Je to stále hlad?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Schíza008
Stálice 65 příspěvků 09.04.18 15:07
Je to stále hlad?

Zdravím. Podobný dotaz jsem sem už jednou pokládala s tím, že jsem potřebovala vědět, jak prodloužit pauzy mezi krmením UM. Jsme na něm asi tak ten měsíc a stále mi přijde, že přes den krmíme hodně často, někdy i v noci, ale už je to lepší. Malá tedy někdy vypije ani ne 100 ml, ale někdy klidně i těch 150 ml, je to různé. Kolikrát opravdu krmíme po dvou hodinách, maximálně po dvou a půl. Tři hodiny vydrží tak v kočárku, když jsme venku (nebo respektive v kočárku tak dvě hoďky..), doma ne. Pomalu už zkouším dávat příkrm, ale zatím jen po lžičkách. Kaši jsem tedy ještě nezkusila. Nějaké problémy s trávením, bolesti bříška zatím naštěstí nemáme, malá kaká dobře, tak nevím. Pomalu už se intervaly sice prodlužují, ale na to, že už je jí 4,5m by mohly být delší. Napadá mě jedině, nějak jí zaměstnávat, hrát si s ní, což ale nevydržím neustále. Když ale usne a probudí se, obvykle už má hlad. Jen mě zajímá, pokud tu má či měl také někdo většího jedlíka, zda se to časem samo upravilo, či jste tomu pomohly nějak razantněji?

Reklama

Reakce:

pajulinkaa
Závislačka 4285 příspěvků 09.04.18 15:13

@Schíza008 možná že ti pomůžou právě ty příkrmy už zacit pomalu dávat, a na noc bych zkusila už kaši. Jinak jedlika mám taky ale teprv třítýdenní, a ta mi vypije 80-100 mléka už teď, takže mě brzy sní i s postelí :mrgreen:

Edit: t9 :cert: :lol:

Schíza008
Stálice 65 příspěvků 09.04.18 15:20
@pajulinkaa píše:
@Schíza008 možná že ti pomůžou právě ty příkrmy už zacit pomalu dávat, a na noc bych zkusila už kaši. Jinak jedlika mám taky ale teprv třítýdenní, a ta mi vypije 80-100 mléka už teď, takže mě brzy sní i s postelí :mrgreen:Edit: t9 :cert: :lol:

Tak to je docela slušné na mrně. :)

lucynka25
Kelišová 6853 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 17:14

Ahoj holky, zvu vás k nám do skupinky vaříme pro kojence a batolata , třeba se tam inspirujete recepty pro miminka a budu ráda za vaše recepty a rady :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama