masozeleninový nehce

1102
22.9.09 20:56

masozeleninový nehce

Proísm o radu nemůžu donaší princezny dostat masozelenový příkrm poraťe mi něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
22.9.09 20:59

Tak dej jen zeleninovy.A zkus to za par dni opakovat.Ja mela problem s ovocnyma presnidavkama.Mesic je nechtela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
22.9.09 21:07

Ahoj, taky bych zkusila zeleninový, popřípadě smíchat s MM nebo UM a postupně mléka ubírat. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
22.9.09 21:29

Anežka taky nechtěla. Jediné, kromě mlíka, co byla ochotná sníst, byl jogurt jedné jediné značky. Míchala jsem s tímto jogurtem všechno, co se dalo, a postupně jogurtu ubírala. Ale to už asi byla trochu starší, ani si nepamatuju, kdy jsme začali dávat jogurt. Skoro do roka byla víceméně jen kojená - byla jsem z toho dost zoufalá, ale nezbylo, než být trpělivá. Přeju hodně zdaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3011
23.9.09 07:11

Pilcando, jsme na tom stejně, dostanu do ní max. trochu kaše,přesnídávky nebo jogurtu.
Prvorozený měl to samé, budu zkoušet, snad to přijde samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
23.9.09 10:51

ona nechce ani zeleninový. Zkusela jsmemixovat , nemixovat, s MM , bez MM.. kupované vaření. Občas snědla kupovaný mixovaný bez hrudek.. Tak se k tomu zkusíme vrátit, jinak kaše a přesnídávky baští v pohodě. Ale děkuju za rady, vydržím nic jiného mi nezbívá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
781
23.9.09 19:41

A když dáš třeba mrkev s jablkem? A pak mrkev s cuketou a s jablkem? Aby v tom bylo cítit to ovoce a pak postupně měnit poměr… Kamarádka to takhle dělala, taky jí nezabíralo ani míchání s mlékem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama