Zmatek v ovu testech

Anonymní
4.12.19 14:18

Zmatek v ovu testech

Ahojte, v tématech co jsem se dívala jsem nenašla, a tak se zeptám..
Příští rok bychom se s manželem chtěli snažit o druhé mimčo, a tak jsem tento cyklus chtěla zkusit měřit ovulaci (ovu testy)a zjistit jak jsem na tom, ale nějak tomu nerozumím :roll: Cykly mám 28-29 dní, osobně si myslím, že ovu byla cc 16-17DC, ale viz foto…Otázka zní - mohla jsem prošvihnout ten správný čas na měření? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8336
4.12.19 14:29

Myslím, že není pozitivní ani jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
4.12.19 14:31
@Anonymní píše:
Ahojte, v tématech co jsem se dívala jsem nenašla, a tak se zeptám..
Příští rok bychom se s manželem chtěli snažit o druhé mimčo, a tak jsem tento cyklus chtěla zkusit měřit ovulaci (ovu testy)a zjistit jak jsem na tom, ale nějak tomu nerozumím :roll: Cykly mám 28-29 dní, osobně si myslím, že ovu byla cc 16-17DC, ale viz foto…Otázka zní - mohla jsem prošvihnout ten správný čas na měření? :lol:

Ahoj, ja resila neco podobneho.. Me ovu testy taky vychazely docela zajimave.. Taky mam bezne cykly 27-29 dni, ovu dle drivejsich mereni bt mi vychazela na 17-19 DC, ale testy jsem mela silnejsi, nikoliv pozitivni dyl, tak nevim kdy ovulace byla.. Ted bych mela mit jinak uz 3 dny zpozdeni.. V dobe, kdy mi zesilily ty testy, to u me na ovulaci nevypadalo podle hlenu ani podle ovu bolesti.. A i ted mam uplne jiny hlen nez bezne mezi ovulaci a ms, je bilej, ale daleko hustejsi… Prikladam foto svych testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
4.12.19 14:45

Bohužel žádný není pozitivní já tento cyklus take dělala ot, ale take jsem neměla žádný pozitivní.
Pokud by byla ovu v polovině cyklu bylo by to toho 18dc, což jsme se s manželem snažili ale dnes jsem 2dc. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
4.12.19 15:10

Ani jeden není pozitivní, na ovulaci to nevypadá. Vzhledem k tomu, že jsi 15.-17. DC testovala dvakrát denně, tak by jsi ovulaci podchytila. Nějaké další doprovodné příznaky jsi měla? Mohla jsi mít zrovna anovulační cyklus. Ale ne každému testy ovulaci spolehlivě ukážou.
Zkusila bych znovu testovat příští měsíc, pokud by to bylo stejné, můžeš zkusit měřit bazální teplotu nebo se domluvit u doktora na folikulometrii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Micky174
4.12.19 17:29

Pise se to v kazdem druhem tematu a je to i v navodu na lh test. Pozitivni je test, kdyz je testovaci silnejsi nez kontrolni. Takovy tam nemas ani jeden. Test se vyhodnocuje 5 minut po namoceni, pozdeji zpozitivni i ty negativni. Pokud mas cyklus 28 dni ovulace bude kolem 14. Dne takze staci od 10-11 dne od 5. Dne je fakt brzo. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
8.12.19 01:05

Ahoj holky

Co myslíte, 12dc je pozitivni? Minuly měsíc 15dc u gynekologa už po ovulaci dle utz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Micky174
8.12.19 07:26

@Sweetyinka

Myslim ze ano, pred i po mas slabsi, ovulace 12 dc az 14 dc coz odpovida

• Citovat
  • Nahlásit
8.12.19 12:40

@Micky174 dnes mě bolel podbrisek, tak jsem ještě testla a hele 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Micky174
8.12.19 14:22

@Sweetyinka

No jo :lol:

Mozna ti to zkresluje ze je mas zaschle. Me zpozitivni po 10 minutach vsechny. Odecitam po 5 minutach fotin a vyhazuju

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat