Jídelníček 15měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terka-com
Povídálka 50 příspěvků 01.08.19 20:17
Jidelnicek 15m

Zdravim maminky,

jak vypadal/vypada Vas jidlenicek pro 15m batolatko? Plus nejake inspirace na vecere budu jen rada.

Dekuji ;)

Přečtěte si článek: Jídelníček kojence: Co by měl obsahovat?

Reakce:
Filzefina
Kecalka 282 příspěvků 01.08.19 20:26

Rano jogurt + ovoce, nebo banan. livance bez cukru atd, svacina krupka, nebo nejaka malickost, obed napr testoviny s masem a rajcatova omacka, svacina banan, vecere chleba, lucina, okurka, rajce apod. + rano, po obede a vecer pred spanim kojeni

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 01.08.19 20:45

@terka-com moje 14m už jí víceméně to stejné, co my. Snídaně chleba s máslem, vajíčko, kaše, někdy palačinky nebo buchta. Svačinka ovoce, oběd zase se mnou, dnes např losos s br. kaší, včera špagety s rajčaty. Když se to jídlo pro tak malé dítě nehodí, dávám skleničku. Odpo svačinka bílý jogurt, zelenina. A večeří UM.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 01.08.19 20:48
@terka-com píše:
Zdravim maminky,

jak vypadal/vypada Vas jidlenicek pro 15m batolatko? Plus nejake inspirace na vecere budu jen rada.

Dekuji ;)

Mrkni na recepty na večeři tady http://www.prvni-prikrmy-krok-za-krokem.estranky.cz/

Jo a hodně dávám k obědu polévky, momentálně hlavně cuketovy, máme nadúrodu :lol: a ty se na večeři skvěle hodí.

lucynka25
Extra třída :D 10073 příspěvků 01.08.19 20:49

@terka-com Zkus se inspirovat ve skupince vaříme pro kojence a batolata ;)
jinak u nás se převážně dělají na večeři hutné zeleninové polévky, najdeš tam také recepty ;)

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 01.08.19 20:54

U nas k snidani chleba s maslem nebo pomazankou a sunkou. Dopoledne ovoce, k obedu a veceri hlavne omacky (na mrkvi, na paprice, rozlitani ptacci, na houbach, svickova, atd.) Vetsinou s ryzi nebo kasi. Nekdy pecene kure, file nebo losos kasi. Neji mi rajcata a syry… odpolko ke svace jogurty, termixy, bananovy koktejl. K snidani delam meltu s mlikem a medem. Taky mi casto dochazi fantazie.. :grin:

Celeste97
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 01.08.19 21:28

Moje má 20m ale plus mínus jede pořád stejně. Ráno UM, dopoledne nějaké ovoce, nebo jogurt. Oběd to co mám já, dnes třeba vepřové s braborem. Svačina většinou banán, jablko nebo rohlík. Večeře UM.

Terez001
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 01.08.19 21:36

Malý 17 m, ráno um, snídaně chleba/opeceny toust s máslem,, sýrem, nebo šunkou, svačina presnidavka a krupky, (ovoce mi nechce jíst :() oběd co my, většinou zelenina, omáčka, maso, příloha (rýže, kaše, brambory, kus kus, bulgur, těstoviny, červená cocka, 2× týdne ryba) svačina - jogurt, nebo tvaroh a ovocem a pár krupek, večeře chleba s necim, zelenina, další večeře kaše. Prostě se jinak budi hlady a blbě spi, UM před spaním nechce. V noci má ještě um.

Váš příspěvek
Reklama