Jeden paragraf na dvě nemocné děti?

516
6.4.17 18:04

Jeden paragraf na dvě deti

Ahoj, od úterka jsem byla s jedním
Ditetem na paragrafu a dnes jsem ho dala do školy, už byl v pořádku a na potvoru zas druhy dnes onemocněl ma horečku, muzu pokračovat i když je to druhé dítě? Paragraf nemám jeste ukončeny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1197
6.4.17 18:13

Tak predne bych ho nedavala do skoly, kdyz mas na nej paragraf. A na druhy dite bych si vyridila novy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21089
6.4.17 18:15
@santape píše:
Ahoj, od úterka jsem byla s jedním
Ditetem na paragrafu a dnes jsem ho dala do školy, už byl v pořádku a na potvoru zas druhy dnes onemocněl ma horečku, muzu pokračovat i když je to druhé dítě? Paragraf nemám jeste ukončeny.

A to ti lékařka řekla, že dítě je zdravé, může do kolektivu, a neukončila ti paragraf?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13154
6.4.17 18:17

Podle mě to nikdo zkoumat nebude, ale v podstatě to není správné. Měla bys první ukončíit a začít čerpat na druhé dítě. Kdyby se v tom někdo šťoural, tak by asi bylo dost divné, kdyby se zjistilo, že dítě, na které bereš ošetřovné, chodí do školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
516
6.4.17 18:32
@hanka.br. píše:
A to ti lékařka řekla, že dítě je zdravé, může do kolektivu, a neukončila ti paragraf?

No bolela ho hlava tři dny a včera byl
v pořádku, tak šel do školy a ja chtěla do práce, ale duhy měl horečku ráno Chtěla jsem paragraf ukončit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22768
6.4.17 18:44
@santape píše:
No bolela ho hlava tři dny a včera byl
v pořádku, tak šel do školy a ja chtěla do práce, ale duhy měl horečku ráno Chtěla jsem paragraf ukončit.

Došla bych ho ukončit a zažádala si na druhé. Zrovna to tak taky mám, i když teda mám nakonec doma obě děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2149
6.4.17 18:46

A tys s ním nebyla na kontrole, že nemáš ukončený paragraf? Správně bys měla ukončit na jednoho a začít s tím druhým. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
6.4.17 18:47

Dojdi si pro novy paragraf hlavne proto, ze ti znovu pobezi od zacatku tech max. 9 dni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
516
6.4.17 18:51

@lucka_mac No ja jsem na paragrafu poprvé, takže jsem dnes volala doktorce a ptala se co a jak, a domluvili jsme se, ze zitra ráno skocim pro ukončení k včerejší u datu, ale myslela jsem si, ze mi tady poradíte a ne ze tady budu vysvětlovat co, proc, jak… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
6.4.17 19:06
@santape píše:
@lucka_mac No ja jsem na paragrafu poprvé, takže jsem dnes volala doktorce a ptala se co a jak, a domluvili jsme se, ze zitra ráno skocim pro ukončení k včerejší u datu, ale myslela jsem si, ze mi tady poradíte a ne ze tady budu vysvětlovat co, proc, jak… 8o

OČR můžeš čerpat třeba tři týdny ale placených je pouze prvních devět dnů (samoživitelky myslím 12 dnů). Takže se vyplatí OČR na první dítě ukončit (a taky by to tak mělo být) a nechat si vystavit další OČR na druhé dítě (zaplatí ti dalších devět dnů, pokud ho neukončíš dříve).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
516
6.4.17 19:12

@Fofrník Dekuji za vysvětlení :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
6.4.17 19:28

Dojdi si pro nový ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1197
6.4.17 19:30
@Fofrník píše:
OČR můžeš čerpat třeba tři týdny ale placených je pouze prvních devět dnů (samoživitelky myslím 12 dnů). Takže se vyplatí OČR na první dítě ukončit (a taky by to tak mělo být) a nechat si vystavit další OČR na druhé dítě (zaplatí ti dalších devět dnů, pokud ho neukončíš dříve).

Samozivitelka ma placenych 16 dni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
6.4.17 19:32
@santape píše:
@Fofrník Dekuji za vysvětlení :palec:
:kytka: Rádo se stalo.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit