Je tu někdo, kdo rozumí notebookům?

484
14.3.16 20:45

Je tu někdo kdo rozumí notebookům

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, prodala jsem starý notebook který fungoval v pohodě a posílala jsem poštou, ale teď mi volal pán, že blbnou klávesnice, že zmáčkne Enter a napíše mu to i atd, zajímalo by mě, jestli to nemohlo změnit špatně zmáčknutá nějaká klávesa, která to nějak přemyklikovala, vůbec se v tom nevyznám, ale párkrát mi na novém počítači malá něco zmáčkla a třeba se mi zmenšili psmenka a tak a to se dalo vyřešit, ale toto nevím, poradíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Kamikadze
14.3.16 20:59

To je divne. Ale v kazdem pripade takovehle veci se postou nezasilaji.

• Citovat
  • Nahlásit
Tunrida
14.3.16 21:01

Cože mu to napíše?

• Citovat
  • Nahlásit
484
14.3.16 21:03

Měkké i mu to napíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
14.3.16 21:03

Jo, už to chápu. Těžko říct, spíš bych to viděla tak, že bych chtěla vidět důkaz, že to takhle blbne :nevim: Otázka je, jestli náhodou není schopnej ten počítač kvůli tomu nakonec zdemolovat, aby to fakt nefungovalo.

• Citovat
  • Nahlásit
484
14.3.16 21:04

Chtěl to poslat tak jsem poslala, pořádně jsem to vycpala a poslala jako křehké, tak to by mělo být v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
14.3.16 21:07
@Dana 07 píše:
Ahoj holky, potřebovala bych poradit, prodala jsem starý notebook který fungoval v pohodě a posílala jsem poštou, ale teď mi volal pán, že blbnou klávesnice, že zmáčkne Enter a napíše mu to i atd, zajímalo by mě, jestli to nemohlo změnit špatně zmáčknutá nějaká klávesa, která to nějak přemyklikovala, vůbec se v tom nevyznám, ale párkrát mi na novém počítači malá něco zmáčkla a třeba se mi zmenšili psmenka a tak a to se dalo vyřešit, ale toto nevím, poradíte?

když jsi ho odesilala, tak fungoval jak ma, probalila jsi ho dobře takze bych to panovi takhle napsala a vic s nim nic neresila taky proc muze to jen zkouset třebas se mu uz nelibi nebo si ho sam rozbil ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
484
14.3.16 21:07

@Tunrida To přítele taky napadlo, že kecá, že aby nám prý nazpátek neposlal na dobírku něco jiného a až doma bych zjistila, že tam není to co tam má být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.3.16 21:18

@Dana 07 myslím si, že to je jen nějakej mamlas, kterej si něco vymýšlí, jak ti ho vrátit zpátky. Je pravda, že Česká pošta je taková nevyspytatelná, ale pokud to bylo řádně zabaleno, tak by mělo být vše ok. Jestliže má pochybnosti, ať si přeinstaluje SW.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Muzz
14.3.16 21:20
@Dana 07 píše:

Notebooky užívám dosti let. Klávesnice občas zlobí, ale to, co pán popisuje mi přijde velmi divné. I když je fakt, že pošta přepravuje věci jako dobytek, před lety mi z Exathermu, kde vyrábí teploměry, některé posílali a jeden měl uražený kus skla. Což bylo jedině přepravou. Ale pokud to bylo v notebookové krabici, v té co se to prodává, tak si neumím představit, jak by k takovému stavu došlo.
Tady jde o to, jak jste byli domluveni. Myslím co se týče záruky. Je to taková loterie, nepoctiví bývají prodejci, ale i kupující může být nepoctivý taky. Klávesnice zlobí jinak, některá klávesa- písmeno či znak např. jde špatně stisknout, tj. po běžném stisknutí se v psaném textu objeví jen někdy. Nebo tiskne opakovaně.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
484
14.3.16 21:21

@shadowofangels to přeinstalování jsme mu taky doporučili, tak snad to bude dobrý no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.3.16 21:22

@Dana 07 navíc jestliže se něco takového kupuje, má si pro to zajít osobně a vyzkoušet si ho. To bude nějakej vychcánek.. Kdy jsi mu ho posílala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
14.3.16 21:30

@shadowofangels posílala jsem mu ho v pondělí a vyzvedl až dnes a celou dobu ani nekomunikoval, jsem měla strach, že to ani nevyzvedne a dnes mi pošta poslala zprávu, že to převzal no a teď večer mi psal, že to takhle blbne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6321
14.3.16 21:41

Já bych tohle dal jen z ruky do ruky. Jinak se takovým problémům nedá zabránit. Někdy může být zamáčklá klávesa, nebo problémek s touchpadem. Ale aby to místo „enter“ psalo „i“ je divné. Dělá to v jaké aplikaci? Dělá to všude? Když dá Caps Lock, dělá to také?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
14.3.16 21:43

@Ivan PPZ to já nevím už se mnou zase nekomunikuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu