Jednalo se o poslíčky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Kecalka 110 příspěvků 22.05.19 07:43
Jednalo se o poslicky?

Ahoj holky jsem prvorodicka obcas me nekde pichne zaboli v pohode vse ale tuto noc me chytly silne bolesti na leve strane okoli vajecniku strasne moc nebyly pravidelne ale trvalo to tak hodinu ty bolesti…vzdycky treba dve minuty me to zaclo bolet pak 5 min nic pak to prislo treba za 10 min pak zas za 5 pak treba za 10 zase a trvalo to dokola tak hodinu :roll: musela jsem je rozdychavat jak u porodu :lol: ale vzdy jen na leve strane bolest.. jak se rika takova ta bolest jak mesicky ale silna.. mala dnes normalne kope a prevaluje se :kytka: dalo by se rict ze se jednalo o poslicky?

Přečtěte si článek: Poslíčci před porodem, nebo kontrakce?

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 22.05.19 08:17

Mě když takhle bolelo, myslím si, že to bylo tím, že se malá snažila otočit. Taky na jedné straně. Celkem dlouho… Ale to jsem věděla, jak tam přesně je a že se musí ještě otočit. :D u tebe to třeba byli poslicci. :palec:

kve-tinka
Kelišová 5151 příspěvků 2 inzeráty 22.05.19 08:30

Byly/nebyly… :nevim: ve finale to mas jedno, jestli jsi vysoky stupen tehitenstvi, bud rada, telo pracuje. A porod poznas. :hug:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 22.05.19 08:36

Tezko říct, ja jsem třeba ani u jednoho poslíčky neměla, nastoupily mi rovnou křížový bolesti. Ale porod určitě poznáš, já si nebyla moc jistá ani jako druhorodička, ale fakt se to nakonec pozná. :D

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 22.05.19 08:52

Tak poslíčci to klidně mohli být, ale nemuseli. Já jsem je neměla ani během prvního těhotenství, ani teď. První porod byl vyvolaný, takže se všechno seběhlo hrozně rychle a až v porodnici. Teď jsem ve 39. týdnu a od včerejška mě akorát občas jakoby píchne dole, jinak vůbec nic, pořád čekám na zátku nebo na vodu a prd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: v kolikátém jsi týdnu?

Deňa1995
Kecalka 110 příspěvků 22.05.19 09:03
09Veronika09
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 22.05.19 09:10

@Deňa1995 tak to mas jeste cas :-) ja myslela, ze jsi taky nekde na konci :-) ale nekdo ma poslicky i driv. kazdopadne u me se furt nic nedeje, uz bych docela rada aby zacalo :-D

Kajka9
Závislačka 4643 příspěvků 22.05.19 13:43

Je možžné že to byly poslíčci já měla od 30tt ale nezdá se mi to rozdýchávání že až tak by tě to bolelo… a hodinu skoro v kuse to spíš jak kdyby si měla něco skříplého nebo se třeba mimčo špatně přetočilo a třeba ti tam něco skříplno na tu chvilku

LenaMarry
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 22.05.19 14:55

Pravděpodobně se ti na té straně vrtělo mimčo, občas to tak taky mám, když se mi tam malá šprajcuje nebo taky roztahování dělohy, jak se vazy natahují, taky to docela bolí, obzvlášť u prvního těhotenství. Poslíčky můžou být klidně od toho 30 tt, já je mám občas od 31 tt, ale ty vypadají trošku jinak. No a samotný porod pak s téměř jistě poznáš.

Váš příspěvek
Reklama