale moc brzy? Říkal, že můžeme počkat, ale já se necítím nějak nepřipraveně, spíš mi jde o to, jestli to není brzy :oops:. Děkuji všem za názor

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4151
2.12.19 00:01

Od 15ti je to legální. Zbytek je už na úvaze každého. Samozřejmě základem je skutečně chtít, nenechat se k tomu dotlacit druhým či okolnostmi (ve stylu: ostatní už to mají za sebou tak já už chci taky). Jinak je to na tobě. Já o to přišla v 17ti, myslím, že to tehdy bylo akorát. Nešlo ani tak o to, že bych nemohla dřív, ale přála jsem si, aby to bylo s jedním co jsem ho moc milovala a než k tomu došlo tak to chvíli trvalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1729
2.12.19 05:40
@Martha03 píše:
Od 15ti je to legální. Zbytek je už na úvaze každého. Samozřejmě základem je skutečně chtít, nenechat se k tomu dotlacit druhým či okolnostmi (ve stylu: ostatní už to mají za sebou tak já už chci taky). Jinak je to na tobě. Já o to přišla v 17ti, myslím, že to tehdy bylo akorát. Nešlo ani tak o to, že bych nemohla dřív, ale přála jsem si, aby to bylo s jedním co jsem ho moc milovala a než k tomu došlo tak to chvíli trvalo.

Souhlas
Bachs na antikoncepci at neotehotnis😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
770
2.12.19 05:46

Nevím jestli to myslíš tak že je brzo ohledně věku, nebo délky vašeho vztahu.
Tak já o to přišla v tvém věku, tehdejší přítel se semnou do té doby držel jen za ručičku a nic po mě nechtěl.
Akorát já s ním byla teda už přes 3 měsíce. Věděla jsem že mě miluje a já jeho.Byl asi o 4 roky starší než já.
Měsíc vztahu ve tvém věku mi příjde málo. Před ním jsem měla taky vztah který samozřejmě po 2 měsících skončil :nevim: a já pak byla ráda že jsem si počkala.
Já neměla zásady že třeba po takové a takové době se posunem dál, byl to pocit co mi ukazoval zdali už je čas nebo ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
2.12.19 05:58

My spolu byli půl roku, a pak dalších 7 let. Takže úplně ideální, žádný rychlý vztah jen na jedno a o jednom. Ale už je to XX roků zpět. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
2.12.19 09:28

Za mě je po měsíci vztahu na první sex opravdu brzo :think: Kamarádky mi vždy říkaly, vyčkat minimálně 3 měsíce. Pokud bude mít stále zájem a neuteče jinam, tak s holkou není jen kvůli sexu. Zatím se mi to vždy oplatilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 12:28

Zálěží, jak to cítíš. Já jsem měla sex poprvé taky asi po roce vztahu (nebo tak nějak zhruba), ale bylo to ve 22 letech, což je podle měřítek některých lidí hoooodně pozdě. Podle mých měřítek je to akorát, protože jsem si počkala na opravdový vztah a na opravdový partnerský souznění. A taky mi připadá, že už od začátku si sex užívám, v 16 by to pro mě bylo asi… Divné. Každý je vyspělý jindy, já na sobě cítila až později, že jsem na to připravená a hlavně - ŽE TO VÁŽNĚ CHCI.
Obecně jsem pro nespěchat a počkat :andel:.
(sorry za anonym, je to pro mě osobní)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat