Jídlo 8měsíční dítě

Anonymní
7.1.19 12:15

Jídlo 8 měsíční dítě

Dobrý den, už nevím jak dál. Malej teď tak 2 týdny skoro nejí. Sní jen pár lžiček. Um mléko už nepije, kaše nechce, jogurty si dá jen pár lžiček. Jídlo Jakš takž. Pití vypije 3 flašky. Jde znát, že má menší bříško a věci jsou mu větší. Jsem z toho zoufalá. Vím že je to skrz to, že mu rostou zuby, jeden se prořezává. Ale že tak málo ji a ani mléko si prostě nedá :( ( um nepije tak cca 3 týdny.)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

74
7.1.19 12:17

Můžu se zeptat, proč v 8 měsících nepije UM?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
7.1.19 12:36

@Purkym … Nechce ho, uvidí mléko a začne brečet. Odtahuje se od toho. Už jsme vyzkoušeli moc značek. Nakonec jsme zůstali u Sunaru a ten po měsíci ze dne na den přestal pít. Tam jsme zkusili bebu a to stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
7.1.19 12:48

Jakeho piti vypije tei flasky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
7.1.19 12:50

@Simik12
Aha, ty brdo. Tak to mi je lito. :( A co zkusit presnidavku s nalamanyma piskotama? To moji kluci milovali a napucli se. Když ji lehce vychladis udělá mu to dobre i na ty zoubky. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
7.1.19 13:26

@Purkym … Joo, dá si jen pár lžiček a konec. @Alyss1 … Sáckovy přes den nevypije, pije granulovaný a před spaním si dá čaj na spaní sáckovy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
7.1.19 13:45

A jak se chová jinak? Nemá horečku? Je více plačtivý? Byla jsi s ním u doktorky? Co zkusit bílý jogurt? Granulovaný čaj? Já znám jen ten neskutečně přeslazený, to snad není on, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
7.1.19 13:51

@Pocahonta … Pláče hlavně večer ale to budou zuby. Jindy spí celou noc a teď se probouzí a pláče ale to budou fakt ty zuby. Bílý jogurt taky nechce. Zítra jdeme k doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
7.1.19 13:54

Tak uvidíte, co Vám řekne? A ten granulovaný čaj? To je ten přeslazený? Jinak pokud máte podezření na zuby, tak zkuste dásně pomazat Calgelem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12279
7.1.19 16:04

a co třeba kaše? dělat z UM mléka, nebo snad ty kupované to v sobě už mají. Apoň 1 jídlo by se pokrylo..i když chápu, já tedy obě holky kojila a když se něco dělo, nemoc, zuby, tak jsem do nich nedostala ani ťuk,jen to prso. Tak držím palečky a napiš jak jste dopadli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
7.1.19 16:59

@lucynka25 .. kaše papal ale zničeho nic je taky už nechce. Oka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12279
7.1.19 17:08

@Simik12 a jak krmis? Zkousis ho zabavit? Nemuze mu chybet zelezo?to pak.neni chut k jidlu,dcerka to mela a nejedla skoro nic,nahodou na to prisli pri sedimentaci po angine,dostala kapky a za mesic uz bastila krasne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
12.1.19 09:21

Trochu se bojím, že na tom za chvíli budem podobně. Malá si vezme um jen ve spaní. Kaše si vezme nekdy, jogurt taky někdy a ne celý. Jak se to prosím řeší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama