Valentýnský sex

Anonymní
8.2.21 19:23

Valentýnský sex

Ahoj. Chtěl bych pro manželku vymyslet nějaké prekvápko na Valentynskou noc. Různé hračky už máme a nevím co originálního ještě vymyslet. Večeře bude, dárek bude… Tak nějak mi už docházejí nápady. Poradíte? Co by to této stránce potěšilo vás?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.2.21 19:25

Jiný chlap :-))

• Citovat
  • Nahlásit
31716
8.2.21 19:26

Fešák do trojky… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 19:27
@free333 píše:
Fešák do trojky… :lol:

A manžel ti to ještě nesplnil?

• Citovat
  • Nahlásit
1935
8.2.21 19:30

Zkusím odpovědět normálně :kytka:
Co zkusit v ložnici výzdobu lístky z růží, rozházet po zemi a v posteli ve tvaru srdce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22005
8.2.21 19:33
@Anonymní píše:
Ahoj. Chtěl bych pro manželku vymyslet nějaké prekvápko na Valentynskou noc. Různé hračky už máme a nevím co originálního ještě vymyslet. Večeře bude, dárek bude… Tak nějak mi už docházejí nápady. Poradíte? Co by to této stránce potěšilo vás?

Pokud je žena bi, tak druhou ženskou, která by jí vylízala pekáč, Ty by ses díval, pokud je výhradně a zcela heterosexuální, tak druhého chlapa. A potom se vypařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
8.2.21 19:38

Já jsem skromná žena, mě ta večeře bohatě stačí. Není to zas takový echt svátek abych čekala dary jako blázen ;) Takže myslím, že toho máš pro přítelkyni víc než dost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21229
8.2.21 19:38
@mayecka píše:
Zkusím odpovědět normálně :kytka:
Co zkusit v ložnici výzdobu lístky z růží, rozházet po zemi a v posteli ve tvaru srdce.

Tak z toho by mne jeblo pri predstave to pak uklizet… :P :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 19:41

@Hanka1 Jojo, to by mě akorát naštvalo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 19:49

Tak já osobně jsem výhradně hetero, takže ženskou bych nesnesla, a chlapa, kterého bych si do trojky nevybrala sama, bych taky neocenila… Taky si myslím, že večeře a dárek je až až. Líbila by se mi třeba masáž, před tím sexem.

• Citovat
  • Nahlásit
4498
8.2.21 19:56
@Hanka1 píše:
Tak z toho by mne jeblo pri predstave to pak uklizet… :P :roll:

Nám to jednou nachystala kamarádka, když jsme spali u ní na hotelu takže než jsme šli do postele, museli jsme si ji uklidit a ráno jsme se vyděsili kdo z nás krvácí neb tam nějaké lístky zůstali a my jsme je po prostěradle rozmašírovali takže už nikdy víc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
8.2.21 20:07
@Anonymní píše:
Jiný chlap :-))
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
8.2.21 20:08
@Hanka1 píše:
Tak z toho by mne jeblo pri predstave to pak uklizet… :P :roll:

nápodobně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 20:10

Pokud máte hračky a večeře bude a dárek bude, tak ji protáhni okurkou. :lol: :lol: :lol: To bude origoš. :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
818
8.2.21 20:11

Nafoť ji sebe do erotického kalendáře. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat