Jídelníček 11 měsíčního dítěte

Anonymní
7.1.19 10:26

Jídelníček 11 měsíčního dítěte

Ahoj maminky, chtěla bych Vás poprosit zdali by jste mi mohly poradit co vaši prckové jedli v 11 měsících za celý den? Přijde mi, že dávám stále to samé :nevim: Malá mi normálně papá od 7 měsíce kousky. Je na UM, vždycky byla strašný jedlík a poslední dobou moc nechce jíst většinou jen jídlo, které muže papat sama :think: Navíc jsem se chtěla zeptat do nějakého 9 měsíce mi spala od narození celou noc od 7 do 8 rana a poslední 2 měsíce se mi budí, kaši nepozře a to jsem jich už zkoušela :nevim: Co dáváte k večeři aby se děti dostatečně nasytili? Moc dekuji za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7496
7.1.19 10:28
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, chtěla bych Vás poprosit zdali by jste mi mohly poradit co vaši prckové jedli v 11 měsících za celý den? Přijde mi, že dávám stále to samé :nevim: Malá mi normálně papá od 7 měsíce kousky. Je na UM, vždycky byla strašný jedlík a poslední dobou moc nechce jíst většinou jen jídlo, které muže papat sama :think: Navíc jsem se chtěla zeptat do nějakého 9 měsíce mi spala od narození celou noc od 7 do 8 rana a poslední 2 měsíce se mi budí, kaši nepozře a to jsem jich už zkoušela :nevim: Co dáváte k večeři aby se děti dostatečně nasytili? Moc dekuji za rady :kytka:

V jedenácti měsících jsem normálně dávala chleba s máslem, pak začala i třeba Lučinu. Střídala jsem to s kaší a masozeleninou, co měl k obědu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
7.1.19 10:40

To už může skoro vše jíst, krom celých vajec, tvarohu, smaženýho a sladkýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.19 10:51

jestli ti vecer neda kasi tak ji udelaj na noc rozmixlou polivku treba s vlockama…to by ji melo celkem zasytit…idealne treba s bramborama a nebo si najdi glykemickyéj index a dle toho baych pak davala smesi…at se proste na noc napraskne…v jejim veku je to ok.
taky kdyz se vecer nenajim blbe spim a to je mi uz pres tricet.

• Nahlásit
  • Citovat
3160
7.1.19 11:04

U nás je v 11 měsících večer kaše, ale prospí celou noc i na UM. :nevim: závidím ti ty kousky, malý má 8 zubů a kousek do něj nedostanu :roll:
Nemůžou ji růst další zoubky? Malý se pak taky v noci budí a jíst nechce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.19 11:15

@Bídžej Naše malá vždy hezky papala, taky má v 11 mesicich 11 kg, možná proto má v noci hlad :lol: :lol: Zoubky ji podle mě ted nerostou, spíš je to tím, že chce jist sama a ze lžičky ještě neumi papat sama :roll: Já malou naučila na kousky přes polívku, miluje všelijaké polívky a tím jak jsou nudle a zelenina téměř rozvařené a i to hezky “klouže” tak ji to nedělalo problém, pak kousat do banánu a nakonec jedla už všelijaké kousky :nevim: Ale každé dítko je jiné :)

• Nahlásit
  • Citovat
3160
7.1.19 11:56

Náš malý má v 11 měsících taky skoro 11 kilo, ale je taková hubená žížala, že bych mu mohla počítat žebra :lol: jídlu nikdy moc nedal, ale ty polívky jsou super nápad, to zkusím, díky :palec:
Já to právě pochopila tak, že ti ted začala s jídlem zlobit a nenaji se před spaním, proto mě napadly ty zuby. Nebo se můžou ještě rovnat zoubky v čelisti.
No a jak to teď řešíš, když se ti v noci vzbudí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.19 16:47

@Bídžej Jíst jí, ale nesní toho moc :roll: Bere mi lžičku a chce jist sama, což neumi :nevim: Ale chleba namazaný, to sní klidně dva krajíce, když ho muže jist sama :lol: Urcite zkus, nám to pomohlo, tak třeba to zabere i u vas :) V noci ji dávám UM :roll: Jen se bojím, ze si na to zvykne, proto bych raději, aby vecer se poradně nadlábla a v noci zas spala celou noc jako do nějakého toho 9 měsíce :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama