Neobvyklá “menstruace”

Anonymní
3.12.19 19:43

Neobvyklá “menstruace” zná nekdo

Ahoj holky, prosím vás, zkouším jestli tu některá někdy nezažila něco podobného?… Jsem 2 roky po porodu, asi po roce po porodu jsem začala brat HA, brala jsem ji jen měsíc, protože mi nedělala dobře takze zadnou už delší dobu neberu. Cyklus mám už asi rok pravidelný (to jsem mela vzdy) 30,31 dni. Jde o to ze… dostala jsem ms 1.12 přesně po 30ti dnech ale začalo to nezvyklým spinenim a nic… krvacim malinko jen po wc jinak jen spinim :nevim: je mi 23, za můj menstruační život jsem to ještě nikdy nezažila ???? mela bych byt rada ale ani břicho mě nebolí. Jinak mám prave uplne šílený ms, obrovský bolesti a krve jak z vola celých 5 dni. Dnes je to 3ti den a já už jen “došpiňuju”. Podotýkám ze se s ničím nelecim, léky beru jen na alergii na pyl (už několik let) A nemám ani žádný stres. Setkala jste se s nim některá? Je to spis jako kdybych “to” dostala ze zvyku těla aby se neřeklo 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.12.19 19:47

Jo a vzdy kdyz mám pms (ta taky nejak extra tento měsíc nebyla) mám nafouklé břicho a s ms mi “splaskne” a teď zůstalo nafouklé

• Citovat
  • Nahlásit
5350
3.12.19 19:51

Těhotná být nemůžeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 19:52

Jako je pravda, ze bych byt mohla. S Manželem mame prerusovanou souloz
Vůbec nevím u dcery sem nic takového nemela, to mi proste vynechala ms a test ukázal //

• Citovat
  • Nahlásit
19598
3.12.19 20:25
@Anonymní píše:
Jako je pravda, ze bych byt mohla. S Manželem mame prerusovanou souloz
Vůbec nevím u dcery sem nic takového nemela, to mi proste vynechala ms a test ukázal //

Můžeš být těhotná a nebo se tělo prostě chová jinak. Není to stroj, takže se může stát, že přijde něco neočekávaného. Zkus udělat TT. Pokud bude negativní, tak bych to zatím neřešila a uvidíš příští cyklus. Mně se ten minulý zkrátil a taky MS byla mnohem slabší. Jsem v klidu. Výkyv přijít může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
3.12.19 20:35

Já vysadila HA taky nedávno. První 4 měsíce přesně 28 dní. Teď je to 33 a nic… Těhotná nejsem.
Nejsme stroje. I když to na první pohled vypadá, že není důvod, aby se menstruace opozdila nebo byla nějak neobvyklá nebo se vůbec nedostavila, stát se to občas může. Pokud by se to stalo dvakrát po sobě, zašla bych k doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
3.12.19 20:39

Stalo, u prvního miminka (nedopadlo to). Na mojí, taky velice silnou a bolestivou menstruaci, jsem si udělala test a vyšel pozitivní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 20:41

Mě takhle pred půl rokem menstruace prostě úplně vynechala, TT negativní, tak jsem šla na vyvolavacku, od te doby mám pomalu každý druhý cyklus jen víceméně špinění 1-2 dny, proc to tak je netuším, ale někdy se prý to stává… Slova mojí gynekoložky…

• Citovat
  • Nahlásit
19598
3.12.19 20:43
@Anonymní píše:
Mě takhle pred půl rokem menstruace prostě úplně vynechala, TT negativní, tak jsem šla na vyvolavacku, od te doby mám pomalu každý druhý cyklus jen víceméně špinění 1-2 dny, proc to tak je netuším, ale někdy se prý to stává… Slova mojí gynekoložky…

Zkus hormonální jogu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat