Jídelníček 6 měsíčního dítěte

38
25.5.20 13:38

Jídelníček 6 měsíčního dítěte

Dobrý den, jak by podle Vás měl vypadat jídelníček 6 měsíčního miminka? Jsme plně na UM. 4× denně máme UM 230 ml a 1× denně máme příkrm (ještě jsme ndávali ovocné). Stačí to takhle? Vidím stejně staré miminka s různými kašemi a ovocem v ruce atd. Děkuji za názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24570
25.5.20 13:42

Jestli je na um tak už mohlo začít od 4 m, já mám 6,5 měsíční kojené a jedeme už i ovoce :nevim: jak dlouho už krmíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6861
25.5.20 14:07
@andysek172 píše:
Dobrý den, jak by podle Vás měl vypadat jídelníček 6 měsíčního miminka? Jsme plně na UM. 4× denně máme UM 230 ml a 1× denně máme příkrm (ještě jsme ndávali ovocné). Stačí to takhle? Vidím stejně staré miminka s různými kašemi a ovocem v ruce atd. Děkuji za názory

To jsou ti, co začali s příkrmy už od 4. měsíce. Je to taková novinka poslední doby, mně to není moc sympatické, myslím si, že je to pro miminka hrozně brzy.
Jinak já měla všechny kojené a v 6 měsících ještě plně na mlíku. A spíš než nějaké nahrazování mlíka je v tomhle období důležité ochutnávání. Prostě když má zájem, ať ochutná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
25.5.20 14:50

U obou starších dětí jsem začínala s příkrmy po ukončeném 5. měsíci (byly plně na UM). Začínala jsem se zeleninovým příkrmem k obědu, po měsíci jsem přidala maso a po dalším měsíci jsem přidala na odpolední svačinku ovocnou přesnídávku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
25.5.20 16:33

@andysek172 Neviděla bych v tom problém, prostě nespechej. Nevím, proč některé maminy už v 9 mesicich dávají dětem řízek s bramborovou kaší :nevim: Je spousta zeleniny a masa, co se daji různě mixovat a v létě ať zkusí ovoce, osvěží to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama