Je tu někdo zbehly ve specifických jídelniccich?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
221
26.8.23 22:31

Já ti tak rozumím, i když neporadím 😀 mám naštěstí jen bezlaktozovou dietu, takže par sýru seženu a muzu i hovězí, ale dal mám alergii na vejce a aktuálně nizkohistaminovou dietu, takže žádné kure, ryby ( jen absolutně čerstvé), nesmím dost zeleniny i ovoce a x dalších věci :roll: celkem zvládam tofu, nedávno jsem placala cizrnove karbanatky s mrkvi, velký úspěch měla Cerna čočka beluga se zeleninou a pořad dokola jim kuskus s mrazenou varenou zeleninou :mrgreen: jo a ryzove nudle se zeleninou.. dnes jsem si dala dva malé salamky ( jo uzeniny taky nesmím) a kebab, suchý, jen s ledovým salátem a jejich chlebem a cely večer trpím jak pes, jsem blba.. :( asi to kure :think: ale jsme na dovolené, byli jsme na výletě a nestihla jsem si uvařit.. zrovna jsem si dnes říkala jak závidím normálním lidem co si daji zmrzlinu, víno a hambac :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
27.8.23 02:09

To je vlastne makrobiotika bez soji…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek