Mám odejít ze vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 07:11
Jít či nejit? Vztah

Ahoj
Mám teď asi hodinu dvě než se přítel vzbudí na to se rozhodnou. Ikdyž napíšu o tom tak každý mi bude tukat náhlavu a řekne mi jdi.
S přítelem jsou hádky jednou moje chyba jednou jeho. Při hadkách každý potřebuje poslední slovo. Já už se několikrát naučila odstoupit když sem. rekla dost. On pak ještě něco říkal a já neodpovídála to ale.bylo taky špatně.
Ale při hádkách chytne takové nervy. Že je křičení, nadávky ve stylu pic..kund..mrd..mleceni do nábytku, rozbíjení ovladačů, kaše na prádlo, stolu, Jendou při hádce mě polil matonkou, mrsknul mi ponožky přes obličej, a včera když jsem řekla že od něj odejdeme tak maléj spinkal v pokojicku tak opět nastali ty Pico ty chceš rozvrátit rodinu jsou větší problémy než máme my.. a že mu syna ukradnu atd.. říkám nikdo ti ho nekrade budu bydlet max na druhém konci města bydlíme v malém městečku. A říkám že není Normani co dělá a že nechci aby v tom maléj vyrustal.

Teď až vstane otázka bude tak jak to teda bude mezi náma :roll: jde o to že prostě ho mám nějaký způsobem ráda, maléj má. honrad ale. nastesti z toho nemá ještě rozum když odejdu je mu 16 měsíců

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
z92
Kecalka 240 příspěvků 27.07.19 07:19

U nás bylo to samé, já si na to svým způsobem zvykla, ale když jsem viděla jak na to reaguje dcera, to že mi její otec nadává a křičí na mě, po těžkém váhání a rozhodování jsem odešla (měla rok a půl), tohle není vhodné prostředí pro dítě, nehledě na to, že si bere vzor od svých rodičů, ano teď je malý, ale za rok, dva, tři…? Chlap se nezmění. Přeji šťastné rozhodnutí.

Halamka
Závislačka 4144 příspěvků 27.07.19 07:20

Tak jestli máš ráda sebe a své dítě, tak je správně odejít. Není nic horšího, než žít a vyrůstat s cholerikem, který se neumí ovládat. Ale jestli chceš žít v neustálém stresu, kdy po tobě vyjede a v jakém vzorci bude malý vyrůstat…

Verun83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 07:21

Odejit.

migmina
Kecalka 306 příspěvků 27.07.19 07:25

ODEJDI!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 07:26
@z92 píše:
U nás bylo to samé, já si na to svým způsobem zvykla, ale když jsem viděla jak na to reaguje dcera, to že mi její otec nadává a křičí na mě, po těžkém váhání a rozhodování jsem odešla (měla rok a půl), tohle není vhodné prostředí pro dítě, nehledě na to, že si bere vzor od svých rodičů, ano teď je malý, ale za rok, dva, tři…? Chlap se nezmění. Přeji šťastné rozhodnutí.

Teď sem ráda že mi napsal někdo kdo má stejnou situaci.. je to už tak rok a zlepšení není včera vzteky se i naprahnul vzteky ale neuhodil mě..
Jsou moje pocity normální včera odešel a přišel někdy ráno asi tak a mě bylo jedno kde je kdy přijde. jindy nespím a čekám kdy dorazí domu a ráno jsem se vzbudila a je mi nějak jedno co se stalo včera jakoze mě ta situace nějak citové nezasáhla a že z toho nejsem ani smutná
Jak se žije jen s malou? Začátky byli těžký?

migmina
Kecalka 306 příspěvků 27.07.19 07:29

Sprostota, nadavky a bouchani do predmetu.toto je otazka casu kdy si bouchne do tebe nebo do maleho. i male deticky to vnimaji…drzim palecky a hodne sil :hug:

Uživatel je onlineIjen
Ukecaná baba ;) 2275 příspěvků 27.07.19 07:30

Jen se zeptam. Proc se hadate? Proc treba vcera? Co ho donuti se tak rozbesnit, ze rozmlati nabytek a nadava ti do pohlavnich organu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 07:35

Jsem dítě rodičů, kde hádky byly dost vyhrocené, často jsem byla přítomna a pokračování probíhalo ve stylu vydírání nemluvením.
A ty vyhrocené zdaleka nebylo tak zlé, jak píšeš ty. Žádné rozbíjení, žádné vulgarity.
Mělo to na mě obrovský dopad a potýkám se v životě se spoustou problémů, které bych možná nemusela řešit a pokud ano, tak určitě ne v takovém rozsahu a tak brzy.
Mám deprese od puberty, ano máme to v rodině, ale faktem je, že u nikoho to nepropuklo tak brzy jako u mě.
Moje psycholožka mi k tomu řekla, že ta situace doma byla pravděpodobně spouštěčem.
K tomu všemu mám i lupénku, jediná v rodině. Je to autoimunitní nemoc, kde psychika hraje dost postatnou roli.
Nemám jedinou vzpomínku na dovolenou bez hádky(už při odjezdu), takže půlka dovolené byla v mrazivé atmosféře.
Jen si vzpomenu na ty hysterické výstupy, už se třesu.
To jsou pocity dítěte vyrůstajícím v prostředím s velkými hádkami, sama si rozmysli, jak to chceš řešit.
Rodiče mám svým způsobem ráda, nejsou to zlí lidé a dělali co bylo v jejich silách. Asi jsou to lidé, co neměli mít nikdy děti. Úctu k nim nemám.
Anonym S.

Ginella
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 27.07.19 07:37

Odešla bych. Jaký vzor ne tohle pro syna? Nedokázala bych s někým takovým žít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 07:41

@Ijen
V neděli byl na fotbale s klukama v Teplicích.. pak práce dělá na sichty ranní, noční, odpolední.. měl ranní teď. No a já měla středa, čtvrték teploty a zimnici a maléj jen teploty. Jeden den tu středu byl práci a já mu píšu že mi je zle že mám 39 teploty a že ho prosím. at přijede z práce domů a on odepsal to bude zase den.( Protože se musí asi starat o. maleho a bejt doma) přišel z práce ve 3 v půl 4 říká jestli si může lehnout a já že jo ( mám pro něj pochopení že ráno vstává do práce v těch parakach ) jenže on vstal byl zase.pul h snama a šel na trénink fotbal. Přišel v 8 maléj spal a já ležela na gauči zabalená v dece a on já jdu s tátou a bráchou plus ještě jeden znamej na pivo já ok no. Vadilo mi to ale mlčela jsem čekala sem že přijde třeba do hodiny no a šel v 8 a přišel v půl 11 a pak šel spát že ráno vstává.
Druhý den zase práce přišel byl snama. necelou hodinu šel si lehnout vstal a že má trénink :roll: říkám jestli tam musí a on že jo. Sebral se a šel přišel zase v 8 já v 39 horečkách v těch parakach se musela postarat vykoupat malého atd.. a včera přišel z práce v půl 4 ve 4 si šel. lehnoit na hodinu pak hodinu byl snama a říkám mu nezahrajeme si nějakou hru spolu až maléj usne a on že se mu nechce a po půl hodině jestli může jít za klukama a já že myslela že bude semnou doma a on ty vždycky myslíš a nemusí bejt podle tebe a že chce prostě jít s klukama na pivo a tak se mi to nelíbilo a byla.sem.nasrana a on to si ještě nasrana jako jo a říká. Jo. Stim bráchou co měl jít na to pivo v pátek byl v neděli na fotbale a tu středu na tom pivě

Ježíši to je dlouhá, :zed:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 27.07.19 07:42

Odešla bych. Ale - ideálně v době, kdy nebude doma. Protože tohle by taky mohlo byt hodně ošklivé. Zatím bych si vše zařídila a třeba v pondělí až bude v práci sbalila osobní věci a šla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 07:46

@Tichošlápek
Jde Na fotbal takže mám možnost si zabalit nějaký věci a jít k mamce. A v pondělí má noční takže je celej den doma :zed:

Mazlika
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 27.07.19 07:48

Ahoj zakladatelko,
Prožívala jsem neco podobneho jako ty. Nadávky ve stylu jako popisuješ probíhaly posledních asi 12 let. Vlastne to zacalo nekdy s prvním tehotenstvim. Loni jsem odesla a nesmírně se mi ulevilo, ikdyz to bylo tezke, to mi ver.
Ted po roce se to ve mne pere a mam vycitky, jestli to bylo spravne rozhodnuti. Zacinam od nuly, s dvema detma, sama.
A posledni dobou narazim na same lháře a neverniky.
Hlavni duvod odchodu bylo prave cholericke a vulgární chovani myho chlapa :?

Sab.inQa93
Povídálka 24 příspěvků 27.07.19 07:50

Odejít. Já žila v něčem podobným. Odešla sem od bývalého skoro v jeho roce a pul. A jsem ráda, že jsem se tak rozhodla

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama