Jedná se o vadný test?

Anonymní
18.9.19 21:16

Jedná se o vadný test ?

Dnes jsem 1den po ms, pobolívá mě břicho, spíš píchá na jedné straně, zkusila jsem test do proudu moče dr.max a vyšlo tohle. Je to duch nebo už svidrám..nevím..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

144
18.9.19 21:30
@Anonymní píše:
Dnes jsem 1den po ms, pobolívá mě břicho, spíš píchá na jedné straně, zkusila jsem test do proudu moče dr.max a vyšlo tohle. Je to duch nebo už svidrám..nevím..

To jsme na tom stejně :pankac: děje se mi totéž…před dvěma dny hned po ms mikro duch na testu, dnes po dvou dnech výrazný duch na testu, tak nevím :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 21:33
@Sintacel píše:
To jsme na tom stejně :pankac: děje se mi totéž…před dvěma dny hned po ms mikro duch na testu, dnes po dvou dnech výrazný duch na testu, tak nevím :-D

Je tak tobě gratuluji, když sílí, tak by to mělo být na dobré cestě <3 Já jsem byla v březnu na laparoskopii s mimoděložním těhotenstvím, tak doufám, že to není něco podobného :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
18.9.19 21:37

@RenatKkKa no, sílí, ale pořád v rámci vysoce slabýho ducha, a hlavně nemůžu rozeznat, jestli to není šedivý jako ryska, nebo jestli je to růžový jako čárka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 21:42
@Sintacel píše:
@RenatKkKa no, sílí, ale pořád v rámci vysoce slabýho ducha, a hlavně nemůžu rozeznat, jestli to není šedivý jako ryska, nebo jestli je to růžový jako čárka…

Já jsem si teď večer dělala klasický test proužek a nic tam není tak nevim, zkoušela jsi i ten papírek?? Už jednou mi ten s okýkem ukázal ducha a pak nic. Mám ještě digitální Clear blue, tak zkusím ráno asi ten.. kdyby tam něco bylo, tak ten to snad zachytí.. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
18.9.19 21:44

@RenatKkKa Proužek jsem dělala včera, vylezla pěkná čárečka, ale šikmo :-D Takže to byl spíš vadný test…tak mi přijde divné, že bych měla tři vadné testy v řadě během jednoho týdne :-D

Příspěvek upraven 18.09.19 v 21:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10565
18.9.19 21:45

Švidráš, test je negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 21:46
@Sintacel píše:
@RenatKkKa Proužek jsem dělala včera, vylezla pěkná čárečka, ale šikmo :-D Takže to byl spíš vadný test…tak mi přijde divné, že bych měla tři vadné testy v řadě během jednoho týdne :-D

Moc ti držím pěsti štěstí, my uz se snažíme dva roky a nic… dej mi vědět jak jsi dopadla, kdy zase budeš testovat?? :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 21:47
@Janli píše: Švidráš, test je negativní.

Diky, taky si myslím :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
18.9.19 21:48

@RenatKkKa I ty dej vědět :)
Samozřejmě bych RÁDA až v pátek, ale uvidím zítra :-D Kdy ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 21:50
@Sintacel píše:
@RenatKkKa I ty dej vědět :)
Samozřejmě bych RÁDA až v pátek, ale uvidím zítra :-D Kdy ty?

Jestě si zítra koupím ten co jsem zkoušela ráno s tim okýnkem, akorát to normálně namočím do toho proudu je to blbý, než vyhodim 2stovky za ten clear blue :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
18.9.19 21:54

@RenatKkKa no právě…že bych to taky raděj zkusila už zítra…je docela jedno, jaká čárka tam bude, ale že tam nějaká bude…a co jsem koukala na jiné fotky 12dpo, tak jí mám docela mornálně, co do tenkosti i viditelnosti…ale nepomyslela bych si, že by se to povedlo provést pár dní před ms :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 21:55

Já tam nic nevidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
867
18.9.19 22:08
@RenatKkKa píše:
Já jsem si teď večer dělala klasický test proužek a nic tam není tak nevim, zkoušela jsi i ten papírek?? Už jednou mi ten s okýkem ukázal ducha a pak nic. Mám ještě digitální Clear blue, tak zkusím ráno asi ten.. kdyby tam něco bylo, tak ten to snad zachytí.. :cert:

Pokud děláš test s citlivosti 10 a nejde poznat zda je tam vůbec duch… clear ti ukáže -… má citlivost 25… mám to odzkoušené ve těch různých těhu… teda 2 skončili špatně ale teď jsem ve 12tt a když na 10 testu byl duch clear ukázal -… když byla na 10 testu čárka tak clear pozitivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 22:16
@Denny97 píše:
Pokud děláš test s citlivosti 10 a nejde poznat zda je tam vůbec duch… clear ti ukáže -… má citlivost 25… mám to odzkoušené ve těch různých těhu… teda 2 skončili špatně ale teď jsem ve 12tt a když na 10 testu byl duch clear ukázal -… když byla na 10 testu čárka tak clear pozitivní

Aha, děkuji moc, vyzkouším jiný a clear blue si nechám na později a myslím, že až na jiný cyklus, tohle by byla až moc velká vzácnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama