Každá rada dobrá (ovulace)

Anonymní
4.12.19 16:28

Každá rada dobrá(ovulace)

Dobrý chci se zeptat poslední MS 12.11 ovu měla být podle mě (24.11) včera 3.12 mi dr řekla že jsem měla předevčírem ovu 1.12ale mám 5 dní do MS dnes 4… Je to možné? Mám pravidelný cyklus 26…

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

4.12.19 16:31

Je to mozne kdyz ti to rekla doktorka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 16:35

@Anonymouska miluji tyhle komentáře fakt. Kdybych asi věřila dr neptam se objednaná jsem na leden k jiné… Navíc každý mi říká že pokud má člověk pravidelný cyklus nemělo by tohle bejt. Pardon jestli se vás tohle dotkne

• Nahlásit
  • Citovat
645
4.12.19 16:58
@Anonymní píše:
Dobrý chci se zeptat poslední MS 12.11 ovu měla být podle mě (24.11) včera 3.12 mi dr řekla že jsem měla předevčírem ovu 1.12ale mám 5 dní do MS dnes 4… Je to možné? Mám pravidelný cyklus 26…

No, pro začátek, doktor nejsem, ale luteální fáze by měla být delší, zvlášť pokud se snažíte otěhotnět. Aspoň těch 12 dní by měla být, u tebe to vychází na nějakých 9. Možná se ti ms opozdí. I kdyz ji máš pravidelnou, tak se cyklus může časem měnit. Taky se mi stalo. Zkus si pravidelně ovulaci sledovat sama, ale uvidís co ti řekne dr v lednu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
4.12.19 17:00
@Anonymní píše:
Dobrý chci se zeptat poslední MS 12.11 ovu měla být podle mě (24.11) včera 3.12 mi dr řekla že jsem měla předevčírem ovu 1.12ale mám 5 dní do MS dnes 4… Je to možné? Mám pravidelný cyklus 26…

Datum 12.11. je první nebo poslední den ovulace? Možné to asi je, tělo není robot. Máš nějakou aplikaci nebo nekoukalas do ovulační kalkulačky? A doktorka to zjišťovala jak? Výpočtem, dělala ultrazvuk nebo nějaké testy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
4.12.19 17:03

Osobně jsem měla cyklus nepravidelný, takže výpočet plodných dní byl fakt podle oka, ale čůrala jsem na ovulační testy a Ty mi to ukázaly docela hezky a klaplo mi to na početí u obou dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 17:36

@PenelopaW 12.11 je první den menstruace trvá mi 5 dní… Ovu na sobě poznám podle výtoku a dr to dělala ultrazvukem a hned věděla že je to ovulace… Dneska mě šíleně táhne podbrisek a v právo mi vystreluje bolest (slepak už nemám)

• Nahlásit
  • Citovat
1396
5.12.19 10:59

Tak pokud dělala ultrazvuk, tak bych jí věřila, protože tam ty folikuly vidět jsou… Ono to nemusí být vždy na den přesně, ale pokud se snažíte o miminko, tak bych asi opravdu zkusila ty ovulační testy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 17:28

Zdravím holky, Mám takový dotaz, dneska mám 18 DC ale taky bohužel potvrzenou dg. PCO, od 17 do 27 dne cyklu beru Gynprodyl abych vůbec měsíčky měla bez toho je vůbec nemám, (včera jsem měla začít brát ale zapoměla jsem takže 1. tabletku budu brat až dneska na noc takže níže popsané příznaky jsou samovolně bez jakékoli hormonální substituce) stejně jako za posledního pul roku každy měsíc kontrola 11-14 DC jestli je/není OVU bohužel bez nálezu. Od včera a dneska mám ale doslova v kalhotkách potopu přesněji řečeno mám pořád pocit jako bych měla mokro v kalhotkách… výtok charakteru vaječného bílku a už asi 5 den bolesti prsou, spíš až dnes se to lokalizovalo na bradavky jinak to byly jako prsa celé. OVU testy ani bazální teptlotu už neměřím protože jsem to za ty měsíce pokusů vzdala, ale abych byla upřímná tak tenhle výtok je po celé té dlouhé době kdy mám diagnostikováno PCO po 1. co myslíte váš názor..myslíte že by to mohla být ovulace, ikdyž mám 18 DC? jinak musím poznamenat že tulení s přítelem bylo 29. 30. i 1. 12. na týden jezdí pryč takže se vídáme jen o víkendech, ale dneska zase přijede takže to 100% pojistíme.. zajímá mě jen jestli dle vašeho názoru může jít o příznaky OVU :dance: díky :D o dítě se snažíme už 2. rok pokud neotěhotním jestě tenhle měsíc tak při další MS nasazuji clostylbegit… :( :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
415
6.12.19 17:37

@lujgi1997 já si myslím že to ovu bude mě jednou na gynde řekla že mi přišla snad 6 dní před MS… V lidském těle je možné vše ale ikdyby se zadarilo záleží jestli se udrží nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 17:41

@Baja97 myslím ze pro začátek budu doufat alespoň v zázrak ovulace protože s moji diagnozou pomalu ale jistě ztrácím naději :sob: uvidím no dneska do pojistime s chlapem a v době očekávané ms uvidím a dam vědět :exploding_head:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
415
7.12.19 09:38

@lujgi1997 tak si dělejte ovu testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu