Jít či nejít k zubaři? Bolí zub v začátku těhu...

micky
26.4.10 08:28

Jit ci nejit k zubari?

Holky jste skvely, moc jste mi poradily a taky uklidnily. Sice nevim kam moje tema z diskuze zmizelo, ale presto dik. K zubarce hned budu volat i kdyz ty jeji objednaci datumy jsou strasny :-? . Doufam, ze nebude vadit i vrtani :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

micky
26.4.10 16:30

Holky, tak jsem dnes mluvila s gynekologem a rikal, ze radeji nepodavat lokalni anestetikum. Pisu to proto, protoze hodne z vas mi vcera psalo, ze se muze davat. Ale jde videt jiny gynekolog jiny nazor.Kazdopadne zitra jsem objednana k zubarce a jen pri pomysleni, ze mi bude delat neco bez injekce tak se zblaznim :-(

• Nahlásit
  • Citovat
jjelena
26.4.10 17:18

Nevím o co jde, pčředchozí diskuzi jsem nečetla, ale mě moje zubařka dělala taky všechny zákroky bez anestezie s vysvětlením, že radši ne. A když jsem těhotná nebyla, tak se mě vždycky pro jistotu ptala, jestli nejsem. Tak hlavně at Tě to moc nebolí

• Nahlásit
  • Citovat
micky
26.4.10 17:28

ahoj, no ta diskuze ze vcerejska proste nejakym zahadnym zpusobem zmizela :nevim: . Psala jsem o tom, ze me dost boli zub(nejspis jde o zanet) a ptala jsem se jake mate zkusenosti se zubari v prvnim trimestru. Jsem si jista, ze bez injekce vrtani asi nepreziju :-?

• Nahlásit
  • Citovat
117
27.4.10 08:31

bez anestezie je to maso,ale da se to zvladnout. ja mam ted se zuby dost trapeni, stale se neco objevuje ikdyz chodim pravidelne k zubari a za cele tehu mi Dr vrtala asi 5 kazu, i kdyz do ted jsem za cely zivot mela jen 4. nechapu kde se to vzalo, ale stalo se. a aji ve tretim trimestru mi rekla, ze radeji ne, ze se to mam pokusit vydrzet. tak jsem drzela a vydrzela. je to hnus,ale pokud je Dr. rozumna nebude tlacit a ta moje mi dokonce dala nejaky „pomaly“ nastavec nebo co to bylo a dalo se to s tim vydrzet. Preji hodne pevne nervy! at to neboli!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12735
27.4.10 08:35

Tak já jsem během těhu byla častým návštěvníkem zubaře, byla jsem tam asi 9 krát, měla jsem kazy a umřel mi jeden zub, taky mi dr nedala nic od bolesti, ale když mě to bolelo už moc tak přestala a dala mi čas, velká bolest prý může i vyvolat porod ale to bylo v mém případě já jsem tam totiž byla ještě den před porodem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Via
5078
27.4.10 08:36

O víkendu jsem objevila dvě dálnice na testu a teď bych se měla někdy objednat zubaři. Normální spravovaní zubů nevadí, ne? Ale právě mám celkem strach s té bolesti a taky jestli není lepší se objednat třeba až po 12. týdnu…to nejhorší bude za mnou. Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
27.4.10 08:49

Via a tušíš o nějakém problému? Radši bych šla preventivně hned, než abys tam něco měla a musela se dopovat práškama proti bolesti. Radši bych vydržela menší bolest než ty prášky.

• Nahlásit
  • Citovat
jjelena
27.4.10 08:49
jjelena píše:
Via a tušíš o nějakém problému? Radši bych šla preventivně hned, než abys tam něco měla a musela se dopovat práškama proti bolesti. Radši bych vydržela menší bolest než ty prášky.

A že já jsem extra hysterka u zubaře!!!! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Via
5078
27.4.10 08:54

Určitě mi nějaký kaz najde, jako vždycky :-D Ale tak po 12. týdnu budu klidnější a na prevenci jsem byla před půl rokem, takže ty dva měsíce to ještě vydržím. Mám jít zase na prevenci, takže o dva měsíce později to se nic neděje :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
micky
27.4.10 09:57

Holky, a mate taky zkusenosti s trhanim zubu?? Jdu tam dnes odpoledne a mam takovej pocit, ze ten zub je na vytrhnuti :-( . No, nedokazu si predstavit trhani zubu bez anestezie, to snad ani nejde :think: :-? . Jo a ja taky nikdy nemela problemy se zuby az ted to boli a mam hodne citlivy dasne.

• Nahlásit
  • Citovat
12735
27.4.10 09:59

S těma dásněma je to normální kup si corsodyl a vyplachuj pravidelně v těhu často bývají záněty. Jinak kdyby náhodou musel ten zub ven tak ti tu injekci píchnout musí bože. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
micky
27.4.10 10:02

Rebeko, jenze muj gynekolog nechce, aby mi nedavala zadne lokalni anestetikum (pro jistotu jsem mu volala) takze vubec jak to se mnou dopadne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
584
27.4.10 10:19

Ahoj holky, tak teď jsem narazila na tuhle diskusi, mně v těhu dvakrát dala zubařka lokální anestezii - ví, že jsem těhotná, je to už i hodně vidět :lol: Ptala jsem se, jestli je to ok, říkala, že jo… Obě aplikace byly po 30tt. Nemohlo to miminku uškodit? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13996
27.4.10 10:24

Nevidím problém v návštěvě zubaře v kterékoli fázi těhotenství (trhání nevím, to jsem neabsolvovala, ale pokud je mi známo, tak lokálně umrtvit lze - já vždy vše naživo, jsem co se týče zubů už poměrně otrlá), jenom mi přijde lepší jít tam s průkazkou, protože těhotná neplatí 30Kč :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama