Víkendová rodina - dojíždění za prací

Anonymní
1.12.19 21:52

Vikendova rodina

Zdravím, je tu prosim někdo (nebo znáte někoho) kdo spolu žije jen o víkendu / dovolené? Tzn ze mama s dětmi je doma a chlap přijíždí a odjíždí. Nebo mama s dětmi dojíždí na vikend do domu k chlapovi. Jak vam to vyhovuje? Plusy / mínusy. Děkuji, D.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.12.19 22:00

Ano mám to tak, někdy se okolnosti sejdou a tohle je řešení. Přes týden ve městě, o víkendu na baráku. Myslím že na dnešní dobu nic mimo normu.

• Citovat
  • Nahlásit
1.12.19 22:09
@Anonymní píše:
Zdravím, je tu prosim někdo (nebo znáte někoho) kdo spolu žije jen o víkendu / dovolené? Tzn ze mama s dětmi je doma a chlap přijíždí a odjíždí. Nebo mama s dětmi dojíždí na vikend do domu k chlapovi. Jak vam to vyhovuje? Plusy / mínusy. Děkuji, D.

Máme to takhle několik let a poslední dobou už mě to silně nebaví. Jsem tady pořád sama a když muž přijede, tak dělá co musí než odjede. Takže jsem stejně pořád s dětmi sama. Ať je tady nebo pryč. Plus je ten, že mi tady nikdo nestojí za zadkem. A mínusů je mnohem víc tedy. To by bylo na román, ale ten největší vidím v tom, že rodina strádá po citové stránce. Ale zase mě to zocelilo, takže asi další plus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12753
1.12.19 22:21

Fungovali jsme tak asi rok. Jak pise @Božská Venuše, vyhoda byla to, ze jsem se nemusela s nikym dohadovat, co kdy delame pres tyde, co jime atd…nevyhoda - no, ze jsem byla s deckama sama, takze zadna chvilka pro sebe, kolikrat jsem vecer usnula s nimi, pac jsem mela dost. A dost to zkomplikovalo vztah, tak nejak jsme se kazdy s muzem naucili si jet po svem a pak jsme se docela slozite zase szivali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
1.12.19 22:22

Mě by vadilo být na děti sama. Ráda mám na sebe čas i v týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7897
1.12.19 22:26

To nevím, jak bych fungovala třeba při nemoci - zvlášť jestli jsou děti hodně malé. Když člověk zvrací nebo má horečku, je rád, že to za něj může někdo převzít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 23:34

Manželův tatínek takhle pracoval. Přes týden pryč, na víkend se vracel. Říkal, že mu až s odstupem času došlo, jak to bylo naprd. Když byl totiž ve věku, že by se mu taťka hodil, aby ho měl poblíž ( jako malý si s ním pohrát, jako větší pokecat a poradit ), tak tam nebyl, byl pryč, v práci. A když manžel vyrostl, říkal, že ten vztah už je takový, no něco tomu chybí. Má ho rád, to jo, ale prý by bylo lepší, kdyby prostě byl doma víc. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat