jídlo v mé nepítomnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JP
Povídálka 46 příspěvků 28.09.09 23:56
jídlo v mé nepítomnosti

Ahoj, potřebovala bych poradit.
Mám osmiměsíčního syna, kterého stále plně kojím a začala jsem chodit do školy (na vysokou). Stíhám to taktak ho nakojit, do školy a zase rychle k němu na kojení. Poradíte mi čím mu „nahradit“ jedno kojení abych nemusela furt tak pospíchat? Příkrmy vůbec nechce, jen je prská. Z flaštičky taky moc nechce. Savičku si dá do pusy, ale jakmile zjistí že z ní něco teče hned ji vyprskne a to i když vní je MM. Jediné co si vezme, tak ožužlává jablíčko. Mám ho snad naučit na UM? Doparučíte mi nějaké? Jsem alergik, takže musím dávat nějaké hypoalergení, ale je jich na trhu tolik že nevím. Nebo ho snad učit na tu výživu?
Poraďte prosím

Reakce:
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 29.09.09 00:49

A co odstříkat a nechat nakrmit lžičkou? Zkoušela jsi to ?
Nu v osmi měsících už mi malá zvládala i hrníček, tak třeba i z hrníčku.

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 29.09.09 01:03

Neslazenou jablečnou přesnídávku nespapá?
Můj syn pil MM z lahve jen tak do tří měsíců, později by se radši pozvracel :roll: . Honění semo tamo bylo dost o nervy, už bych to nikdy nechtěla zažít.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.09 01:14

Prikrmy vubec nechce? Zadne? To je divny, ne? Ja bych v osmi mesicich urcite neco vyzkousela, bud presnidavku zeleninovou nebo ovocnou nebo kasi… Ale samozrejme musis nejdriv sama vyzkouset, co bude papat. Pak nebudes mit vubec zadny problem ho nechat s nekym chvili doma.;-)

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 29.09.09 08:25

Mela jsem to podobne, take jsem v synovych 9mes nastupovala do skoly, jen s tim rozdilem, ze u me to bylo na cely den - jsem mimoprazska a jezdim do Phy. Kojila jsem rano pred odjedem (cca 6hod) a pak po navratu ( cca 19hod). Odstrikavani me nebavilo, takze jsem mela s sebou odsavacku na uleveni si, doma to museli zvladnout beze me.
Syn byl nastesti zravy, takze jsme resili pouze piti - za zivy svet nechtel vubec caj, ani nejake stavicky, ani v lahvi, ani v pitku, ani po lzickach, byla to hruza. UM jsem nezkousela, nestala jsem o ne, mlika jsem mela dost a syn je alergik).
Na tvem miste bych se fakt snazila „napilovat“ nejaky (jakykoli) prikrm - rozvarene jablko, hrusku, banan, mrkev, kasi, cokoli, protoze tohle litani je fakt na nic.

Hodne stesti pri studiu!!

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 29.09.09 12:19

Ahoj!

Pokud nechce z flašky ani MM, tak ho na UM asi nepřekecáš. :)
Vyzkoušejte dát mlíčko po těch lžičkách.

Zkoušej ty příkrmy. Jaké jsi dávala? Zeleninové, ovocné… doma vařené či ve skleničce?

JP
Povídálka 46 příspěvků 02.10.09 17:51

No odstříkat mi moc nejde. A z odsávačky mě bolí prsa. Připadá mi, že mám mlíka tak akort aby si vytáhl co potřebuje. Zkoušela jsem zeleninové příkrmy vařené i kupované, ale všechny prská. Naštěstí začal trochu papat kašičku. Potíš ale je teď zase v tom, že začal být na mě a manželovy závislý a když si vzpomene, že tam nikde nejsme začne se vstekat a i když má hlad tak už vůbec nic nezbaští.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >