Je tohle projev důvěry?

Anonymní
9.2.21 10:56

Je tohle projev důvěry?Píše vám kluk o tom, že nemůže na velkou?

Ahoj,
potřebuji nějaká názor..přemýšlím nad tím odvčera.
Je tu jeden dotyčný muž, který se mi velmi líbí, a vypadá to, že i já jemu. Jsme oba dospělí, máme společné kamarády, vídáme se na akcích, ale píšeme si v soukromé konverzaci, téměř každý den..
poslední dobou tam zařazuje čím dál víc smajlíků, posílá mi fotky, co zrovna dělá, zajímá se, co dělám já, napsal, že mi to na fotce sluší, snaží se naslouchat, a pokračovat v konverzaci, když něco, tak mě podpoří, že napíše, že jsem šikovná, že jsem něco zvládla, atd..
no ale teď TA VĚC..před týdnem měl v práci vést nějaké školení, i před nějakou komisí, prostě velká věc..napsala jsem mu, ať nestresuje, že to zvládne..
a on mi na to napsal: „díky, no, jsem ve stresu, od rána nemůžu na velkou :D :D :D

moc nevím, co tím chtěl básník říct… :roll:

budu ráda, kdyby se k tématu vyjádřil i nějaký muž tady, případně holky, psali vám potenciální partneři takto otevřeně?

PROSÍM ANONYM, TOHLE JE DOSTI SOUKROMÉ

Příspěvek upraven 09.02.21 v 10:59

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1071
9.2.21 10:59

" Jsme oba dospělí" :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 10:59
@Kutil Tom píše:
Jsme oba dospělí" :D :D :D

@Kutil Tom to bylo jen pro nastínění situace, protože sem píší i velmi mladé slečny, mnohdy neplnoleté..

• Citovat
  • Nahlásit
32523
9.2.21 11:01

Chtel tim rict, ze se nemuze vy… no :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4574
9.2.21 11:02
@Anonymní píše:
Ahoj,
potřebuji nějaká názor..přemýšlím nad tím odvčera.
Je tu jeden dotyčný muž, který se mi velmi líbí, a vypadá to, že i já jemu. Jsme oba dospělí, máme společné kamarády, vídáme se na akcích, ale píšeme si v soukromé konverzaci, téměř každý den..
poslední dobou tam zařazuje čím dál víc smajlíků, posílá mi fotky, co zrovna dělá, zajímá se, co dělám já, napsal, že mi to na fotce sluší, snaží se naslouchat, a pokračovat v konverzaci, když něco, tak mě podpoří, že napíše, že jsem šikovná, že jsem něco zvládla, atd..
no ale teď TA VĚC..před týdnem měl v práci vést nějaké školení, i před nějakou komisí, prostě velká věc..napsala jsem mu, ať nestresuje, že to zvládne..
a on mi na to napsal: „díky, no, jsem ve stresu, od rána nemůžu na velkou :D :D :D

moc nevím, co tím chtěl básník říct… :roll:

budu ráda, kdyby se k tématu vyjádřil i nějaký muž tady, případně holky, psali vám potenciální partneři takto otevřeně?

PROSÍM ANONYM, TOHLE JE DOSTI SOUKROMÉ

Asi to měl být vtip, ale pro mě absolutně bez úrovně.
Důvěrné mi to nepřijde vůbec, spíš spontánně buranské, asi se přestal přetvařovat.
Nejsem žádný puritán, ale tohle by mi od kamaráda, který se mě možná snaží sbalit přišlo moc. Asi bych To přešla, pro jednou, ale dala bych si pozor, jak často se takhle vyjadřuje, svěřuje a hlavně si myslí, že je vtipnej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
9.2.21 11:04

Kdyby napsal, že se nemůže vysr. t tak neřeknu ale přijde mi to jako normální věc napsat že nemůže na velkou. A je jedno jestli je to v začátcích nebo po X letech. Jak bylo psáno jste dospělí a jako důvěrnou informaci bych to opravdu nebrala prostě jen jako konstatování faktu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
9.2.21 11:06

Minimalne pred prvnim sexem je jakykoliv problem, ktery se tyka traveni a vylucovani, tabu :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
9.2.21 11:09

Tak se vám svěřil s intimním detailem ze svého života. To blízcí přátele, kterými zatím bezpochyby jste, dělají. Pokud si píšete denně, už nějakou dobu o takových těch běžných záležitostech, tak mu přijde asi normální se vám svěřit s takovouhle věcí.
Já bych se zasmála a nechala to být.
Nebo vy jste snad své blízké kamarádce nikdy nenapsala, že jste třeba měla zácpu a nebo naopak průjem? A nebo že jste zvracela? Chtěl vám prostě říct, jak strašně moc je nervózní. Tak zvolil formu „nemůžu na velkou.“ Lepší, než aby napsal, že má staženou pr.el. :D
Lidi kadí… všichni. A taky prdí. Patří to k životu. Je lepší to brát s nadhledem a nedělat z komára velblouda. Čím bližší přátele jste, tím méně by mě podobné intimní poznámky překvapovaly.
Třeba takový švagr, kterého znám 10 let, mi klidně řekne, že se dneska vys.al z podoby :D Oba dva se tomu zasmějeme, já mu řeknu, že je nechutný dobytek, ho to strašně potěší a žijeme dál. Neřešila bych. Je to prostě důkaz, že jste si blízko. Cizímu člověku nebo nepříliš dobré známosti, by to nejspíš nenapsal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
9.2.21 11:10

Spíše byl chudák tak vystresovaný, že to prostě plácnul…možná že dneska si to už ani nepomatuje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 11:16
@Kockazvysocan píše:
Asi to měl být vtip, ale pro mě absolutně bez úrovně.
Důvěrné mi to nepřijde vůbec, spíš spontánně buranské, asi se přestal přetvařovat.
Nejsem žádný puritán, ale tohle by mi od kamaráda, který se mě možná snaží sbalit přišlo moc. Asi bych To přešla, pro jednou, ale dala bych si pozor, jak často se takhle vyjadřuje, svěřuje a hlavně si myslí, že je vtipnej

@Kockazvysocan právě tohle bylo prvně, tak mě to zaskočilo..brala jsem to tak, že si srandu nedělal, ale že je hodně nervózní, jen jsem si říkala, jestli to nejde trošku proti tomu, že se mi celkově snaží zalíbit, podle toho, co píše jinak..

• Citovat
  • Nahlásit
Dinocco
9.2.21 11:17

Já nevím, ale co je na tom tak špatného? Prostě je třeba tak vystresovaný, že plácl první věc, co ho napadla a bere tě jako kamarádku, před kterou se nemusí přetvařovat. Navíc to není napsaný vulgárně a jestli to napsal jednou.. někdo má z nervozity zase průjmy, tak buď rada, že ti nepopisuje to :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2042
9.2.21 11:18

Chtěl tím říct, že je ve stresu :mrgreen: Každopádně teď bych to asi neřešila když by se to opakovalo tak mu prostě řekni, že tenhle styl humoru je ti nepříjemný a nelíbí se ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
9.2.21 11:19

No, tak ten jestli to tady čte, tak už ti asi nikdy nenapíše :D On je chudá vystresovaný, že se nemůže ani vys*at a ty to tady ještě roztrubuješ. Představ si, že bys byla v jeho kůži, jak by ti asi tak bylo?! :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
9.2.21 11:19
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan právě tohle bylo prvně, tak mě to zaskočilo..brala jsem to tak, že si srandu nedělal, ale že je hodně nervózní, jen jsem si říkala, jestli to nejde trošku proti tomu, že se mi celkově snaží zalíbit, podle toho, co píše jinak..

Ty předpokládáš, že si srandu nedělal. A co když to fakt měl být malý vtípek, i když „trapnej“, aby se on zbavil nervozity?
Pokud je ti to tak strašně nepříjemný, měla jsi mu napsat, že se o takových věcech bavit nechceš a je ti to nepříjemný. Ale pokud má o tebe zájem a v budoucnu spolu budete, tak budete řešit mnohem horší věci než vylučování. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
2914
9.2.21 11:25

Už aby se člověk bál něco říct/napsat, aby se to hned neprobíralo na Emiminu. :roll: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat