Jedno vajíčko

Anonymní
4.12.19 22:11

Jedno vajíčko

Ahoj, dnes sem byla u ginekologa, v úterý mi vyšel pozitivní test na ultrazvuku prý nic nevidí jen tak mezi řečí řekl tady vidím jedno vajíčko, doma mi to nějak začalo vrtat hlavou že jak to že mam jen jedny vajíčka? Jak je to možné? Da se tak otěhotnět už půl roku se snažíme, sice v úterý vyšel pozitivni test ale za dva dni sem začala krvácet podle ginekologa to nebyla menstruace, vzal mi krev a proč neděli mám přít zas prý jestli hladina hgc klesá, nebo se zvyšuje.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.12.19 22:12
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes sem byla u ginekologa, v úterý mi vyšel pozitivní test na ultrazvuku prý nic nevidí jen tak mezi řečí řekl tady vidím jedno vajíčko, doma mi to nějak začalo vrtat hlavou že jak to že mam jen jedny vajíčka? Jak je to možné? Da se tak otěhotnět už půl roku se snažíme, sice v úterý vyšel pozitivni test ale za dva dni sem začala krvácet podle ginekologa to nebyla menstruace, vzal mi krev a proč neděli mám přít zas prý jestli hladina hgc klesá, nebo se zvyšuje.
opravuju *pondělí místo neděli *
  • Nahlásit
  • Citovat
13324
4.12.19 22:13

Zkus ten text znovu a srozumitelně..
Vejce je až na výjimky (dvojvajecna dvojčata) jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 22:13
@Anonymní píše:
opravuju *pondělí místo neděli *

A to je jediné co opravis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11144
4.12.19 22:29

Ne, opravdu tam neviděl vajíčko. Vajíčko je totiž tak malé, že na ultrazvuku není vidět. Asi by sis měla oživit učivo sedmé třídy o reprodukčním cyklu. Žena má statisíce vajíček a každý měsíc dozraje jednom ze dvou vaječníků zpravidla 1 folikul, který obsahuje 1 vajíčko. A světe div se, otěhotněla s tím většina z nás. To, co lékař viděl, byl gestační váček neboli plodové vejce, které obsahuje embryo, v této chvíli tak malé, že ho není možno ultrazvukem odhalit. Protože jsi krvácela, vzal ti krev, aby bylo možno zjistit, zda hcg stoupá nebo v případě biochemického (zanikajícího) těhotenství klesá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
4.12.19 23:23

Někdy si říkám „a tohleto má volební právo“ :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 08:16
@elena.78 píše:

Aby si se nepoprdela :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11144
5.12.19 09:15
@elena.78 píše:

Taky si říkám, proč mají někteří právo se vyjadřovat. Ale co, přečteme si tvůj příspěvek s nulovou vypovídací hodnotou, pomyslíme si o tobě svoje a jede se dál… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama