Jak se smířit s jedním dítětem?

Anonymní
5.3.21 16:21

Jedinacek opět.

Holky jak jste se smířily stim že budete mít jedináčka… Je mi 33 já bych ještě chtěla jedno miminko ale nedaří se otěhotnět… Už tak se cítím stará mít druhé ve svém věku když jiné.zeny.maji v mém věku už dvě a více dětí…proto nechci čekat další rok jestli se zadari.
Jak se smířit s pocity že budu mít jen jedno dítko.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.3.21 16:26

Já první dítě před 8 lety, nyní je mi 38, druhým rokem řešíme pomocí IVF atd.
Stále se nedaří a NE, NEJSEM smířená s jedináčkem :,(

• Citovat
  • Nahlásit
55192
5.3.21 16:30

Neházej flintu do žita, moje žena otěhotněla v 35 letech. A i kdyby se nezadařilo, tak i mít jedináčka má svoje výhody- na to by ses mohla zeptat mojí dcerky. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 16:35

První díte ve 28 na prvni pokus. Pak 4 ztráty…teď jsem tehotná ve 32tt a budu podruhé matkou ve svých 34 letech. Taky mi to uz prijde pozdě, ale ne kvůli věku, ale mému zdravotnímu stavu. Především velké problémy se zády.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 16:35

První dítě jsem měla ve 35 letech. Druhé se nám nedařilo, ale rozhodně jsem to nechtěla kvůli věku vzdávat. Ale pak se zadařilo a rodila jsem ve 38 letech.
Počít dítě v tomto věku trvá dle statistiky cca 1,5 roku.

• Citovat
  • Nahlásit
25952
5.3.21 16:38

Já měla druhé ve 39 :nevim: co blbneš, v tvým věku jsem teprve rodila první

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2586
5.3.21 16:47

Do 40 není problém mít druhé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1278
5.3.21 16:48

Je mi 33 a čekám druhé dítě a rozhodně bych fintu nikam neházela, ani kdyby se nedařilo dal. Pravda, že na druhé jsem čekala rok a půl určitě spíš déle. Zajdi si na folikulometrii a pak až ti doktorka řekne, že se blíží ovu vlette na to. Nám se tam po tom skoro dvouletém snažení zadarilo. :palec: do té doby vůbec a to jsem vždy v době uvulace měla sex. Ale otázka je zda vůbec ovulace byla. Ptz jsem na folikulometrii byla 2× a z toho 1× ovulace vůbec nepřišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648
5.3.21 16:58

Já jsem měla druhý chvíli před 35 narozeninama a určitě jsem si nepripadalo stará. Byt tebou tak nehazim flintu do žita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
5.3.21 16:59

Já měla první ve třiceti a druhé ve třiceti šesti, jaké jako stará?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21170
5.3.21 17:03

Ve 33 rozhodne nejsi nijak stara, abys nemohla mit druhe dite. Nech tomu cas, ja druhe dite rodila v 35 a nijak stara jsem se necítila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9987
5.3.21 17:17
@Anonymní píše:
Holky jak jste se smířily stim že budete mít jedináčka… Je mi 33 já bych ještě chtěla jedno miminko ale nedaří se otěhotnět… Už tak se cítím stará mít druhé ve svém věku když jiné.zeny.maji v mém věku už dvě a více dětí…proto nechci čekat další rok jestli se zadari.
Jak se smířit s pocity že budu mít jen jedno dítko.

Ve 33 jsi mlada :kytka:,. To opravdu nejsi stara na druhe dite :kytka:. Kdyz chces druhy, tak to urcite nevzdavej, kdyz si tak mlada :hug:.

Za mě do 40 -ti uplne OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
5.3.21 17:25

Jsem o rok starší a v neděli začínám 4. měsíc. A stará se cítím. Ale to je daný tím, že už máme doma skoro dvanáctiletou a devítiletýho. :) Za mě se vzdáváš moc brzo a vymyslíš pseudo důvody, proč je konec. Dneska je možností opravdu hodně. Je škoda to vzdát, když bys ještě jedno dítě chtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
5.3.21 17:31

Jestli se nedaří, zajdi do CAR a zkuste IUI. Koukni na net, co to je, v den ovulace do tebe zavedou spermie partnera, aby se zvýšila šance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 17:38

Chápu tvé pocity-každá má tu hranici kdy ještě mít děti někde jinde…jak tu čtu, že do čtyřiceti, tak pro mě by to fakt nebylo..já měla vždycky nastaveno, že chci děti stihout do třiceti…5 let jsme se snažili o druhého a nakonec jsem rodila dva měsíce před 30tinama…za pár dní mi bude 31 a čekám neplánovaně a nečekaně třetí..nehazej flintu do žita. Máte s partnerem za sebou nějaká vyšetření? Já bych se s jedináčkem nesmířila a těsně předtím, než se zadařilo, jsme se doma dohodli, že tomu dáme ještě ty dva roky a případně zkusíme další IVF… (Anonym už důvodu čerstvého těhotenství)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat