Gynex a cyklus

Anonymní
4.12.19 13:40

Gynex a cyklus

Ahoj holky, stalo se některé z vás, že po užívání gynexu se nedostavila MS? A jake mate celkove zkusenosti s ním? Vzdy jsem mela nepravidelnou MS ale dnes uz je to 50DC ale MS nikde..pred 14 dny jsem douzivala gynex a spinila jsem..asi 3 dny. Pak nic..a MS stale nikde. Takze za me gynex urcite na prd a kupovat uz radeji nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

4.12.19 13:48

Měla sem nepravidelnou menstruaci a vyzkoušela sem co se dalo a taky ten Gynex a jak píšeš, je úplně na prd. Vyhozené peníze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 13:53

@Simonkaa01 a smim se zeptat co by jsi doporucila na srovnani cyklu? pokud jsi uz nasla neco, co opravdu pomohlo?

• Nahlásit
  • Citovat
4.12.19 14:05

Mě pomohli homeopatika, ty mi cyklus srovnali. Teď jsem rok po porodu a mám zase rozházený cyklus, tak ještě chvilku počkám a když se to nesrovná tak je začnu zase brát. Měla sem je na doporučení od léčitelky,6 let jsme se snažili o miminko tak člověk zkusí úplně všechno. Několik IVF a pak se zadařilo přirozeně. Těžko říct jestli k tomu pomohli i ty homeopatika ale měla sem konečně srovnaný cyklus. Až se mi probudí dcera tak ti napíšu jaký to byli, mám to u ní v pokoji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 15:22
@Simonkaa01 píše:
Mě pomohli homeopatika, ty mi cyklus srovnali. Teď jsem rok po porodu a mám zase rozházený cyklus, tak ještě chvilku počkám a když se to nesrovná tak je začnu zase brát. Měla sem je na doporučení od léčitelky,6 let jsme se snažili o miminko tak člověk zkusí úplně všechno. Několik IVF a pak se zadařilo přirozeně. Těžko říct jestli k tomu pomohli i ty homeopatika ale měla sem konečně srovnaný cyklus. Až se mi probudí dcera tak ti napíšu jaký to byli, mám to u ní v pokoji

moc díky! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
4.12.19 16:02

Foliculinum 15 CH, 5× kuliček denně 8.-16. den cyklu. Luteinum 5CH 5×kuliček denně 20.-25.den cyklu. Kuliček se nedotýkat rukou a rovnou vysypat pod jazyk a nechat rozpustit. Nic jíst ani pít hodinu před a po podání, nejíst nic mentolového a omezit kofein. Kávu sem si třeba dávala jednu ráno a jednu večer a kuličky sem baštila přes den a vyměnila sem i zubní pastu mentolového za jinou. Homeopatikum se uskladňuje ve tmě a nemělo by být blízko elektro zařízení, tak sem je měla v šuplíku s ponožkama. Mě to pomohlo a je to levnější než gynex a dostání v každé lékárně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama