Menstruace o 5 dní dříve

4
4.12.19 13:29

Menstruace o 5 dní dříve

Čaute holky :mavam:
Chtěla jsem se s vámi poradit. Před 15ti dny jsem měla ovulaci. S přítelem jsme se snažili i před i po a i v ten den. O týden později jsem si dělala TT a byl negativní (bylo to asi ještě brzo). Nicméně jsem začínala na sobě pociťovat změny, chutě, nevolnost po ránu, první dny po ovulaci bolest a tlaky v podbrisku, výtoky, emoční nestabilitu, přestala jsem mít chuť na cigarety, častější nucení na WC. Menstruaci jsem měla mít až za 5 dní a dneska se dostavila. První hodiny bez bolesti a nyní strašné křeče, ale není nijak zvlášť silná. Je možné, že jsem si těhotenství jen vsugerovala, protože už delší dobu strašně toužím po miminku. Mám strach, aby z toho třeba nebyl samovolný potrat nebo něco…další test jsem si chtěla dělat zítra ráno. Je možné testovat i během krvácení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3875
4.12.19 13:33

Možné to je, ale nejspíš uplně zbytečné. To že plod odejde s menstruací je celkem běžná věc a nemá smysl se stresovat s tím, jestli tam nějaké HCG bylo nebo ne.
Příště je ideální testovat, když ti alespoň den menstruace mešká. Vsugerovat si příznaky je strašně snadné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.12.19 13:37

@Popokatepetla Aha aha, děkuji za informaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9766
4.12.19 14:08

Testovat je zbytečné. Příznaky sis nejspíš vsugerovala. Ty máš lutealni fázi dlouhou 20 Dní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.12.19 16:14
@karkarka píše:
Testovat je zbytečné. Příznaky sis nejspíš vsugerovala. Ty máš lutealni fázi dlouhou 20 Dní?

Ne, 15. dní. Ovulace byla 19.11.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9766
4.12.19 19:30

@AdeliceCZ psala si, že si měla před 15 dny ovulaci a menstruace ti má přijít za 5 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat